אטרקציות בדבלין

| | 0 Comments

זהו אחד המקומות הטובים ביותר בדבלין לבקר בהם אם תרצו לחוות את העבר העתיק ולראות כמה מהאירועים החשובים ביותר בהיסטוריה האירית. הוא מכיל מספר לוחות תצוגה ומבנים שתזדקקו להם בעת ביקור בעיר. טמפל בר הוא אחד הרובעים העתיקים ביותר של דבלין בצד הדרומי של נהר ליפי והוא ביתו של הבר המפורסם ביותר באירלנד. זהו גם אחד המקומות הטובים ביותר לבקר בעיר אם אתם רוצים לחוות עבר עתיק ולראות אירועים חשובים מההיסטוריה האירית.

הקתדרלה הלאומית וכנסיית המכללה של סנט פטריק בדבלין מילאה תפקיד חשוב בהיסטוריה של אירלנד והיא הקתדרלה הגדולה ביותר במדינה

הקתדרלה הוויקינגית בת 1,000 השנים מכילה שרידים דתיים מרחבי המדינה, מהמגנה קארטה הראשונה ועד לקברים מקושתים חזקים, מה שהופך אותה לאחת האטרקציות הגדולות ביותר של דבלין. סיורים מודרכים יומיים מאפשרים למבקרים ללכת במעברים הקדושים ולגלות את ההיסטוריה מאחורי הקתדרלה.

לא רק שניתן לבקר בטירת דבלין ללא תשלום

אלא גם בחלקים חשובים של הקפלה המלכותית, מוזיאון גארדה ומוזיאון ההכנסות ניתן לבקר ללא תשלום, אם כי יש להזמין מקום כדי לפנות מקום לסיורים מודרכים. ספריית צ'סטר ביטי לעיל היא אחת האטרקציות המדהימות ביותר המוצעות לדבלין ללא תשלום, והטירה שווה ביקור לאחר צהריים.

מסיורים היסטוריים לסיורים מיתיים, המוזיאון הקטן של דבלין ילמד אתכם על ההיסטוריה של העיר במאה האחרונה. זוהי הדרך המושלמת לשלב קצת מכל סוג של היסטוריה לסיור אינפורמטיבי מצוין.

תיהנו מסיור מודרך במוזיאון הקטן של דבלין בן שלוש הקומות

המדגיש את החיים בעיר במאה הקודמת. מוזיאון הקברות של גלסנבין, המדורג במקום הראשון ברשימת האטרקציות התיירותיות המובילות של דבלין, הוא דרך לא טיפוסית ומעניינת לחוות את ההיסטוריה האירית. יש הרבה מוזיאונים בחינם בדבלין, אבל אתה תאהב את הקטנים, כמו ה-Natural המחלקה להיסטוריה של המוזיאון הלאומי של אירלנד או גלריית המדע והמדע המדהימה בטריניטי קולג'.

ההיסטוריה והתרבות העשירה של דבלין פירושה שלעולם לא ייגמרו לך המראות המעניינים. בדבלין יש כמה אטרקציות מובילות כמו מחסן גינס וספר קלס, אבל יש הרבה דרכים להכיר היסטוריה, אמנות, מדע וירוק מבלי לשלם שקל.

הדבר הטוב ביותר בכל האטרקציות בעיר ההיסטורית דבלין

הוא שהן משתרעות שנים של אינספור סיפורים ויצירות נהדרות מתקופות שונות. אי אפשר לראות את כל מה ששווה לראות בביקור קצר, ולכן דבלין נמצאת בראש כל רשימת עדיפות של תערוכות ואטרקציות. מצא את הטובים שבהם אצלנו רשימת האטרקציות המובילות בדבלין.

זה הופך את הספרייה הראשית למקום המושלם לבקר בדבלין אם אתה רוצה זמן שקט ואם אתה אוהב ספרים

אין סיבה לעזוב את טריניטי קולג' לבד. זהו אחד המקומות המפורסמים ביותר בדבלין והקדישו את הזמן לחקור וליהנות מהעיצוב והקישוטים האמנותיים. אם אתם רוצים ליהנות ממשקה בסביבה היפה של דבלין, קחו בחשבון שזה אחד המקומות הטובים ביותר בעיר.

סיור הוויסקי המפורסם ביותר בדבלין מתקיים במזקקת ג'יימסון לשעבר ברחוב Bow

שהיא כיום מוזיאון ולא מזקקה מתפקדת. שאר אחת האטרקציות הפופולריות ביותר עבור תיירים בדבלין הן שבע הקומות של היסטוריית הבירה האירית, אשר יוכיחו עד כמה המשקה האייקוני פופולרי באירלנד. מוזיאון הוויסקי האירי הוא שילוב נהדר של כמה מהמאפיינים הטובים ביותר של אירלנד, היסטוריה ואלכוהול, ומציע את כל מה שאפשר לאחל לו במקום נהדר.

טמפל בר הוא אחד הברים האייקוניים ביותר בדבלין, שאליו נוהרים תיירים מרחבי העולם לשתות בין חומותיו המפורסמות. בשל מיקומו, זהו גם אחד הפאבים המפורסמים ביותר בדבלין ומציע את אוסף הוויסקי הגדול ביותר באירלנד.

במרחק הליכה ממרכז העיר ורק שני קילומטרים משם

פארק פיניקס הוא הפארק הסגור הגדול ביותר באירופה ומקום מפלט טבעי נפלא לבקר בו בדבלין. הפארק העירוני הזה על נהר הצפון ליפי הוא אטרקציה יוצאת דופן והוא אחד המקומות הפופולריים ביותר בדבלין אם תרצו לבלות עם הטבע וחיות הבר.

מדי שנה

אינספור תיירים נוהרים לדבלין, אירלנד כדי ללמוד עוד על ההיסטוריה העשירה של העיר וליהנות מכל האטרקציות שיש לה להציע. טירת דבלין היא מקום שתשמחו לבקר בו לסיור יום בעיר המפוארת הזו. טירת דבלין המפורסמת משתרעת על שטח של 11 דונם ויושבת על גבעה גבוהה מעל הכפר. הוא מציע סיורים מודרכים ומודרכים בשטח ובחדריו הרבים, הגנים והמוזיאונים, כגון קפלה רויאל, ספריית צ'סטר ביטי, מוזיאון גארדה ומוזיאון ההכנסה.

גשר הולכי הרגל היפהפה מעל נהר ליפי בדבלין הוא גם אטרקציה תיירותית מובילה ומקום מפורסם לבקר בו. כלא Kilmainham Gaol, 3.5 ק"מ ממרכז העיר דבלין, הוא אטרקציה יוצאת דופן בדבלין המציעה סיורים מודרכים.

נוסדה בשנת 1911

הקתדרלה הלאומית וכנסיית הקולג' של סנט פטריק בדבלין היא חלק בלתי נפרד מההיסטוריה של ההשתייכות הדתית באירלנד, שם פטריק הקדוש היה הנוצרי הראשון שהוטבל בטבילה זמנית בחוץ. עמוד זה של ההיסטוריה האירית הוא אחת האטרקציות החשובות ביותר בדבלין עבור מדריכי טיולים איריים מכיוון שהוא משלב את הפוליטיקה של היום עם מרקם החברה האירית.

דילוג לתוכן