אטרקציות מיוחדות לאירועים קטנים

| | 0 Comments

פארק המדינה לינקולן-מהוני, יציאה 426, אומהה, כולל שבילי הליכה, הליכה ורכיבה על אופניים, מרכז ספורט ימי, מגדל תצפית, רכיבה על סוסים, מרכז אומנות ואומנות, מרינה, לינה ועוד ועוד.

הפגנות מוצר

סמינרים, קורסים, מגרש אוכל, בידור חי ואירועים רבים לילדים. אחד המקומות האהובים עלינו להגיע למרכז פעילויות מקורה הוא עם כרטיס יומי של 2 דולר לאדם. תערוכות בית ספר, אומנות סטודנטים, פעילויות אמנות אינטראקטיביות לילדים.

חגיגות אחרות כוללות ארוחת ערב של שש מנות

מנגל עם 10 פיטמסטרים דרום-מזרחיים ידועים ובראנץ 'ג'אז. במהלך ההשבתה חוקרי המוזיאון, המאיירים והעורכים יבדרו את קהל ביתם לאורך כל השבוע באירועים חיים ואירועים וירטואליים. האירועים כוללים שאלות ותשובות, מבט על חוקרי המוזיאון והמאיירים, התערוכות המוזרות ביותר, הדרכות ציור ועוד.

אירועי לייב וירטואלי כוללים הפעלות שאלות ותשובות בהן תוכלו להגיש שאלות מראש בפייסבוק לייב

ככל שהכללים לאירועים פנים אל פנים משתנים והפופולריות הגוברת של אירועים מקוונים נמשכת, יתכן שתחפשו רעיונות לאירועים וירטואליים מהנים. כדי לעזור לך לקבל השראה, ריכזנו 67 נושאים, רעיונות ופורמטים פופולריים לאירועים כדי שתוכל להרכיב את האירוע הגדול הבא שלך, באופן מקוון או באופן אישי, או כל שילוב ביניהם.

בסופו של דבר

הבידור שלך צריך להתבסס על מותג האירועים שלך ולהוות הרחבה ליעדי האירוע שלך. למד כיצד רובוטים, מזל"טים ואלביס יכולים לעזור לך ליצור חוויה שהמבקרים שלך לעולם לא ישכחו עם רשימה זו של 20 רעיונות יצירתיים לאירועי אירועים עסקיים. אנו מקווים כי רעיונות אלו יתנו לך את ההשראה הדרושה לך לתכנון האירוע הבא שלך.

אם יש לך רמקול נהדר

סדר יום אירועים מרשים או אלמנט חזק של מותג אירועים, אל תשכח להרכיב כמה רעיונות לאירוע הארגוני הבא שלך. בכך נסקור כמה עקרונות מנחים שעלינו לקחת בחשבון בעת תכנון בידור לאירועים ארגוניים. אלמנטים תומכים נוספים, שאינם מספקים על ידי אנימטורים, ניתן למצוא בעת הזמנת האירועים שלך.

השתמש בכלי זה

כדי למצוא אימונים שהוקלטו מראש או שקול לארגן אימון פרטי חי בכדי לשלב כושר באירוע שלך בכדי לגרום לחברים ועמיתים לעבודה לזוז. מופעי קסמים והיפנוזה יכולים להיות תוספת מהנה ויוצאת דופן לכל סוג של אירוע חברתי. מארחי מופעים אלה יכולים להיות גם קומיקאים, והם בטוח מבדרים ומענגים את המבקרים.

סמינרים הם אירועים חינוכיים המסייעים לחברות ליצור קשר עם המשתתפים ומספקים להם מידע מעשי

כלים ומיומנויות להשגת מטרותיהם האישיות. מרצים אורחים מדריכים את המשתתפים במגוון תרגילים ודיונים שיעזרו להם ליישם את רעיונותיהם ואת הצעדים הבאים לפעולה לפתיחת עסק משלהם. בניגוד לפגישות ניהול חיצוניות של חברות, עובדים בכירים ושותפים עסקיים חשובים מעורבים לעיתים קרובות באירועים אישיים.

חברות משתמשות בישיבות דירקטוריון ארגוניות ומחוצה לה מסיבות רבות

אך על מתכנני האירועים לקבוע אותם עם סדר יום ברור, סביבה יצירתית וכלים ומדיניות להגברת הפרודוקטיביות להצלחה. אירועי רשת עוסקים באכילת פיצה ושתיית משקאות. כנסים הם אירועים רחבי היקף עם מאות אלפי משתתפים המתמקדים בנושא או בתעשייה מרכזית ומתקיימים לאורך מספר ימים.

נסה מקומות ישיבה בסגנון אודיטוריום

כדי לשמור על תשומת לב על הבמה, או מקומות ישיבה בסגנון משתה כדי להקל על קבוצות הפריצה. לדוגמא, אם גיוס התרומות שלך סובב סביב מקום או מוזיאון בו תוכלו לערוך סיור לתורמים, עליכם להחשיב אותו כחלק מהאירוע הווירטואלי שלכם.

לדוגמא

כאשר מדריכי האירועים הווירטואליים שלך או שידורים חיים שלך משדרים סיור במקום או במוזיאון, אתה יכול להעניק לתורמים סיור עם המשתתפים בזמן שהם עונים על שאלות של תורמים. בשנה שעברה, יעדי תיירות ואירועי חברה יצרו סיורים וירטואליים בעיר ומוזיאונים שיכולים לחול גם על גיוס כספים.

אירועים חגיגיים ובידור אחר יכולים להשפיע באופן חיובי ושלילי משמעותי על הקהילה ועל האורחים

שקול אילו חוויות, הזדמנויות ויעדים ייחודיים המוצעים לך והשתמש בהם באירוע שלך. כל מיני פסטיבלים, אירועים ואטרקציות יכולים להשפיע על הקהילה המארחת ועל האורחים.

סוגים חדשים של אירועים ימשיכו לצמוח עם מציאות מדומה, וניתן להשתמש בהם בכדי להפוך אירועים אישיים למעניינים יותר ולהציע למשתתפים מרוחקים חוויה חיה ייחודית.

בסמינרים מקוונים המשתתפים יכולים לחייג בטלפון או באינטרנט

ואחריהם שקופיות על המסך. מובילי אירועים יכולים להיות מומחים, מדריכי טיולים מכוונים למיקום או קבוצה במקום עם מצלמה. מוביל גדול לאירוע יכול לתפוס חינוך אם זו המטרה העיקרית שלכם, או אפשרות לשאלות ותשובות חיות .– באמצע פארק הספארי לחיות בר תוכלו לקפוץ מהמכונית וללכת דרך הכלוב לראות דובים, זאבים, חיבוקים ונשרים.

פסטיבל היין והקולינריה של Cowichan

הוא חלון ראווה של 11 יום של סמינרים, טעימות, אירועים חגיגיים וכל דבר דקדנטי. פסטיבלים ואירועים ברחבי לפני הספירה חוגגים תיאטרון, מחול, קולנוע, אמנות, אמנות חזותית ועוד. חג המולד הוא זמן מיוחד בדורהאם עם חגים ועץ חג מולד ענק ויפה.

תעשיית הקולנוע בקנדה וב- BC הכרה בינלאומית זכתה בו באירועים כמו פסטיבל הסרטים הבינלאומי בטורונטו

פסטיבל הקולנוע העולמי במונטריאול ופסטיבל הסרטים הבינלאומי בוונקובר. על פי איגוד הסרטים הקולנועיים בקנדה, הפסטיבלים משכו כ- 1.9 מיליון צופים ו- 18,000 נציגי תעשייה בשנת 2013. פעולות הפסטיבל, הוצאות המבקרים והוצאות הנציגים הסתכמו השנה ב -16.3 מיליון דולר, ויצרו 2,000 משרות שוות ערך מלא.

בארגון התרבות פארק בלבואה, שמארגן את מרבית האירועים, הארגון מסדיר את השימוש בבניינים משלו. למוזיאון מנהל אירועים מנוסה משלו המספק ייעוץ.
עבור עוד פרטים מורחבים בנושא של צלם מגנטים לבר מצווה עליך לבקר באתר magnet4ever.co.il

דילוג לתוכן