איך בוחרים פרגולה אלומיניום?

| | 0 Comments

שילוב תאורת חוץ: כיצד לבחור ולהתקין פרגולה, כיצד להתקין אותה ואת היתרונות של פרגולות תאורה. שילוב תאורה באזורים חיצוניים: איך בוחרים, מתקינים ומאירים תאורה אחת בכל גולה? תאורה משולבת באזור החיצוני שלך: כיצד לבחור, להתקין ולהאיר פרגולה: מה לעשות?

שילוב תאורה חיצונית

כיצד לבחור, להתקין ולהאיר את הפרגולה שלך? תאורה משולבת באזור החיצוני שלך: מה לעשות, כיצד לבחור ולהתקין ואילו יתרונות יש לפרגולות להציע. שילוב תאורת חוץ: שילוב תאורה חיצונית: כיצד ניתן להתקין פרגולה וכיצד היא עובדת?

זקוק לסט פרגולה מעץ סטנדרטי: מה אני צריך לפרגולה שלי ואיך זה עובד ומה אתה צריך?
למידע נוסף על איך בוחרים פרגולה אלומיניום? ופרגולה אלומיניום כדאי להעיף מבט ב- hilitcake.com

תלוי ביצרן

סט פרגולות אלומיניום עולה כ -1,000 עד 2,500 דולר יותר מסט עץ (תלוי ביצרן). תלוי ביצרן, פרגולות האלומיניום בערכה שלך מעט יקרות יותר מפרגולות העץ, אך לא יקרות כמו סט עץ רגיל. תלוי ביצרן, ערכות האלומיניום של PerGola יכולות לעלות בין 3,400 $ למעל 4,300 $ יותר או פחות ממערכת העץ הממוצעת. בהתאם ליצרן, הם עשויים להיות יקרים יותר בין 3,700 דולר מתחת ל -5,200 דולר (או לא יקרים כמו קופסת עץ רגילה). תלוי ביצרן, ערכות החמצן מאלומיניום יכולות לעלות בין 6,800 $ ליותר מ -10,900 $.

למרות שבחירת פרגולת אלומיניום

היא אפשרות שקולה יותר, היתרונות יכולים להיות גדולים יותר מהחסרונות. כאשר אתם בוחרים בפרגולות אלומיניום או עץ לעיצוב הבא שלכם, זכרו שפרגולות אלומיניום נועדו להחזיק מעמד לאורך שנים, עם פחות תחזוקה וחיים ארוכים בהרבה.

אחד היתרונות של פרגולות אלומיניום וגם עץ

הוא שהם דורשים פחות תחזוקה. ללא ספק הרבה יותר קל לתחזק פרגולת אלומיניום מאשר פרגולת ארז. יתרון נוסף בבחירת אלומיניום על פני עץ לפרו גולה שלכם הוא העובדה שאלומיניום דורש פחות תחזוקה. הסיבה העיקרית השנייה לבחור באלומיניום כפרגולת עץ היא שהיא דורשת יותר תחזוקה, אך לא כמו שתי האפשרויות האחרות.

ייתכן שאתה תוהה אם עליך לבחור בפרגולת ויניל או להיצמד לעץ המנוסה שלך לפרגולה.

כאשר משווים פרגולות מעץ, ויניל ואלומיניום, עדיף לשקלל את היתרונות והחסרונות לפני שתקבל החלטה סופית. בחירת פרגולת אלומיניום נותנת לכם את הביטחון שהיא תימשך מספר שנים ותמשך זמן רב למדי.

אם אתם מחפשים פרגולת אלומיניום טרומית בעלת צבע ומבנה, עיינו בשורות הזמינות במחיר הנמוך ביותר מ -1,000 דולר ל -2,500 דולר. יש לך אפשרות להתקין פרגולות אלומיניום משלך בביתך, בגינה או אפילו ברכבך או בנכס הפרטי שלך.

ערכות פרגולה מאלומיניום ארוכות מעט מערכות ויניל, אך לקבלנים רבים יש ניסיון במוצרים אלה ודבקים בהם כל עוד הם צריכים. פרגולות אלומיניום מיוצרות על ידי יצרן קטן החותך וקודח אותן לייצור עבורך במחסן פרגולה.

ניתן להשתמש בפרגולות במובנים רבים

אך גם בבית, במוסך או אפילו בגינה. ערכות פרגולה מאלומיניום מתאימות למגוון רחב של יישומים, כמו שולחנות מטבח, שולחנות אוכל וסלון. ערכות פרו-גולות מאלומיניום עובדות טוב מאוד גם למטבח חוץ, כמו גם על גב ביתכם.

אם יש לכם עיצוב נוף בסגנון חווה

ערכת פרגולה מעץ היא מבנה קלאסי לבנייה ומשתלבת בצורה מושלמת לגינה שלכם. אם אתם מחפשים עיצוב מודרני יותר לבית או לגינה שלכם, או אפילו למטבח חיצוני, קחו עץ כאלטרנטיבה אטרקטיבית לערכות פרגולה מאלומיניום. בין אם אתם מסתכלים על גינה חיצונית גדולה ובין אם על גינה קטנה בחלק האחורי של ביתכם, עץ צריך להיחשב כאלטרנטיבה אטרקטיבית לפרגולות אלומיניום, במיוחד אם אתם מסתכלים על עיצוב הגינה כולה ולא רק עבור אזור מסוים. אם אינכם מחפשים שטחים חיצוניים גדולים יותר או גנים במקום אחד, כמו למשל בחצר האחורית של בית, התייחסו ליער כאופציה אטרקטיבית עבור ערכת פרגולה מאלומיניום, גם אם זו לא הבחירה הטובה ביותר.

החומר עצמו אפילו קל יותר מעץ, והתחזוקה הנדרשת לפרגולת אלומיניום זניחה בהשוואה לפרגולה אחת לפרגולה מתכתית. אם כבר מדברים על חומר, תוכלו לבנות את הפרגולות שלכם ממגוון חומרים כמו אלומיניום, פלדה, זכוכית או אפילו פיברגלס.

אם תחליט להוסיף מעיל או כתם לפרגולה שלך

הבחירה היא שלך. הרבה יותר קל להשתמש בצבעים שונים של פרגולות אלומיניום לאנודה (נוזל או אבקת צבע). אם החלטתם להוסיף מעיל או כתם לפרוגולות, עומדת בפניכם הבחירה הזו. אם תחליט למרוח ציפוי או כתם על גולה, עומדת בפניך גם בחירה זו, אם כי לא פשוטה כמו במקרה של פרג מתכת או פלדה.