איך כדאי לתכנן שגרת אימונים

| | 0 Comments

הגיע הזמן ליצור תוכנית אימונים למתחילים שתעצים את הביטחון שלכם ותכין אתכם לביקורים הראשונים שלכם בחדר הכושר. להלן תוכנית לדוגמא שנותנת לך מושג כיצד תיראה תוכנית אימונים למתחילים טיפוסית למי שרק התחיל או רק התחיל.

תוכנית אימונים זו למשך 30 יום נועדה לעזור לכם להישאר עם מוטיבציה בזמן פעילות גופנית בבית. צור תוכנית אימונים הכוללת מתיחות גוף שלם, אירובי, אימוני כוח ושילוב של תרגילי לב וכוח.

תכנן את האימונים השבועיים שלך בלוח השנה

ובנוסף לרישום ההתקדמות שלך, לוח השנה שלך מאפשר לך לתכנן אילו תרגילים תעשה מדי שבוע. כדאי גם להירשם ליום ריצה, כגון מרתון 5 או חצי או אפילו מרתון. אם אתה עושה את זה במשך שמונה השבועות המלאים לפני 5K שלך, אתה יכול לעשות אימון כל יום במשך שבועיים ואז לעשות את זה שוב בשבוע של המירוץ.
למידע מורחב בתחום של אימונים בזמן היריון עליך לבדוק ב- hodhakfar.co.il
למידע בתחום של אימונים בכפר סבא נא לבקר באתר hodhakfar.co.il

אם ניקח בחשבון את כל הגורמים הללו, תכנן תוכנית כושר שבועית בסיסית שעובדת עבורך ויעדי האימון שלך, כמו ריצה של 5 ק"מ, חצי מרתון או אפילו מרתון.

החשוב מכל

תוכלו לבחור תוכנית אימוני כוח המתאימה ללוח הזמנים ולרמת הכושר שלכם. לאחר שקבעת כמה ימים תתאמן ולמה אתה יכול לצפות, התאם את האימונים והאתגרים שלך לרמת הכושר שלך. אני חושב שאם אוכל לחשוב היטב על הנפח ולהיצמד למה שלדעתי הוא 3% הטובים ביותר, אני אצמד אליו.

לדוגמא

זה לא מועיל לדגמן את שגרת האימונים השבועית שלך אחרי מרתון אם אתה מעוניין ללמוד אימוני כוח. ישנם מספר תרגילי שרירים וכוח אימון מתחילים שיכולים לתת למתחילים תבנית מלכתחילה. צירפתי 6 תרגילים בסיסיים שיאפשרו לך להתחיל לאט וליצור שגרה מאוזנת. בקיצור, אלה סוגי התרגילים שבהם עליכם להשתמש בכדי להגיע לכושר ולראות תוצאות מיידיות. אם ברצונך לתכנן את שגרת האימונים הביתית שלך בהמשך המדריך הזה, אני אראה לך כיצד להשיג את היסודות של תרגילי ליבה וכוח תפקודי בדרך להצלחה. מה שאעבור צעד אחר צעד עכשיו הם כמה מהעקרונות וכיצד הם עוזרים לך לפתח שגרת אימונים ביתית.

אם אתה זקוק לעזרה ביצירת תוכנית אימונים

חפש מכון כושר Opex ועבוד עם אחד מהמאמנים שלנו כדי לעצב תוכנית מותאמת אישית עבורך. המאמן האישי שלך יעצב את תוכנית הכושר שלך ויעזור לך להבין כיצד לבנות את האימון שלך. תלמד מה המאמן שלך חושב ואיך לבנות כזה שייתן לך את התוצאות שאתה רוצה מבלי לבזבז אלפי דולרים בחדר הכושר.

אם 4 שבועות מרגישים לך כמו הרבה זמן, אתה צריך לחזור ולהפוך אותו לשגרת פעילות גופנית שבועית. קבלו תוכנית אימונים פרטנית של 12 שבועות שמתחילה בשני אימונים בשבוע בלבד והתאמנו כמו אדידס.

אם אתה בתחילת דרכך ורוצה להתחיל לשלב פעילות גופנית ביום שלך

הנה 7 טיפים שיעזרו לך להתחיל את שגרת אימון הבוקר שלך. הגדירו לעצמכם למטרה לעשות לפחות שני אימונים בשבוע ואל תשכחו לנגן מוסיקת אימונים מוטיבציה. אני כאן כדי לשתף אתכם איך אני ממשיך תוכנית אימונים טובה למרות נסיגות ומכשולים.

מושלם לנשים שאוהבות לתכנן את האימונים, זו תוכנית אימונים נהדרת להרמת משקולות בבוקר עם שילוב טוב של תרגילי אימון אירובי וכוח.

יש אנשים שמעדיפים יום המוקדש לאימון לב וכוח

אך ניתן לבצע את שני התרגילים באותו יום ואף לשלב אותם עם אימון אינטרוולים בעצימות גבוהה (HIIT). מלבד זאת, כדאי לעשות לפחות שתי קבוצות של תרגילי אירובי וסדרה של תרגילי כוח ביום אימונים. כדאי לשלב אירובי עם שילוב טוב של תרגילי כוח וקרדיו עם כמה מתרגילי הכוח שעשית. ברגע שאתה יודע אילו תרגילים לעשות וכמה סטים וחזרות להשלים, עליך לבנות את האימון שלך.

היופי של תוכנית כושר שבועית הוא שהיא נותנת לך מפה גסה לעקוב אחריה בכל ביקור בחדר הכושר. זה מוריד חלק מהניחושים מהתרגילים שלך על ידי היצמדות לחדרי הכושר והשגרה השבועיים הבאים.

תשכחו מהתוכנית הבסיסית של שבעה ימים

הגיע הזמן לבחור פעילות או אימון לכל יום. כעת תוכלו להתחיל ליצור תוכנית אימונים שבועית משלכם לבית או לחדר הכושר. אנו מציעים שגרת אימונים ביתית שתוכנתו באופן מקצועי לקוראים חדשים בתחום הכושר, כלומר אתה יכול להתחיל מיד מבלי שתצטרך לחשוב על תכנון הכושר שלך בעצמך. למד על הסיפורים, ההתמודדויות, המטרות ואורחות החיים שלנו לפני שתפתח תוכנית אימונים שתתאים ללוח הזמנים שלך.

דילוג לתוכן