איך לבחור פרגולה מעץ?

| | 0 Comments

מדריך פרגולה מעץ קל להבנה זה נותן טיפים על הארז הנפוץ ביותר ועל מיני עץ טבעי אחרים. אנשים מעדיפים סוג עץ זה מכיוון שיש בו עץ טבעי שנראה כמו עץ והוא חומר עמיד. סוג עץ זה משמש לבניית ארז ופרגסולה במקומות בהם העומס על האלמנטים גבוה כל הזמן. ארז, עץ "טבעי", משמש לעתים קרובות בארצות הברית כאחד משני המינים הנפוצים ביותר מלבד אלון וליבנה.

בהתאם לאקלים ולתנאי מזג האוויר

יהיה עליכם להמתין עד להתקנת סוכת האורנים שטופלה בלחץ לפני שהעץ יבש מספיק בכדי לספוג את הכתם ואיטום. בנוסף, יש לטפל בעץ באופן שהוא מתנגד לטרמיטים ומדוף ריקבון ונשאר עמיד בפני מזג האוויר. לאחר שבחרתם פרגסולה מעץ, תוכלו להזמין אותה בחנות העץ המקומית או באינטרנט. ניתן לצבוע, לצבוע, לאטום ולצבוע כדי להגן על מזיקים, ריקבון או עיוותים מפני נזקי מים.

למרות שפרגולת עץ נראית מדהים

ועל זה רבים חושבים כאשר הם חושבים על פרגולה, הם זקוקים לתחזוקה שוטפת בכדי להבטיח שהעץ לא יתפרק ושהוא יקבל את המראה הטוב ביותר שלו. כמו בכל קונסטרוקציות העץ החיצוניות, טיפול נכון מסייע להבטיח שהפרוגולות שלך ייראו טוב ללא קשר לבחירת העץ והאקלים. כשמדובר בפרו גולות מעץ הכי הרבה, אתה צריך לבצע קצת תחזוקה כדי לקבל את החיים הארוכים ביותר. בשל העץ המרכיב את מרבית הפרגולות, זהו סוג העץ אותו תרצו לבחור, אם כי ישנם עצים מסוימים, במיוחד במזג האוויר הבריטי, הזקוקים לתחזוקה רבעונית.
למידע נוסף על פרגולה עץ ואיך לבחור פרגולה מעץ? כדאי לגשת לאתר pergoola.co.il

לא משנה באיזה סוג עץ אתה משתמש, מצאנו שעץ מטופל הוא הבחירה החסכונית והעמידה ביותר. כדי לעזור לך להחליט אילו סוגי עצים לקנות, הנה אפשרויות העץ לפרגולה שלך.

ארז ועץ ממותה יקרים יותר מעץ שטופלו בלחץ

אך לפחות אין בהם כימיקלים, והם נותנים לך מראה כפרי יותר. האורן הצהוב הדרומי, שעבר טיפול בלחץ, פופולרי מכיוון שהוא משמש בסטים של פרגולות. הוא עשוי מאותו מיני עץ כמו ארז, אך בעל צבע ומבנה שונה, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת לשימוש חיצוני.

בסך הכל

סט פרגולות מעץ יכול להעניק לגינה שלך אפיל כפרי, מזדמן ולהיות האפשרות הכי חסכונית ויעילה שיש. אם אתם מעוניינים לשדרג את החלל החיצוני שלכם בפרגסולה חדשה מעץ או ויניל, נשמח לספק לכם הצעת מחיר. אם אתה זקוק לעזרה בבחירת עץ אחד לכל גולה או אם אתה מעוניין בחוות דעת מומחה לגבי העיצוב שלך, התקשר אלינו או היכנס לטימברטאון אוסטין ואחד מאנשי העץ שלנו ישמח לעזור.

אתה רוצה עץ שתוכל לצבוע או להכתים כשאתה מקבל את הפרגולה שלך

או שיכול לחכות כמה חודשים. אתה רוצה שהוא יצבע או יכתים כשאתה מקבל את הסחורה, אך אנו עוזרים לך ולחברת הגננות שלך להבין מה ברצונך להשיג עם מבנה מכוסה כגון עץ אחד לנפש. כמה גבוהה הפרגסולה תהיה והאם תרצו לחבר אותה לבית שלכם או למבנה אחר? בעזרת ההוראות שלב אחר שלב מ- hgtv.com תוכלו לבנות ביתן בחצר האחורית.

הביאו תחכום יותר לאורח החיים החיצוני שלכם על ידי התקנת פרגולה מעץ מלאכה כמו הרוש. אפשרות נוספת היא להזמין גינון או נגר לבניית חיפוי מרפסת עץ בהתאמה אישית.

אם אתם רוצים פרגולה קלה לתחזוקה, עליכם לקבל עץ שונה כמו ארז או רוש. אם אתה בונה פרגולת ארז יפה, אתה צריך מסור עגול, מכיוון שמסורים המשמשים בעץ עבה עלולים לפגוע בעץ.

רוב האנשים משתמשים בארז או עץ ממותה [3] לפרגולה שלהם [1]

אך ניתן להשתמש בעץ זול יותר. עץ מטופל בלחץ (PT) הוא אחת הבחירות הנפוצות ביותר מכיוון שהוא זול ועמיד, אך זו אינה הבחירה הטובה ביותר עבור אנשים שרוצים פרגסולה מסוגננת. ישנם שני סוגים של עץ שטופלו בלחץ: האורן הצהוב הדרומי [2] והאורן האדום הדרומי (3). ארז הוא בחירה פופולרית עבור פרג'רולה מכיוון שהוא יכול להיות קל מאוד. עם זאת, זה עולה יותר מהדפסה – ידית עץ, והיא לא עמידה ולא קלה כמו שני האפשרויות האחרות.

למרות שוויניל נוטה להיות מעט יקר יותר מעץ שטופלו בלחץ

זו אפשרות משתלמת מאוד. פרגולות ויניל ואלומיניום הן בעלות גבוהה יותר מפרגולות עץ אופייניות, אם כי ההבדל במחיר בין השניים באמת תלוי ישירות בפרגולה שבחרתם. בעת בחירת עץ לפרגולה שלך, טרי מציין כי ניתן להשתמש בסוגי עץ שונים ולהכתים אותם כך שיתאימו. עבור אורן שטופלו בלחץ יש צורך להתקין את הפרגסולה ולתת לעץ להתייבש לחלוטין לפני צביעה או צחצוח. אתה יכול גם לשלב מיני עץ על ידי צביעה או מכתים אותם לגפרורים אם אינך רוצה שהפרגולות שלך יראו אחידות. אם תבחר באחד מהמינים האלה, עדיף לאטום ולצבוע את הפרגולה שלך פעם בשנה או לשלב אותם פעם בשנה.