איך להשתמש בפלס לייזר לבנייה בגבס

| | 0 Comments

הלייזרים בקנה המידה במכשיר זה עוזרים לך להקרין מיקומים מעל הראש. סוג זה של מפלס לייזר צריך להיות ממוקם במיקום קבוע כדי להקרין את הקצה המיושר של האור על מישור שממנו ניתן ליצור סימנים שניתן להשתמש בהם למיקום עצמים או להשתמש בהם לחישובים. מפלס לייזר משמש להקרנת קו אור ברמה קבועה וכללית על משטח במישור אופקי או אנכי. לרוב, מפלס לייזר סיבובי משמש כדי למצוא גובה קבוע מסביב לחדר למדידה אנכית (למעלה או למטה) שיש להוריד מקו הלייזר המואר לצורך התקנה או שימוש בבנייה, למשל

פירושו שיש לך קו לייזר מצויר על הקיר ברמה

זה יכול להיות מאוד שימושי אם אתה צריך לקבל רמה מדויקת על פני החדר. יש לחבר את גלאי הלייזר למוט המדידה כך שניתן יהיה למקם את המוט בגובה הרצוי. אם הרמה אינה אידיאלית, כוונן אותה למעלה או למטה בגובה. תקבלו תוצאות מדויקות למדי בעת בדיקת מדרונות ניקוז או פילוס מבנים חיצוניים.

גננים יכולים גם להשתמש בציוד זה עבור פרויקטי פילוס שונים

כגון ריצוף וקירות תמך. ישנם סוגים רבים ושונים של רמות, אך מפלס לייזר יכלול מכשיר שכולל בעצם מפלס או מפלס מטוטלת, באמצעות לייזר כדי למצוא קו אופקי קבוע ממרחק. כאשר עוסקים בפריטים שבהם הרמה תמיד חשובה ואתם רוצים שהקווים יהיו עקביים, כדאי להשתמש במישור לייזר קו. מומלץ להשתמש במפלס לייזר קו במקרה שהפרויקט בו אתם עוסקים דורש מדידת מפלס קפדנית, הדורשת קו קבוע.

קבלני בית יכולים להשתמש במפלס לייזר קו

כדי ליזום פרויקטים כגון התקנת גבס, HVAC, פילוס קורות תקרה ופילוס קורות, טפטים ושבלונות או צביעה, התקנת מערכות ספרינקלרים וחיפוי קירות ורצפות. מפלס לייזר קו יכול גם להועיל מאוד למפוחי זכוכית או ליצרני זכוכית בעת התקנת קירות מסך או קירות מקלחת. השתמש בלייזרי קווים בתוך הבית בעת התקנת רהיטים, אריחים, משטחים, או לפילוס בסיסי. בנוסף, ללייזרי הקו שלנו יש תושבת מגנטית מובנית להרכבה קלה במהלך השימוש.

לייזרים נקודתיים משמשים לרוב עבור אינסטלציה

עבודות חשמל, חימום, אוורור ומיזוג אוויר, ובניית מסגרת. לייזרים נקודתיים הם פחות תכליתיים והם הבחירה האידיאלית למי שמחפש מפלס לייזר ביתי לשימוש מזדמן בלבד, לא לשימוש באתרי בנייה או יישומים תעשייתיים לשימוש מתמשך, המצריך רמות לייזר פונקציונליות ביותר.

כדי להבטיח דיוק, יש להרחיק את הלייזר ממקורות רטט חזקים כגון מכות פטיש או כלי עבודה חשמליים. בנוסף, החצובה חייבת להיות יציבה על הקרקע לתוצאות מדויקות.

ללא שימוש במפלס לייזר

אתה יכול לבדוק את החלקות של משטח הקיר לאחר שתסיים להשתמש בכלל. אנו מגדירים את מפלס הלייזר קרוב לקצה הקיר, בעוד מישור הלייזר האנכי צריך להיות מקביל למשטח הקיר. אנו מעבירים את המפלס קרוב ככל האפשר לקיר, בעוד שהמישור צריך להיות מקביל לקיר, הקורה לא צריכה לגעת בו בשום מקום.

הכן את מפלס קו הלייזר (בונה מטוסים) ופתח את המישור האנכי

עקרון העבודה של המפלס הוא בניית מישור וירטואלי במקביל למשטח הקיר ולמדוד את המרחק מהמישור האנכי לנקודה שסומנה קודם לכן. כלי זה משמש עם קווים אופקיים ואנך כדי להגדיר קווים אופקיים ואנכיים.

החומרים האלה יהיו נחוצים כדי לבנות מפלסים, לבנות אלכסונים. בזכות מפלס הלייזר ניתן גם להקים קירות, ליישר זרקורים, ליישר את הרצפה, התקרה ומשטחים נוספים, הנחת אריחים בצורה מהירה ואחידה, פרקט למינציה ועבודות נוספות.

הסיווג הנכון של עבודות הבנייה מגן גם על הקרן עצמה ועל הסביבה. מיותר לציין את חשיבות השיפוע או המפלס ומידת המתח במהלך עבודות הבנייה.

במאמר זה בדקנו שלבים רבים של עבודות בנייה ותיקון

במהלכם רצוי ליישם כלל ומפלס לייזר לבדיקת אחידות הקירות. פילוס הוא תהליך שמתבצע לפני כל עבודת בניה או שיפוץ ליישור המשטח ולמתן בסיס איתן. במקרה הראשון, העבודה תיקח פחות זמן, אך לאחר יישור המשטח, יהיה צורך לשלוף את המשואות משכבת הטיח, ולאחר מכן לאטום את הפגמים שנוצרו.

יתרה מכך, הצלעות או הרכסים של טיט גבס עם חתך טרפז ממוקמים לאורך קו הסימון, והקצה הגדול צמוד לקיר ופחות צריך להיות מפולס לחלוטין באותה מפלס בעזרת של ברגים. ניתן להשתמש בקו זה כדי ליישר קיר גבס חדש למיקום מדויק.
על מנת לקרוא עוד פרטים נוספים על איך להשתמש בפלס לייזר לבנייה בגבס ניתן לבדוק ב- ishopy.co.il

אם מופיע שבר של קיר ללא קרן לייזר על הקיר שממול למפלס, המשמעות היא שהקרן נקטעת עקב הימצאות בליטה על הקיר.

הלייזר יישר כעת במדויק ויציג את המישור המיושר הנכון

מכיוון שרמת הלייזר נמצאת במרכז הטווח שלו, ראה תרשים העוגה, המרחק בכל כיוון הוא הקרן, הקוטר העובר באזור זה ידוע כטווח הפעולה של הלייזר. כמו כן, הקרנה של 360 מעלות תקרין קו של 360 מעלות המקיף את הלייזר.

לדוגמה

בעת שימוש בלייזר קו בחדר, הקרנה קדימה תספק קו על קיר אחד, בעוד ש-360 יקרין את הקו הזה על כל ארבעת קירות החדר. תוכל להקרין קווים אופקיים ואנכיים של אלומת האור לסוגים שונים של פילוס. זה מאוד שימושי כדי לוודא שיש לך קו אנכי וקו מפלס אופקי.
למידע מורחב בתחום של איך להשתמש בפלס לייזר לבנייה בגבס כדאי לגלוש לאתר deko-israel.com

הוא משמש רק להקרנת קו ישר של אור על מישור אחד שממנו ניתן לצייר סימנים למיקום או לשימוש לחישובים. כלי לייזר רב תפקודי זה מאפשר למשתמשים לבחור קווים צולבים, אופקיים או אנכיים לפי הצורך.

למכונה זו יש גוף גומי רך TPR, מה שהופך את כלי הלייזר לעמיד יותר. אתה יכול להשתמש במכונה זו בצורה אנכית להנחת קירות ורצפות. לעבודה אתה צריך מפלס בנייה (רצוי לייזר), מרית, מרית ושני כללים: ארוך וקצר.

לאחר ההגדרה

בין אם זה לייזר מטוטלת או מנוע סרוו, שני סוגי הציוד יתחילו להתיישר. לאחר מכן יש ליישר את הציוד באופן ידני בתוך סובלנות של 3° עד 5°. אם מפלס הנוזל אינו ביחס זה, המכשיר יודיע לך באמצעות אזעקה. הקפד להשתמש בקו רמה או בצנרת כדי לקבוע את השטיחות של פתחי הדלת והחלונות.

דילוג לתוכן