איך לחנך את הילדים שלכם לאורח חיים בריא

| | 0 Comments

מדוע עלינו לחנך את ילדינו לאורח חיים בריא

העולם בו אנו חיים משתנה. אנשים חיים יותר והסביבה הולכת ומזוהמת. האוכל שאנו אוכלים, האוויר שאנו נושמים והמים שאנו שותים כולם מזוהמים בחומרים רעילים. אורח החיים שחיו הורינו כבר אינו אופציה עבורנו היום.

הגיע הזמן לחנך את הילדים שלנו לאורח חיים בריא על ידי ללמד אותם על הסכנות של הרגלים לא בריאים כמו עישון, שתיית אלכוהול ואכילת מזון לא בריא. אנחנו צריכים ללמד אותם שיש להם ברירה- הם יכולים לבחור להיות בריאים או לא.

השמנת ילדים היא בעיה מרכזית בארצות הברית. למעשה, בשנת 2010, המרכז לבקרת מחלות ומניעתן (CDC) דיווח כי יותר משליש מהילדים והמתבגרים בגילאי 2-19 סובלים מעודף משקל או השמנת יתר. השמנת יתר בילדות נקשרה למספר בעיות בריאותיות כולל סוכרת מסוג 2, לחץ דם גבוה, רמות כולסטרול גבוהות, מחלות לב ודום נשימה בשינה.

ה-CDC מצא גם שילדים שמנים נוטים יותר לסבול מהשמנת יתר כמבוגרים, מה שעלול להוביל לסיכונים בריאותיים נוספים כמו שבץ וסרטן. החדשות הטובות הן שניתן למנוע השמנת יתר בילדות באמצעות אורח חיים בריא הכולל אכילה נכונה, פעילות גופנית סדירה ואי עישון סיגריות.

 

כיצד לחנך את ילדיך לחיים בריאים

אנחנו לא יכולים לצפות שהילדים שלנו יהיו בריאים אם אנחנו לא בריאים בעצמנו. המפתח לאורח חיים בריא הוא לאכול טוב, לישון טוב ולהתאמן. המפתח לאורח חיים בריא הוא לאכול טוב, לישון טוב ולהתאמן. אחד הדברים החשובים ביותר שאתה יכול לעשות עבור הילדים שלך הוא ללמד אותם הרגלים בריאים מגיל צעיר. ככל שתתחיל מוקדם יותר, כך גדל הסיכוי שהם מפתחים הרגלים בריאים לכל החיים. מאמר זה ידון כיצד לחנך את ילדיך לאורח חיים בריא, כולל נושאים כגון פעילות גופנית כמו משחק במתקני חצר לילדים, שינה רצופה בת 8 שעות ודיאטה מאוזנת.

ילדים עושים ספורט

מה משפחות יכולות לעשות כדי לקדם הרגלי אכילה בריאים יותר

לאופן בו אנו אוכלים, ולעמדות שלנו לגבי אוכל, יש השפעה עצומה על הבריאות שלנו. לכן, על מנת לקדם הרגלי אכילה בריאים יותר אצל ילדיכם, חשוב לספק להם אפשרויות בריאות בבית. אתה יכול לעשות זאת על ידי שימוש במתכונים בריאים והצטיידות במטבח בחטיפים בריאים. חשוב גם לוודא שאתם מעצבים עבורם אורח חיים בריא. חשוב גם לעשות ספורט לפחות 3 פעמים בשבוע, לא חייבים להתאמן לאולימפיאדה, אלא מספיק להתאמן במתקני חצר לילדים שנמצאים בפארק מדי פעם. מתקני חצר לילדים הם בנוסף לכך פעילות כיפית עבורם לכן ישנו יותר סיכוי שהם יתמידו בפעילות

חינוך ילדיך לגבי הסכנות שבשימוש בטבק 

שימוש בטבק הוא בעיה מרכזית בבריאות הציבור. זהו הגורם המוביל למוות שניתן למנוע בארצות הברית. שימוש בטבק הוא גם הגורם המוביל לסרטן ריאות ולמחלות אחרות הקשורות לעישון. שימוש בטבק הוא גורם מרכזי לסרטן ריאות ומחלות אחרות. זה יכול גם להוביל לבעיות בריאות אחרות כמו מחלות לב, שבץ ומחלות ריאות. חינוך ילדים לגבי הסכנות שבשימוש בטבק חשוב כי זה יעזור להם להימנע מבעיות בריאות אלו בבגרות. על ידי חינוך אותם על מה שהם מכניסים לגוף שלהם, ייתכן שהם פחות יתחילו להשתמש בטבק מלכתחילה. חינוך ילדים כיצד למנוע מעצמם להיחשף לעישון פסיבי הוא גם צעד חשוב במניעת מחלות נשימה קשות בבגרותם.