איך לשלב חישוק רקמה בבית

| | 0 Comments

אם אתה רוצה לעשות פרויקטים של DIY, אתה עלול להיות מופתע שמעולם לא עבדת עם מסגרת רקמה. אני כאן כדי לתת לך הוראות שלב אחר שלב כיצד להשתמש בצמיגי Diy כדי לעזור לך לקשט את הבית שלך.

הכנת מסגרת רקמה לאמנות קיר לא צריכה להיות קשה

רק עיין בדפים הבאים לפני שתתחיל. לילה ביורן מהסרוגה תהיה נדיבה מאוד ללמד אותך כיצד להפוך בקלות את גבול הסרוגה של מסגרת הרקמה למסגרת לתמונות שלך. גאמפציה מרתקת מלמדת אותך ליצור בגד תלוי ארוג עם חישוקים רקומים.

פרויקט פשוט זה של מסגרת רקמה בעיצוב DIY נראה מדהים כדי להוסיף נופך של אביב לביתכם. רעיון מגניב נוסף הוא להשתמש בחישוק הרקום כמסגרת בד ולהכין יצירות אמנות יפות להצגה בבית או כמתנה.
לעוד פרטים אודות איך לשלב חישוק רקמה בבית וחישוקי רקמה לבית מומלץ לבקר באתר myheartshop.co.il

זר זה הוא דרך מודרנית, מהנה ופשוטה ליצור זר יפה עם כמה חישוקי רקמה. תוכלו גם ליצור זר מסורתי יותר עם צמיג רקום, כמו זה של אלה קלייר, בהשראת סגנון בית הספר הישן של עץ חג המולד המסורתי או אפילו עץ בגינה.

אתה יכול ליצור מסגרת רקמה מחומרים ממוחזרים ויש הרבה מוצרים DIY לעשות צמיגים. עם צמיג רקום במחיר סביר, תוכלו גם ליצור אורות יפים, כמו שעשו Bubbly Life, או ליצור עץ חג מולד משלכם או אפילו עץ בגינה שלכם.

אם יש לכם צמיג טוב

עליכם לפחות לקשור את הטבעת הפנימית של מסגרת הרקמה ואם הוא צמוד מדי, הוא יכול להשאיר סימנים על הבד, גם אם הצמיג עשוי להיות גדול או קטן. מסגרת עץ לא אמורה למסגר את כל תבנית הרקמה, אך עליה לוודא שהצמיגים יוסרו מהפרויקט לאחר כל תהליך תפירה ולא יותירו סימני קבע שהצמיג עלול להשאיר על הבד. בעת תפירה, על הבד לשרוף מה שמכונה חישוק, סימן שהצמיג משאיר אחריו לאחר שחררתם אותו. דבר נוסף שיש להיזהר ממנו הוא השימוש ביותר מדי או פחות מדי חומר צמיג במהלך תהליך התפירה.

אם אתה לא תופס צלב חדש

שימוש בצמיג יכול לעזור לך לטפל בבד ולראות את החורים בצורה ברורה יותר, לשמור על מתיחות התפרים עקבית יותר ולשמור על תפרים אחידים יותר. כשאתם רוקמים ביד, השימוש בצמיג אינו חשוב כמו בתפירה, מכיוון שהוא יכול לעזור לכם לבצע תפרים אחידים יותר.

אחיזת צמיג שגודל גדול מ- 8 אינץ 'יכולה להיות מסורבלת

כך שרסנטר בסדר לחתיכות גדולות יותר, רק הקפד להוציא את הבד תמיד מהצמיג כשאתה לא תופר. אם הצמיג שלך קטן יותר מהעיצוב שלך, אתה בהחלט רוצה להוציא אותו כשאתה מוכן לתפור להמשך היום, אך המתן עד שתצטרך למרכז אותו מחדש.

בכל מקרה

אני חושב שאולי תקבל את הרעיון ש Decozilla תפרה את מארגן אספקת המלאכה המקסים הזה עם תיקים לפיסות בד כדי למתוח את ההתקנה מעל הצמיג ולסדר מפתחות וחומרי תפירה כך שהם יוכלו להיתקע כיס באמצע הצמיג ניתן לתלות אותם בקלות במהלך התפירה.

חלון אדום קטן פיתחה תיק מסגרת רקמה DIY העשוי מחומרים קלים למצוא, ואתם יכולים. אתה יכול גם להכין תיק בד גדול עם צמיג מחניק, כמו שהכריות הצהובות עושות.

עם הזמן

ככל הנראה תגלה שקשה למצוא מסגרת רקמה שמתאימה לפרויקט שלך. אז בואו נראה איך מתקינים את הצמיג ונדבר על השימוש בו לרקמת ידיים. מחדש לרקמה, כדאי לעשות תרגול עם החישוקים בכדי לקבל את המתח המושלם לפני שתעשה את החישוק האחרון. מומלץ להקל מעט על המתח בעת התפירה, אך אם הצמיגים גדולים מספיק כדי לכסות את כל העיצוב, תוכלו לברוח עם שמירת בד בצמיגים.

הנח את הטבעת הפנימית של מסגרת הרקמה שלך עם הבד והצמיג על השולחן. התחל בלשים מעט דבק על הצמיג שלך וכרך מעט בד סביבו, בדיוק כפי שמתואר על ה decoupage.

היו יצירתיים ויצרו מראה ייחודי עם מסגרת רקמה פשוטה ודוגמת פרחים לבחירתכם

משם, מרכז הצמיג מלא בבד אחר, הפרויקט הועבר וננעץ בחישוק החלקה. עוטפים את הצמיג סביב שאריות הבד כדי לקרב את הכל, ואז מכים ומעבירים לפרויקט שלך. הכינו זר זה עם מסגרת הרקמה שלכם או התאימו אותו עם כל זר שתבחרו.

DMC מציעה מבחר מסגרות רקמה, כך שאם בחרתם את הצמיג המתאים לפרויקט שלכם, וודאו שהצמיג גדול מעט מאזור העיצוב שלכם. כדי להתחיל עם צמיג גדול יותר, הניחו אותו על הרצפה מול הקיר אותו תרצו למלא.

דילוג לתוכן