איך מזמינים תור לרופא באינטרנט?

| | 0 Comments

אנו מחברים מטופלים עם רופאים שהם יכולים לסמוך עליהם אשר נותנים מענה לצרכיהם הייחודיים על ידי הזמנת פגישות לרפואה טלפונית מבלי להמתין באותו היום לנוחות ולנוחות המטופלים שלנו. אם אתה צריך למצוא רופא חדש או לקבוע תור, אנחנו נדאג שתקבל את השירותים הדרושים לך. כדי לעדכן אותנו בכל החששות הבריאותיים, השאלות והשאלות שלך, הצגנו את שירות ההזמנות המקוון שלנו כדי שתוכל ליצור קשר עם ספק שירותי הבריאות שלך באופן מקוון.

כמעט כל מי שיש לו גישה למכשיר מחובר כמו סמארטפון

טאבלט או מחשב נייד יכול לקבוע תור לרופא אונליין. באמצעות ביקור רופא וירטואלי, תוכלו לבקר את הרופא באינטרנט ולקבל ייעוץ רפואי ומרשמים נחוצים. לחלק מהמרפאות יש פורטלי מטופלים מקוונים שבהם ניתן לגשת לרשומות רפואיות, לתקשר עם הצוות ולבקש פגישות. אם יש לך שאלות, אנא נסה להתקשר, לשלוח הודעות טקסט או לשלוח מייל לצוות במשרד הרופא, הם ילוו אותך בתהליך ויסייעו לך להיכנס לפגישה הוירטואלית.

אם הביקור שלך מצולם בווידאו

מצא אזור מואר היטב כך שהאחות או הרופא יוכלו לראות אותך בבירור. ודא שהמערכת פועלת במכשיר שלך: אתה יכול להיכנס לחשבון שלך, לבדוק את הפגישה ולהצטרף לשיחה עם וידאו ואודיו באיכות גבוהה. דרך נוספת להתכונן היא למצוא מקום מבודד ושקט לקיים את הפגישה.

התחל את הפגישה ברישום הבעיות

ואז שאל את הרופא שלך אם יש משהו שהרופא רוצה להוסיף. אם יש לך פציעה חמורה או מצב רפואי אחר, אתה יכול לקבוע תור על ידי התקשרות לרופא שלך. אם אינך מרגיש טוב, סובל ממצב רפואי חמור, או אם מדובר בבדיקה שגרתית, עליך לקבוע תור לרופא. זה יכול להיות קשה לקבוע תור ישירות בטלפון מכיוון שרופאים עסוקים לעתים קרובות בטיפול בחולים.

עם הסימן הראשון לבעיה בריאותית

קבע פגישה עם הרופא או המומחה שלך באינטרנט ב-RoweDocs. הנה מה שאתה צריך לדעת על הגדרה והכנה לפגישה רפואית וירטואלית כדי שתוכל לטפל בצרכיך הרפואיים מהנוחות של ביתך. ודא שאתה בודק אם הביטוח שלך מכסה רפואה טלפונית ואתה יודע כיצד להגדיר ולהשתמש בטכנולוגיה זו לביקור רופא וירטואלי. לפני ביקורכם תקבלו מייל ממשרד הרופא עם הנחיות וקישור לביקור הוירטואלי.

כדי לתזמן ביקור וידאו לביקור הרופא המקוון שלך ב-MyBSWHealth, בחר ביקור וידאו ממסך הבית ופעל לפי ההוראות להשלמת תהליך הזמנת הרופא הווירטואלי. ביקורי רופא וירטואליים, המכונה גם רפואה טלפונית או רפואה טלפונית, יכולים לחסוך לך זמן וכסף (שכן אינך צריך לנסוע) ויכולים גם לעזור לך להימנע ממגע עם אנשים אחרים (או ממגע שלהם איתך). אם מעולם לא שמעתם או חשבתם על בדיקה רפואית וירטואלית לפני כן, קביעת פגישה איתכם בפעם הראשונה יכולה להיראות כמו משימה לא פשוטה. כשאתם קובעים תור לרופא באינטרנט, אתם מקבלים את כל שירותי הרופא מהנוחות של הבית.

עם זאת

העלות של בדיקה רפואית מקוונת יכולה להשתנות בהתאם לכיסוי הביטוחי. ייתכן שיהיה עליך לשלם עבור הביקור בזמן התור או ביום התור. אם הכיסוי אינו זמין, עלות הכניסה תלויה בסוג הקבלה שתבחר. כל ניסיון יקבע על ידי אותו רופא בכל ביקור, ממש כמו בבית, או שתוכל לבקש את התור הראשון הפנוי.

אמנם לא כל הרופאים משתתפים בפגישות מקוונות

אך תמצאו מאות רופאים מקומיים המעורבים, כולל רופאי ילדים, רופאים ראשוניים ומומחים. UCHealth הקלה על מטופלים לקבוע פגישות מקוונות. עם המערכת החדשה, מטופלים יכולים גם לבטל או לקבוע פגישות מקוונות.

תזמון מקוון כבר לא מחייב מטופלים להתקשר בשעות המשרד

כדי לקבוע תור. מטופלות הרשומות בפורטל יכולות כעת להפנות את התכנון לספק שירות מאומת בכל המרפאות הראשוניות שלנו, לרבות רפואת משפחה, רפואה פנימית ורופאי מרכז בריאות האישה של אולסון. מאז 17 במרץ, איננו יכולים לקבוע פגישות באופן אישי ואינו יכולים לקבל מבקרים. תור אחד ליום מטופלים מוגבלים לפגישה אחת ביום עם רופא, אחות או פרמדיק.

כשאתה קובע תור לרופא שלך

שאל את המתכנת שלך איזה מהם מתאים לך. כאשר התוצאות יחזרו מהמעבדה, הרופא שלך ייצור איתך קשר לפגישת מעקב. בעוד שהרופא שלך לא יכול למדוד פיזית את לחץ הדם או קצב הלב שלך, יש דרכים אחרות להעריך את הסימנים החיוניים שלך במהלך ביקור וירטואלי. אם הפגישה הוירטואלית שלך היא חלק מביקור שגרתי, כגון בדיקה אצל מומחה שאתה פונה מדי כמה חודשים, הרופא שלך עשוי לבקש ממך למדוד חלק מהסימנים החיוניים שלך בבית, כגון טמפרטורה, לחץ דם או משקל. , ודון במידע זה במהלך קבלת הפנים שלך

למרות שרופאים וירטואליים יכולים לפתור כל בעיה מביקורים שגרתיים ועד לטיפול דחוף

חלק מהמצבים הרפואיים עדיין דורשים בדיקה אישית. במשבר הבריאות הציבורי הנוכחי, רופא או חדר מיון עשויים להיות המקום שאליו אתה הכי פחות רוצה להגיע עכשיו. Practo, הראשון בהודו, מספק פתרונות טלרפואה מלאים עבורך וצרכי הבריאות שלך. Practo היא אפליקציית בריאות שבה אתה יכול להתייעץ עם הרופא שלך לגבי בעיות בריאות בחינם, ולקבל תשובות ממומחים בנושאי הבריאות שלך.

My Health Connection

הוא פורטל מקוון נוח שבו מטופלים יכולים לתקשר עם הרופאים שלהם, לבקש מרשמים חוזרים, לגשת לתוצאות הבדיקות וכעת לקבוע פגישות מקוונות. אם אתה מחפש למצוא את הרופא הנוכחי שלך, ספק שירותי בריאות חדש או מומחה, הכלי המקוון שלנו יכול לעזור לך. אם יש לך או לבן משפחתך בעיה בריאותית או פסיכוסוציאלית, משאבים שונים יכולים לעזור לך.

ההודים מטפלים כעת בבעיות בריאות ובתסמינים באמצעות ייעוץ וידאו או צ'אט רפואי מקוון

מכיוון שרוב הביקורים אצל הרופא הווירטואלי דורשים שימוש בכלי וידאו צ'אט, מהירות ההורדה המומלצת לאינטרנט היא לפחות 10 מגהביט לשנייה. עבור רבים, זה מספיק ללחוץ על כפתור "קבע פגישה" שליד המודעה כדי לנצל את כלי התזמון המקוון שלנו.

את חוזרת מהעבודה, מסתכלת בפתק על המקרר, ונוזפת בעצמך שלא זכרת שביום השלישי ברציפות לא הגעת לבדיקת הרופא השנתית שלך. ניסית לעשות זאת במהלך ארוחת הצהריים, אבל הוסחת דעתך מדברים אחרים ברשימה שלך.

דילוג לתוכן