איך מנעולן יפרוץ מנעול

| | 0 Comments

ניתן לסמוך עליהם כחבילה שלמה הכוללת לא רק פתיחת דלתות ומתן מענה למנעולים, אלא גם התקנת מנעולים בחלונות ודלתות, תיקון ותיקון מנעולים בדלתות וחלונות, החלפה או איפוס מנעולים, חיתוך מפתחות, הטמעת מפתחות מאסטר, אספקת שירותי מנעולנות והתקנת מערכות אזעקה. משינויים מרכזיים לתיקון והתקנה של דלתות ועד למערכות בקרת גישה, אנחנו יכולים לעזור לבית או לעסק שלך עם צרכי המנעול והאבטחה שלך.

במנעולן בפתח תקווה

אנו מבינים את הכישורים והטכניקות הנדרשות לפתיחת המנעולים המיוחדים הללו ויכולים להמליץ עליכם למומחים שיש להם את הציוד והביטוח הנדרשים למנעולים אלו. מנעולנים  בפתח תקווה משתמשים בכישוריהם ובניסיונם שנצברו במהלך השנים כדי לפתוח סוגים שונים של מנעולים באמצעות כלים וטכניקות שונות. למנגנוני נעילה חדישים כמו מערכות כניסה ללא מפתח, המנעולן בפתח תקווה יכול בדרך כלל להשתמש בכלים ובציוד שלו כדי לפתוח את המנעול ללא צורך בתחזוקת המנעול עצמו.
לעוד פרטים מורחבים בנושא של איך מנעולן יפרוץ מנעול כדאי להעיף מבט ב- eyalock.co.il

כן

מנעולנים יכולים לפתוח את המנעול מבלי לפגוע במנעול. רוב המנעולנים בפתח תקווה משתמשים בדרך לא הרסנית כדי לפתוח את הדלת כדי להיכנס לבית, ולוודא שהמנעול או הדלת לא ניזוקים. אם רק ננעלתם מחוץ לבית, המנעולן יכול לפתוח את הדלת מבלי להחליף מנעולים. ייתכן שיהיה צורך להחליף את המפתח לאחר נעילתו. גם אם המפתח שבור, המנעולן יכול להחליף כל סוג מפתח.

במקרים בהם המפתח שלך נשבר או נשבר בתוך המנעול

המנעולן הוציא תחילה את המפתח מהמנעול באמצעות כלים ושיטות שונות מבלי לפגוע בדלת או במנעול, פתח את הדלת והכניס אותך ואז חצב החוצה מפתח חדש שיתאים למנעול. … ברגע שהדלת נפתחת, המנעולן יכול למצוא את המפתח הריק הנכון המתאים למנעול, או שהוא יכול ליצור מפתח ידני ולייעץ לפרוץ קודם את המנעול אם באמת צריך ואין אפשרויות אחרות.

אם ברצונך להסיר את המנעול מבלי לפגוע או לשבור אותו לחלוטין

פנה למנעולן בפתח תקווה- למנעולנים יש את הכלים הנכונים להסיר אותו – ומנעולני LPI עברו הכשרה בכל הטכניקות הנכונות שלא צריך מנעולן להסירו המנעול בצורה זו – עם זאת, חשוב מאוד שיהיה מישהו שמכיר את השימוש בכלים הדרושים.

אם זה המקרה שלך, עדיף שמנעולן יבחר את המנעול, אם כי אם אף אחת מהשיטות הללו לא פותחת את המנעול, ייתכן שעדיין תצטרך לקרוא למנעולן מפתח תקווה.

לעולם אל תנסה לפגוע במנעול או בדלת ותזכור שיש איש מקצוע בטלפון. אם נתקעת במכונית שלך, אם יש לך אחת כזו, פנה תחילה לסיוע בדרכים. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לחקור אנשי מקצוע פוטנציאליים במדריך מנעולנים מכובד.

אם המפתחות שלכם נשברים במנעול לפני שהדלת נסגרה, לא תוכלו לנעול את הדלת שוב עד לפתרון הבעיה, גם אם תצליחו להיכנס למנעול.

אם מנעול הדלת שלך שבור או פגום

המנעולן יכול לפתוח את הדלת ולייעץ לך להחליף את המנעול השבור. אז הוא גם יכול לעזור לך לשפר את המנעול במידת הצורך. אם תא המטען, הדלת או מנגנון הנעילה החשמלי של המכונית שלך מסרבים להיפתח או לנעול, בקש ממכונאי מוסמך כמו המכונאי שלך לבדוק את מנגנון הנעילה.

אם המצב

הוא מאחורי מפתח שבור בתוך מנעול, בין אם זה מנעול בית, משרד או רכב, יש לטפל בו מיד, שכן התקרבות לדלת עלולה להשאיר חור מנעול גלוי עם שריטות גלויות כאשר הגנב מנסה להשתמש בכלי הפריצה שלו. למרות שזה אולי לא קשור ישירות לאיסוף מנעולים, מפתחות חילוף חסרים יכולים גם להעיד על כך שמישהו מנסה לפרוץ את הבית שלך, וזה עלול לקרות ללא עקבות אם לא תבדוק חלקי חילוף.

כל אחד יכול לאבד את המפתחות שלו

ואם אין לכם מפתח לדלת הכניסה, תינעלו מחוץ לדלת. המנעול גורם לנו להרגיש בטוחים, אבל אם מישהו באמת רוצה לחטט בדלת, הוא יכול בקלות לחטט את המנעול בדלת הכניסה שלך. פתרון נוסף הוא התקנת מקלדת אלקטרונית על אחת הדלתות. אם תשתמש באחת מהשיטות לעיל כדי לפתוח את המכונית תוך כדי נעילת המפתח, לא תצטרך לפנות לשבירת החלון כדי להחזיר את המפתח.

מנעולנים מיומנים יכולים לבחור את מנעול הדלת שלך עם כלי איסוף כגון מגרפה

מפתח מתח, חצי יהלום או וו. במקרים מסוימים קל ומהיר יותר ליצור כלי נעילה (נקרא גם סלים ג'ים) כדי לפתוח את הדלת מבחוץ על ידי פתיחת החלק העליון של הדלת מספיק כדי שסיכת הנעילה תתפוס ותמשוך את הסיכה כלפי מעלה, ובכך תפתח את נעילת הדלת. דלת.

דילוג לתוכן