איך מקליטים שיר באולפן הקלטות?

| | 0 Comments

מאז 2003, אנו עוזרים לאנשים כמוך במכשירי הקלטה ותוכנת מוזיקה באולפן הביתי שלך. ב- Home Studio ומתקן ההקלטות, אנו נותנים ייעוץ והדרכות חינם, נותנים טיפים וטריקים ומראים כיצד תוכנת מוזיקה יכולה לעזור לך להקליט, ללמוד וליצור. בפוסט זה ב- The Music Repo, אני מסביר את המרכיבים החשובים ביותר של אולפן הקלטות מוזיקה, כך שאתה, כמתחיל, באמת יכול להסתדר עם ההקלטות שלך. יש שמונה דברים שכדאי לדעת להקים אולפן הקלטות מקצועי עובד בנוחות הבית שלך, בין אם אתה רק מתחיל במוזיקה ובין אם אתה מחפש אלטרנטיבה זולה להזמנת שעות אולפן.

אתה יכול ליצור מוזיקה במחשב האישי שלך

Mac, iPad או מחשב נייד, להשתמש בתוכנת מוזיקה לדיג'יי, לערבב סימון קומפוזיציה וליווי או ללמוד לנגן בפסנתר או גיטרה-אנו נותנים לך עצות טובות על תוכנת מוזיקה וכיצד לבחור ולהקים את אולפן הביתי והתקני ההקלטה שלך כדי להשיג את המטרות שלך. יש הרבה מאמרים בנושא אם אתה חושב שכדאי להקדיש זמן ללמוד להקליט ולערבב שירים בבית, בין אם בשקיעה ובין אם באולפן.

בשנים האחרונות, אמנים פרצו דרך חדשה בהפקת שיריהם באולפני הקלטות מקוונים. אמנים רבים בנו אולפנים משלהם ולמדו להקליט שירים משלהם. זה הוביל לכך שאמנים רבים מנסים להקליט מוזיקה כשהם מתקרבים לתקציב לאולפן.

אין צורך באולפן ליצירת או להקלטת מוזיקה. רוב המוזיקה מוקלטת בצורה זו, ויש אולפנים רבים, אך היא אינה נחוצה כמו פעם.

הודות לטכנולוגיה המודרנית

אינך צריך עוד לחכות עד שיהיה לך כסף להקליט שיר או פיסת מוזיקה נהדרת באולפן הקלטות או לנסות להיזכר היכן השיר שלך הוקלט על מקליט קלטות פרימיטיבי. עכשיו יש לך את כל המכשירים הדרושים לך כדי להקליט את המוזיקה המקורית שלך במחשב, וכל זה הוא עניין של חיבור, פתיחת התוכנה, הכאת תקליטים וניגון המנגינה שלך. אתה יודע כיצד לשחזר שיר באולפן, להקים כלי חי או כלי וירטואלי, ולגרום למהנדס או מפיק ליצור עבורך את הרצועה המוגמרת.

אותן טכניקות חלות בין אם אתה מוסיקאי שרוצה להקליט את השיר שלך כאחור אחורי

אמן וידיאו שרוצה ליצור רצועת אודיו מקצועית או שיחות קוליות לסרטון שלך או פודקאסטר, מאמן או היפנותרפיסט שרוצה לבצע הקלטות באיכות גבוהה של הקול שלך כדי למכור או לשתף באינטרנט.

ברגע שיש לך אולפן שאתה רוצה

יש כמה דברים שאתה יכול לקנות כדי להרכיב פרויקט משלך, ולפי שבעה נגנים שאליהם דיברנו, להקלטת הבית יש יתרונות גדולים. אולפני ההקלטות הגדולים נעים בין כלי נגינה גדולים וכבדים וקשים להובלה ועד אולפנים כמו פסנתרים כנפיים, איברי האמונד, פסנתרים חשמליים ונבלים ותופים.

בהקשר של אולפן הקלטות המפיק אחראי לאמן את האמן כיצד לספק את הביצוע הטוב ביותר האפשרי, לבצע שינויים בעיבוד השירים וניהול מפגש ההקלטות, כולל טכנאי פיקוח.

קל יותר לעשות מוזיקה נהדרת כשאתה מקליט שיר באולפן

כשאתה כותב שיר או מוזיקה נהדרים, אתה רוצה שזה יוקלט ויאוחסן כמה שיותר זמן. כיצד להקליט מושב אולפן: כיצד להתכונן למפגש אולפן שיר מתכונן לפגישת אולפן יכול לחסוך זמן יקר וכסף.

ישנן דרכים רבות להקליט שיר, ממוסיקת רקע ועד כלי נגינה. אתה יכול להיכנס לאולפן הקלטות פיזי ולעבוד עם מהנדס יחיד להקלטת השיר שלך מתחילתו ועד סופו.

מיקרופון טוב

הוא אחד הדברים החשובים ביותר במערכת הקלטה ברמת כניסה, מכיוון שהוא יכול להשפיע רבות על הקלטת קול, כלי וצליל. בעזרת מקליט אודיו אתה יכול להקליט את הקול, הכלים ושאר הצלילים שלך באייפון שלך באמצעות המיקרופון ולנגן אותם עם GarageBand בחזרה. ממשק שמע מאפשר לך להקליט שירה ומוזיקת רקע במחשב האישי או במחשב הנייד שלך ומספק את החיבורים הדרושים למיקרופונים, מכשירים וסינתיסייזרים.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות כשאתה באולפן

הוא להקליט רצועת מיטה לשיר שלך. לדוגמה, תוכל לכלול פסנתר בכמה שירים ולהקליט אותו בכל שיר, מכיוון שהוא חלק מהכלים הנעים. הדבר הבא שאתה צריך הוא תוכנה למחשב האישי שלך, כך שתוכל לצמצם את השיר כמוסיקת רקע אם אתה אוהב אותו.

אוזניות צמודות חיוניות בעת הקלטת שירה או קטעים אינסטרומנטליים של יצירת מוזיקה קיימת

הקלטת תופים או גיטרות חשמליות מוגברות בבית או באולפן יכולה להיות אתגר מכיוון שהם מכשירים רועשים. מהנדסי סאונד ומהנדסי קול מאזינים למוזיקה חיה ומקליטים רצועות שמע עם צגים, רמקולים ואוזניות באיכות גבוהה.
למידע נוסף על איך מקליטים שיר באולפן הקלטות? ומקליטים שיר ניתן להעיף מבט ב- liron-music.com

לזמר ה- R & B Giveon שהקליט חלקים מהאלבום האחרון שלו בזמן שהקדיש פסק זמן

יחד עם המפיק ומהנדס הסאונד רודריגו ברהונה, הם בחרו במיקרופון הטוב ביותר כדי ללכוד את קולו הבריטוני והנפשי על הכבלים ולהפיק קול גבוה. צליל איכותי. ה- Shure SM57 הוא מתקן באולפני הקלטות מקצועיים בהם מוקלטים כלים ושירה באמצעות הקלטות חיות, מיקרופונים, גיטרות, מגברים ורמקולים.

דילוג לתוכן