אימוני כדורגל

| | 0 Comments

Youtuber @ youthfootballonline.com הוא מאמן כדורגל לנוער עם תשוקה לכדורגל, כדורגל ולמשחק בכלל. אימון כדורגל Joners 1on1 מציע אימוני כדורגל בהתאמה אישית לנערות ולילדים בכל הגילאים.

אנו מכשירים קו קווים לילדים מחטיבת הביניים ועד הנוער

במיוחד על המגרש ומחוצה לו. אנו מציעים אימוני כדורגל פרטיים לספורטאים מפותחים מאוד שאינם עומדים באותם סטנדרטים כמו קבוצת הכדורגל בתיכון שלהם. עבור שחקנים שמתקשים לשחק אפילו במצבי הכדורגל הפשוטים ביותר, אימון טכני מבודד הוא החריג המושלם לכלל. זה גם היוצא מן הכלל ששולט כל עוד אתה מונע מהשחקנים שלך לאבד את הכדור וזה דוגמה מושלמת לכך.

אתה יכול לעשות את זה בשטח, אתה יכול אפילו ללמד את הילדים שלך בבית, אבל זה צריך להיות פשוט ומתורגל לפני המשחק. אתה יכול לקחת את הכישורים האלה למגרש ביום המשחק, גם אם אתה לא מתאמן למשחק כי זה רק אימון.

ה- A

השפעות של הרמת משקולות ואימונים בשילוב עם כמות טובה של פעילות גופנית בצורה של כדורגל ריצה, קפיצה ובעיטות. אז הנה, כמות גדולה של מיומנויות שניתן ליישם כמעט בכל ענף ספורט. כל זה קיים בכדורגל, מה שמרמז שהוא אחד מענפי הספורט החשובים ביותר מבחינת כושר ואימון.

אימון כדורגל KB3 פועל אך ורק עם כדורגלנים בכדי לשפר את כישוריהם ואת סיכויי ההצלחה שלהם בספורט

יש מגוון רחב של ציוד אימון כדורגל, שתוכנן במיוחד להיבטים בודדים ומחדד את הכישורים. אנו עובדים איתם גם כדי לשפר ולשפר את כישוריהם כך שיוכלו להתאושש ולצמוח עם הצלחת הספורט שלהם, ואנו פועלים אך ורק למענם לשיפורם.

אימוני כדורגל מחוץ לעונה מלווים במידע משלים שמטרתו לחנך ולהעניק השראה לשחקני כדורגל צעירים

ישנם סרטוני הדרכה המלמדים מאמנים את הטכניקות, היסודות והתכניות של כדורגל. זהו ערוץ אימונים בכדורגל שמציע לכם תרגילים, הדרכות וסרטונים אחרים כדי להגיע לרמה עליתית. מתחם ספורט המשחק שואף לספק את אותו אימון אליו אתם מצפים מאיתנו.

תוכנית האימונים שלנו מפתחת תוכנית שיפור ומבצעת את האימונים על פי רמת הביצועים של הספורטאי, כמו גם את ביצוע האימונים בצורה הטובה ביותר.

אנו עובדים עם צוותי תיכון ונוער בכדי לשפר את ביצועיהם, להבחין בצוות ולהגדיל את הסיכויים שיבחינו בהם.

התוכנית לפיתוח כדורגל מלמדת שחקנים לעקוב אחר האינסטינקטים שלהם לשחק טוב בהגנה ולהיות יעילים יותר בהתקפה

אנו מצפים מאסטרטגיות האימון שלנו לכלול שילוב של אימונים גופניים ונפשיים ומצב גופני. לדוגמא, מהירות, זריזות ומשוכות יכולים להכין שחקנים לריצה, קפיצה וקפיצה בתרגילי אימון מאוד ספציפיים. המאמנים שלנו משתמשים באופן קבוע גם במוק-אפים בשטח כדי לאמן שחקנים לפצח את ההתמודדות ולעבור בהגנה.

מאמני כדורגל צריכים להתחיל עם ציוד האימון הנ"ל ואז לראות מה עוד הם צריכים

כדי להשיג את יעדי האימון שלהם (ראו באנגסבו ואח ', איור 1). אימונים אנאירוביים מתחלקים לשתי קטגוריות: אימונים אירוביים ואימוני סיבולת אירוביים, האחרונים מחולקים למהירות, סיבולת, ייצור ותחזוקה. להלן רשימה של ציוד האימון הדרוש שיהיה על מאמני הכדורגל לחלק אותם לקטגוריות כך שתזדקק להם שיעזרו לך.

אם ברצונך לבחור אפשרות לאימונים קבוצתיים או פרטיים

מרכז האימונים לכדורגל KB3 יספק לך את מה שאתה צריך ורוצה. לספורטאים מתקדמים מוצעים אימוני כדורגל פרטיים, שלא יעכבו אתכם, אך אם השחקן שלכם יגדל במשחקו, תוכלו לחלק אותו גם לשיעורים קבוצתיים, שיעורים פרטניים ומפגשים פרטיים. תוכנית אימוני הכדורגל, הזמינה לכל רמות שחקני הכדורגל מהתיכון ועד הכדורגל במכללות, כוללת גם שירותי אימון מרחוק. שיעורי האימון בכדורגל של KB2 מחולקים גם לשיעורי קוורטרבק, קו שחקן ומקלט וזמינים לשחקנים בכל רמות המיומנות ולשחקנים בעלי ידע כדורגל מוגבל או ללא. לפיכך, ישנם תרגילי צוות שפותחו במיוחד אשר יש להם מיקוד טכני וטקטי רלוונטי (ראה גם Bangsbo et al., 2006b). כדי להקים מרכז אימונים לכדורגל עם הכשרה טכנית גבוהה עבור הכדורגלנים שלך, אתה צריך קונוסי אימון וסמנים הנראים בבירור ועמידים.

המיקוד

הוא על אימוני סיבולת מהירים, אך אימוני ריצה, קפיצה והתניה יהיו גם הם חלק מתוכנית האימון הגופני הכללי. שחקנים צריכים להיות מסוגלים להתחיל אימונים גופניים בהקדם האפשרי לאחר יום האימון הראשון שלהם. זה יספק נקודת התחלה טובה לפיתוח הכושר הגופני ורמת הכושר שלך.