אימפוטנציה – למה זה קורה ומהם הפתרונות שעובדים

| | 0 Comments

אמנם אין טריק קסמים לרפא תפקוד לקוי של זיקפה, אבל יש כמה טיפים פשוטים ליישום. אימפוטנציה היא מונח רפואי המשמש לתיאור חוסר היכולת להשיג ולשמר זקפה ותפקוד מיני הולם. תפקוד לקוי של זיקפה נגרם בדרך כלל מחוסר זרימת דם לעצבים השולטים בזקפה. אם הדם אינו מספיק או לא נשאר בפין, זה יכול להוביל לתפקוד לקוי של זיקפה. בין אם הסיבה היא פיסית, פסיכולוגית או שילוב של שניהם, תפקוד לקוי של זיקפה יכול להוות מקור למתח נפשי ורגשי. על ידי דיבור על בעיות אלה, ייתכן שתוכל להפחית את החרדה שיש לך ולהתגבר על תפקוד לקוי של זיקפה. סבלנות ומציאת טיפול המתאים לך, יכולים לעזור לך להתגבר על המכשולים בדרך לתפקוד תקין של זיקפה בחיי המין שלך.

כל אדם הוא שונה

כל אחד מאיתנו הגברים בנוי קצת אחרת ולכן הרופא שלך יתמקד במצב הספציפי שעלול להוביל לתפקוד לזיקפה לקוי או למצבי הפרעות זקפה מהם אתה סובל. הדבר הראשון שהרופא יעשה הוא לוודא שיש לך רשימה של מצבים בריאותיים העלולים לגרום או להחמיר תפקוד לקוי של זיקפה כגון סוכרת, לחץ דם גבוה, מחלות לב, סרטן, סוכרת או אי ספיקת לב.

בהתאם לחומרת המחלה ולסוג של זיקפה, קיימות אפשרויות טיפול שונות העומדות בפניך.

שוחח עם הרופא שלך על הבעיה וזיהוי הגורמים הבסיסיים לתפקוד לקוי של זיקפה

זהו צעד ראשון טוב למציאת פיתרון, אך יתכן שתתקשה להפתח בפני בת/בן זוגך בנושא. גברים שאיבדו את הביטחון המיני שלהם יכולים גם הם ליהנות מייעוץ, בין אם הגורמים הם גופניים ובין אם אחרים. ישנן מגוון דרכים לטפל בתפקוד לקוי של זיקפה, אשר יכולות להעניק חיי מין טובים יותר עבורך. טיפולים בתפקוד לקוי של זיקפה יעילים אצל עד 80% מהגברים ויכולים לספק מין טוב יותר גם ללא הפתרונות ארוכי הטווח המיושמים לעיל.

בקש מהרופא שלך טיפול בדמות תרופות לבעיות בזקפה היכולות להציע תוצאות אדירות עבורך.

נסה ויאגרה, סיאליס, תכשיר קמגרה או לויטרה כדי לעורר זרימת דם תקינה לפין על ידי הרפיית עורקי הפין. מעכבי PDE5 פועלים ברוב הגברים עם תפקוד לקוי של זיקפה ואף מסייעים במצבים אחרים כמו לחץ דם גבוה, כולסטרול גבוה וסוכרת. ככלל, תחליפי ויאגרה עושים עבודה לא פחות טובה ובמקרים מסוימים ההשפעה מהירה ואפקטיבית יותר.

לגברים עם תפקוד לקוי של זיקפה יש כמה אפשרויות טיפול בהפרעות זיקפה שיש לקחת בחשבון

תלוי בסיבת התפקוד הלקוי של הזיקפה. ישנם מספר סוגים של טיפולים לגברים עם זיקפה ויש גברים שיכולים ליהנות ממיקס של טיפולים שונים. טיפולים אלה יכולים לספק הקלה מסוימת לגברים הסובלים מסימפטומים של הפרעות בזיקפה, אך האבחנה של הרופא שלך תקבע איזו אפשרות טיפול הכי מתאימה לך. אם אתה מגלה שלתפקוד לקוי של זיקפה יש סיבות פיזיות ופסיכולוגיות, עליך לבצע את הטיפול הנכון.

חשיבות השימוש הנכון בתרופות לשיפור הזיקפה

אם אתה מתחיל בנטילת גלולות שיכולות לעזור לך לקבל זקפה, ואז מפסיק פתאום עם התרופות – זה עלול לגרום לבעיה. אם יש לך תפקוד לקוי של זיקפה, שוחח עם רופא המשפחה או האורולוג שלך כדי למצוא את הפיתרון הטוב ביותר. חשוב לעבוד עם רופא על מנת שהוא יוכל לשלול ולטפל בכל המצבים הבסיסיים העלולים לגרום להפרעות בזיקפה שלך. רק אורולוג יכול לספק תמונה מדויקת של הסיבות האפשריות לתפקוד זיקפה של המטופל ומה עובד עבורו.

סיבות לתפקוד לקוי של הזיקפה

אימפוטנציה אינה בשום אופן אבחנה רצויה או מבורכת. לעתים קרובות ניתן לייחס זאת למגוון גורמים, כגון לחץ דם גבוה, כולסטרול גבוה, סוכרת, השמנת יתר או מצבים בריאותיים אחרים. הדבר תקף לאחד או יותר ממצבים אלה העלולים להיות קשורים לתפקוד לקוי של זיקפה, זה יכול להיות גם תוצאה של מספר מצבים אחרים, כמו גם שימוש בקונדומים.

אם ההפרעה בזיקפה נגרמת על ידי לחץ, חרדה או דיכאון, או אם המצב גורם ללחץ או מתח ביחסים, הרופאים ממליצים לך ולבת/ן זוגך לפנות לפסיכולוג או לטיפול מיני זוגי.

 

מחפשים מתנות לגבר? כנסו לאתר: https://www.lagever.co.il

דילוג לתוכן