איפה הכי כדי להתחתן בקפריסין

| | 0 Comments

המקומות הטובים ביותר להינשא לקפריסין

ממשלת קפריסין מקדמת כעת באופן פעיל נישואין לזרים המעוניינים לחיות ולהתחתן באי הזעיר. הם מודעים מאוד לכך שהאי, עם שילוב מושלם של אקלים ים תיכוני, איים ציוריים וחופים שהם בין הרומנטיים ביותר שאתה יכול לדמיין, מהווה בסיס מושלם לחתונה. מהערים היפות ועד יופיו הטבעי של הכפר ועד הכפרים המקסימים ואפילו האופי הייחודי של האי, קפריסין, במאמר זה, אני מציג בפניכם כמה מהערים והאזורים הטובים ביותר בקפריסין והמקומות הטובים ביותר להתחתן בהם. בקפריסין.

הערים והערים הטובות ביותר להתחתן בקפריסין

פאפוס היא העיר הראשית בפאפוס והיא מקום פנטסטי בהחלט לכל כיף.

פאפוס הוא יעד החתונה המושלם.

במשך מאות שנים, פאפוס היה מקום לימוד ידוע כמו ערים יווניות רבות אחרות. היא הייתה גם עירו של השליח יוחנן והוזכרה על ידי פאולוס הקדוש בשני מקומות בפרק הראשון שלו באפסי, משם נאמר כי הגיע צעיר פאפוס, שהתגייר למשיח.
עבור עוד פרטים מורחבים על איפה הכי כדי להתחתן בקפריסין באפשרותך לגשת לאתר free-wedding.info

פאפוס לא השתנה מעט מאז אותן שנים, עם הארכיטקטורה היפה והמדהימה שלה, נופים מדהימים של הים מאזורים רבים של העיר והקרבה לחוף הים ולסביבתו, הופכים אותו למקום המושלם לחתונה רומנטית או מהנה. יש לו גם יופי טבעי יפה שקל ליהנות עם המשפחה.

העיר היא המקום המושלם להתחתן בו, ומציעה מגוון רחב של מקומות בהם תוכל להתחתן, החל מהמבנים העתיקים והיפים של מרכז העיר העתיקה שלה ועד החופים, שניהם מקומות פופולריים מאוד עבור זוגות רבים שרוצים להתחתן וליהנות מהחופים המקיפים את העיר.

הפופולרי מבין החופים הוא זה המשתרע מהעיר לכיוון Kokkinotrimithia. במהלך הקיץ, החוף שלו עמוס עד אפס מקום.

ההריסות העתיקות של פאפוס הן מקום נפלא שבו תוכלו לערוך חתונה ממש נחמדה.

בעיר יש גם מרכז היסטורי יפהפה עם האדריכלות הלבנה והוורודה היפהפיה כולל אחת הכנסיות הוותיקות ביותר באי שנבנתה על ידי הרומאים. הוא ממוקם בחלק המרכזי של פאפוס ונקרא אוונגליון Neochariteles והוא נמצא כיום בשימור. המיקום פופולרי מאוד בקרב תיירים הנוהרים חזרה לעיר העתיקה שוב ושוב בשל היופי וההיסטוריה שהיא מציעה.

זוגות רבים בוחרים בכנסייה זו כשהם מתחתנים בגלל מיקומה, נופיה הציוריים והאדריכלות היפה.

מיקום נפלא נוסף לחתונת הזוג הוא אזור הנמל. יש בו את אחד הנופים היפים ביותר של העיר. אתה יכול לראות את הים שממנו אתה מתחתן מהמרפסות של הרבה מהבתים כאן.

אזורי הנמל של פאפוס הם גם מקום מושלם לקיום חתונה רומנטית מכיוון שנוף הנמל בזמן השקיעה עוצר נשימה.

ישנם הרבה מלונות ומסעדות מקסימים, במיוחד בקיץ, במרכז העיר. בחלק זה של העיר יש את האידיאל והאווירה שהופכים את החתונה שלכם לקסומה.

קראמוס הוא גם אזור נהדר נוסף לזוגות שרוצים להתחתן בקפריסין.

קרמוס היא המקום שבו נמצאת הכנסייה היפה שנמצאת בעיר העתיקה של פאפוס. עיצובו הייחודי נוצר בהשראת מיזוג של אדריכלות ביזנטית ומערבית. זה גם מקום חשוב מאוד לאנשים שרוצים להקים משפחה. לא רק שזה המקום הטוב ביותר לאלו מכם שרוצים להתחתן שם, אלא גם המיקום של המנזר האורתודוקסי המקורי בקפריסין, שהוא כיום אחד ממקומות הטיול הפופולריים ביותר בקפריסאים.

מהמנזר,

דילוג לתוכן