איפה מתחתנים בקפריסין?

| | 0 Comments

במאמר זה אנו דנים בכל הדרוש בכדי לממש את חתונתכם בקפריסין  – מתכננת החתונות מריה והטיפים שלה להתחתן בקפריסין. לאחר מכן היא מתארת כמה מהדרישות החוקיות של קפריסין, כולל ההליך שיש לנהוג בנישואין על פי החוק הקפריסאי. 

ניתן לפנות לאתר שלנו  כדי לקבל מידע על המסמכים שעליהם להציג לחתונה האזרחית בקפריסין.

על פי החוק הקפריסאי לחתונות

עליכם ליצור קשר כדי לתאם תאריך ושעה ליום חתונתכם על מנת להכין את המסמכים הדרושים. אם תחליט להתחתן בניקוסיה, שם יש , פנה אליהם לקבלת העתק מאושר של תעודת הנישואין שלך. לאחר טקס החתונה, קצין הנישואין ישלח אותם לשגרירות מדינת מולדתך בקפריסין ותוכל להציג אותם במשרד הרישום. נישואין: יועצי הנישואין ישלחו לך ולבן זוגך עותק מאושר של תעודת הנישואין. בני הזוג ובני משפחתם, חברים וקרובי משפחה עשויים גם להציג עותק מאושר לטקס הנישואין האזרחי למשרד הרישום.
כדי לקרוא עוד אודות איפה מתחתנים בקפריסין? כדאי לגשת לאתר free-wedding.info

מדוע לא לשכור מתכנן חתונות ייעודי שיעזור לכם לארגן את חתונת החלומות בקפריסין? מומחי החתונות של קפריסין ישמחו לייעץ לכם בכל האפשרויות שלכם, בין אם זה בניקוסיה, לימסול, קפלוניה, סלוניקי, לרנקה או בכל חלק אחר בקפריסין.

אם אתה רוצה להתחתן בקפריסין

כדאי להקדיש זמן לחשוב מתי ואיפה תתחתן. בחרו את עיריית קפריסין בה תרצו להתחתן, הזמינו את תאריך ההרשמה וקבעו את התאריכים לחתונה. אם מקום החתונה מתאים לכם, כדאי לשקול להתחתן עם יקיריכם מחוץ לקפריסין ואל תשכחו להתחתן איתם במדינה הרצויה לכם.

עליך ליצור קשר גם עם העירייה המקומית

כדי לקבל אישור להינשא בקפריסין. אתה צפוי להעביר זאת לכומר של הכנסייה הנבחרת של קפריסין, ועל פי החוק הקפריסאי עליך לאשר עותק. אם השגרירות או הקונסוליה שלך נמצאים מחוץ לקפריסין, זה לא יגרום לבעיות כלשהן.

על פי החוק הקפריסאי

אם השגרירות או הקונסוליה שלך ממוקמים במדינתך מחוץ לקפריסין, עליך לאשר עותק. למידע נוסף על המצב המשפטי של הנישואים שלך בקפריסין, בקר בקישור זה. בין אם אתם מתכננים חתונה קטנה ואינטימית או חתונה לפי הזמנה, קפריסין היא המקום להיות בו. בין אם אתם מוציאים את התקציב שלכם לחתונה באי ומחליטים לשכור מתכנן חתונות בקפריסין או לבחור מפעיל תיירים לחתונה שלכם, לקפריסין יש מה להציע. מקומות חתונה מומלצים בקפריסין מציעים מגוון רחב של אפשרויות כדי להפוך את היום שלכם למיוחד. מהמלונות והמסעדות הטובים ביותר באי ועד לאטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר, הכל יכול להיות מאורגן תוך זמן קצר.

זוגות המעוניינים להתחתן בטקס אזרחי חייבים ליצור קשר עם מקום הנישואין לפני הגעתם לקפריסין על מנת לעמוד בכל הדרישות הנדרשות לפני שהם מתחתנים

זוגות מחויבים גם לראות את קצין הנישואין במשרד העירוני בזמן הנישואין המתוכננים שלהם, ולאחר שהתקיימו כל התנאים הדרושים, לפני הנישואין או אחריהם, או אם ניתן לערוך טקס דתי בכנסייה. תוכלו גם להתחתן במדינת מולדתכם ובהמשך לערוך את הטקס הסמלי מחוץ לקפריסין, אך זוגות רבים בוחרים בפתרון זה כדי למנוע בירוקרטיה. אם אתה מנסה לערוך חתונה אזרחית בקהילה שבחרת, אפשרות אחת היא להיכנס – אדם עם קצין החתונה, אתה זקוק לדרכון ודרכון תקפים עם שמך, כתובתך, תאריך הלידה שלך והשם וה כתובת של כל קרוביך.

חברה שבסיסה בישראל או בקפריסין שתספק לך את רישיון החתונה ותעודת הנישואין שלך, כמו גם את כל המסמכים הדרושים לטקס עצמו.

בתי מלון ואתרי נופש רבים בקפריסין יכולים לספק לכם רכז חתונות שיוכל להבטיח שהתחתנות בקפריסין

כולל עמידה בכל הדרישות החוק, תהיה ללא מתח. במאמר זה נסביר בקצרה כיצד להתחתן עם קפריסין ומדוע זו אפשרות טובה עבור ישראלים רבים המעוניינים בנישואין אזרחיים. עדיין יש לקחת בחשבון הרבה דברים בתכנון החתונה שלך בחו"ל, במיוחד אם אתה רוצה להתחתן במהירות וללא הרבה מהומה, אך שירות זה שמוציא ממך קצת מהטרחה מוצע על ידי מספר חברות חתונה מכובדות בישראל ובקפריסין. כמו גם במדינות אחרות. להתחתן בתוך קפריסין זה הרבה יותר קל מאשר בכל מדינה אחרת, וזה עוזר להפוך את זה לקל וללא מתח עבור מי שרוצה בכך.