אפליקציות מסרים מיידים

| | 0 Comments

זה מציע למשתמשים הודעות מיידיות לנייד, שיחות וידאו וקוליות, צ'אטים קבוצתיים, הודעות מולטימדיה, תמונות, קטעי וידאו, שמע ומדבקות. שלא כמו האפליקציות האחרות שהוזכרו קודם לכן, אתה יכול לשלוח טקסטים, לבצע שיחות שמע ווידאו ולשתף איתו תמונות. משתמשים יכולים גם להירשם ל- Facebook Messenger ולשלוח הודעות צ'אט רגילות, הודעות קוליות ושיחות קוליות עם משתמשי Messenger אחרים, כמו גם תכונות נוספות כגון תמיכה ב- GIF, תמונות ושיתוף מיקום למשתמשים אחרים.

פייסבוק רוצה לשלב אפליקציות העברת הודעות מובילות כמו WhatsApp

Instagram ו- Facebook Messenger, כך שמשתמשים יוכלו לתקשר בין פלטפורמות. הצמיחה המהירה של אפליקציות העברת הודעות כאפיק התקשורת המועדף על מיליארדי אנשים, שלא לדבר על הגברת האבטחה והפרודוקטיביות לעסקים המשתמשים במסר מיידי, הפכה את טכנולוגיית ה- IM לחובה חובה לעסקים. לתשתית טכנולוגית מאוחדת בכל האפליקציות הללו יש פוטנציאל עצום לחברות להפוך אוטומטית שיחות אחד על אחד עם הלקוחות שלהן בפלטפורמות שונות.

אפליקציות העברת הודעות עסקיות משלבות הודעות טקסט

פורומים פרטיים, שיחות וידאו, שיתוף קבצים ושיתוף מסך במרכז שיתופי אחד. אפליקציות ההודעות המיידיות הפופולריות ביותר הן אפליקציות המאפשרות החלפה מבוססת הפעלה של תוכן טקסט, אודיו, וידאו וקבצים. אפליקציות הודעות מיידיות מוצפנות לאנדרואיד ו- iOS אינן יכולות לשלוח הודעות מהטלפון שלך אלא גם להבטיח שהשיחות, השיחות והסרטונים שלך יישארו פרטיים ומאובטחים.

בנוסף לפרודוקטיביות והודעות מונחות צוות

לאפליקציות כמו Slack יש מערכת של ערוצי צ'אט המאפשרים לך להקים קבוצות משנה של משימות ודיונים מונחי נושאים. אתה יכול להתחיל שיחות אחד על אחד או להצטרף לצ'אטים קבוצתיים עם עד 10 משתתפים. אין צורך בכתובת דוא"ל או במספר טלפון כדי להירשם. אפליקציית העברת הודעות בטוחה המאפשרת לך לשלוח הודעות טקסט פרטיות, תמונות, קול ווידיאו. יישומים אלה כוללים גם מספר תכונות שימושיות אחרות, כגון שיחת וידאו, הודעות שנעלמות שנעלמות לאחר זמן מה ושיחות מושלמות שאולי לא תרצו להקליט מספיק זמן.

אתה מכיר את ווטסאפ ללא ספק כאחת מאפליקציות ההודעות הטובות ביותר, אך מה שאולי לא ידוע הוא שהאפליקציה מציעה הצפנה מקצה לקצה עבור ההודעות שלך ולמעשה משתמשת בפרוטוקול הצפנה חזק במיוחד שפותח על ידי Signal.

יישומי העברת הודעות מיידיות לארגונים מספקים פלטפורמה מאובטחת לתקשורת צוות פנימית בזמן אמת

המציעה תכונות שיתוף פעולה דינמיות וערך כלים אדמיניסטרטיבי חזק. אפליקציות צ'אט בצוות עם תכונות ברמה הארגונית מאפשרות לך לשוחח בצ'אט, לשתף פעולה בקבצים, לבצע שיחות וידאו ולארגן את הצוות שלך בדרכים אחרות. עם טלגרם, המגיב ואינטואיטיבי יותר מכל אפליקציית הודעות אחרת, תוכל לטעון צ'אטים קבוצתיים, לבצע שיחות וידאו ועוד.

סקייפ מציעה אפליקציית הודעות עסקיות חינם בחינם המציעה שיחות וידאו קבוצתיות לעד 20 איש

ישנן מספר דרכים לצוות שלך להתחבר באמצעות אפליקציית Hibox להודעות וידאו מיידיות. אפליקציית התקשורת הכל-ב-אחת החינמית שלנו מגיעה עם יכולות טקסט, קול, שיחות וידאו וצ'אט קבוצתי ללא הגבלה.

מיקרוסופט התחברה עם אפליקציית הודעות מיידיות ושיחות חדשות שתחשוף את החלפתה לסקייפ

ותוכל לצפות שהמספר הזה יעלה בשנים הקרובות. בנוסף לשיחות וידאו ושיחות קוליות, Skype ו- Instant Messenger מאפשרות לך לשלוח הודעות בזמן אמת לכולם בעולם.
למידע נוסף בתחום של אפליקציות מסרים מיידים עליך לבדוק כאן: lookiapp.com

MSN Messenger הייתה אפליקציית ההודעות המיידיות הראשונה והפופולרית ביותר בשימוש ברחבי העולם

והיא נוסדה בשנת 1999 והייתה אמצעי התקשורת הטוב ביותר בעשור הקרוב. בשנות ה -2010 יותר אנשים החלו להשתמש באפליקציות העברת הודעות במכשירים ניידים (WhatsApp, WeChat, Viber, Facebook Messenger, Telegram, Signal and Line) והודעות מיידיות במחשבים (AIM, Windows Live Messenger ו- WeChat). אפליקציות ההודעות המיידיות של Line ראו עלייה במשתמשים לאחר רעידת האדמה ביפן 2011, והן עזרו למשפחות רבות ליצור קשר עם בני משפחה כאשר רשתות קוויות הושבתו.

הציגה באוגוסט 2003, לסקייפ יש מספר תכונות שימושיות שחסרות לאפליקציות הודעות מיידיות אחרות, כגון היכולת לשתף את המסך שלך עם אחרים, היכולת לבצע שיחות פרטיות בהן אף אחד לא יכול לעקוב אחריך ואת סיומה. -הצפנה עד הסוף.

פייסבוק של Workplace Chat ואפליקציית שולחן העבודה של Workplace Chat מציעים שיתוף מסך

שיחות וידאו קבוצתיות עם עד 50 איש ושידורי וידאו בשידור חי. Microsoft Teams, אפליקציית ההודעות מונחות הפרודוקטיביות של ענקי הטכנולוגיה, מציעה מגוון תכונות החורגות מההודעות הבסיסיות בקבוצות שלך, כלים לארגון ערוצי צ'אט, שיחות וידאו וקול ויכולות שיתוף קבצים. ליין היא אחת מאפליקציות הצ'אט הטובות ביותר, עקירת צ'אט, תמונות, הודעות וידאו ושמע, מדבקות תוססות, שיתוף מיקום ומערכת ציר זמן דמוית רשת חברתית.

HubBits מושווה לאחרים ברשימה זו כלי בסיסי להעברת הודעות מיידיות, אך מפתחי אפליקציות מנסים ליצור מה שהם מכנים גישה ידידותית לאלפי שנים לשיחות במקום העבודה.

Slack

אחד משוחחי הצוותים הפופולריים ביותר בעשור האחרון, התחיל כאפליקציית תקשורת פנימית לפני שיצא לציבור והרחיב את הקהל שלו. אפליקציית Cisco Webex Team, הידועה כיום בשם Spark, כוללת תכונות חדשות כגון שילוב Giphy, Sketch ו- Whiteboard לשיחות קבוצתיות, שיחות וידאו ושיתוף קבצים. Slack הוביל את המראה המסורתי של אפליקציות ההודעות המיידיות לפלטפורמות Windows ו- Mac ועדיין נמצא בשימוש נרחב כיום.

אפליקציות צ'אט מוצפנות נועדו להגן על משתמשים בעולם אינטרנט בו משווקים מנסים לא לעקוב אחר משתמשים או לקרוא את ההודעות שלהם

משתמשי טלגרם – אפליקציית הודעות מיידיות שנועדה לספק פרטיות של 100% בצ'אטים מקוונים על ידי שליחת הודעות, קטעי וידאו, תמונות, מדבקות וקבצים שהורסים את עצמם. הודות לתכונות כמו בוטים, צ'אטים סודיים, קבוצות על והיכולת לשלוח עד 1.5GB של קבצים, טלגרם צוברת פופולריות בקרב עסקים במדינות עם הגבלות קפדניות על אפליקציות העברת הודעות.

דילוג לתוכן