בחירת מתנות ליולדת הטרייה

| | 0 Comments

אני לא בטוח מה לעשות. # נולדו לי ארבעה תינוקות וחבריי ומשפחתי לעתים קרובות שואלים אותי מה המתנה הטובה ביותר ליולדת. כשמדובר בבחירת מתנה ליום האם לחמותי, כל מה שהיא יכולה להרשות לעצמה זה זכייה.

מתנה למקלחת לתינוק מסוג זה

היא מזכרת יקרה או ייחודית שתוכלו להכניס לארגז זיכרון לתינוק החדש ולשמור לעד. אם אתה נותן ל- Mama's Bird Box מנוי בן חודש, אתה תאהב את זה כשהמתנה לאמא הטרייה תגיע לפתח ביתך. בדוק את מבחר המתנות הרחב שלהם שניתן להתאים אישית והקפד להעריך סוג זה של קפטה לנצח!

מתנות אישיות מושלמות לאמהות טריות כיוון שהן מראות להן שהם לא רק בחרו בדבר הראשון שראו

אלא שהקדישו את הזמן לחשוב מה יעריכו. אם לאם הטרייה יש רשימת מתנות למקלחת התינוק, זה יעזור אם תבחרו את המתנה המושלמת עבורה. באינטרנט תוכלו למצוא רשימות מתנה המפרטות דברים כמו בגדי תינוקות, חיתולים, מגבונים לתינוקות ודברים אחרים שההורים באמת צריכים.
למידע נוסף על בחירת מתנות ליולדת הטרייה ומתנות ליולדת כדאי לבדוק כאן: klemantina.com
כדי לקרוא עוד אודות מתנה ליולדת בן ובחירת מתנות ליולדת הטרייה כדאי לגשת לאתר klemantina.com

לפני שאתה קונה מתנה ליום האם

קח הערות סגנון מהתכשיטים שכבר בבעלותך כדי לוודא שאתה בוחר את המתנה עבורה. ישנן שרשראות ליום הולדת עם אבני תינוק, כך שתאהבו את כולן. אם יש לך ילדים אחרים בהמשך, השרשרת מאמא היא מתנה אמא חדשה מושלמת מכיוון שתוכל להוסיף תליונים נוספים לרוב שרשראות האמא שהיא תמצא.

תוכלו להתאים אישית את זה עם שם התינוק ותאריך הלידה שלו ולהפוך אותו לנייד לכל מקום, מה שהופך אותו למתנה יפה לאמא הטרייה.

אם לאם הטרייה אין מצלמה ראויה

מצלמה זו היא מתנה מושלמת לאלו מכם המחפשים את התמונה המושלמת מהיום הראשון לחיי התינוק או אפילו מהשבועות הראשונים. זוהי דרך נהדרת להציג את אמא הטרייה שלך בפני החברים והמשפחה והעולם הסובב אותה.

המשך לקרוא

כדי למצוא מתנה שתעזור להציל את בריאות אמך הטרייה ולהפתיע אותה עם מחשבה. אם אתה יכול, יש הרבה מתנות שאמא טרייה תרצה לקבל מבעל או בן זוג. להלן כמה מתנות לבעלים שהם יכולים לקבל לנשותיהם. בין אם אתה חוגג את יום האם הראשון שלך ובין אם לא, זה יראה את הערכת בעלך לאשתו. אין שום דבר רע במתנה מתחשבת אם אתה זקוק לה ליום ההולדת של אשתך או אפילו לראשונה בחייך.

למתנות מעשיות כגון מזכרות ומזכרות, עקבו אחר רשימתנו מה תוכלו לתת להורה הטרי של הקטנה בחייכם.

הראה לאם הטרייה בחייך שאתה אוהב אותה ודואג לה על ידי שליחת לה כמה מהמתנות האהובות עליך בשבוע הראשון של תינוקה

רשימה זו נועדה לעזור לכם למצוא פריטים שיעזרו לכם לטפל בעצמכם בשבועות הראשונים. ברשימה זו תוכלו למצוא כמה אמהות טריות שהן האהובות עלי ביותר כאמא שעברה את שלב הילודים ארבע פעמים.

לזניה

היא בדרך כלל הארוחה הטובה ביותר, אך כמה דברים שיש לקחת בחשבון בעת הכנת רעיונות למתנות. לזניה, פסטה ומנות פסטה אחרות כמו סלט פסטה הם המתנה המושלמת לאם טרייה, שכן להורים הטריים אין מעט זמן לבשל ולעתים קרובות הם צריכים לאכול. אם יש לכם מנה נהדרת לתת, אמהות חדשות יעריכו את המגוון, אז קחו בחשבון!

הנה העניין, יהיה הרבה מסתובב בעתיד המיידי של אמא, אז סיעור מוחות לאמא חדשה – מתנות ממוקדות – עולה בראש. פיג'מה שיקית ככל שהיא נוחה הם מתנה נהדרת לאמהות טריות, והן יעריכו אותך כשאת במקלחת התינוקות שלהן.

אם בחרת במתנה המושלמת לאמא טרייה, יש לך אפשרויות רבות לבחירה. לאבות חדשים, עיין במדריך שלנו להכנת מתנות מושלמות לאבות חדשים וברשימת המתנות הטובות ביותר לאבות חדשים.

אם אתה רוצה לגרום לאמא הטרייה שלך להרגיש מיוחדת

דלג על הפרחים ותן לה מתנה חדשה משמעותית – מתנת אמא שתעמוד במבחן הזמן. תכין אותה לעבור מאמא לאמא הראשונה בלבוש של יום האם. קנו את פרחי הלידה של תינוקכם כמתנה לברכה או קנו להם פרחים משלהם למתנת יום הולדת ייחודית לאמהות טריות. אם אתה רוצה להעניק לאמא הצעירה שלך מראה ותחושה מיוחדים, אינך יכול להסתדר בלי פרחים, אלא להעניק לה מתנה חדשה משמעותית ליום האם או אפילו תעודת מתנה ליום ההולדת שלה, הגיוני לה.

דילוג לתוכן