גני שעשועים ציבוריים

| | 0 Comments

בשלב זה ויתורים מסוימים יישארו סגורים, כולל פארקי שעשועים, קרוסלות ואולמות טניס. הרחבנו את החברות של חברי מרכז הבילוי שלנו כדי לכסות את משך סגירתנו.

השכרת ספינות

פעילויות קבוצתיות ומפגשים חברתיים אסורים. פטרונים צריכים תמיד להפעיל ניתוק חברתי וללבוש כיסויי פנים כאשר ניתוק חברתי אינו אפשרי. על הלקוחות לנקוט מרחק חברתי כאשר מרבית המנות והמסעדות פתוחות למסעדות, משלוחים ואוכלים באוויר הפתוח.

הפרות של קוד החניה מהוות עבירה שעונשה מאסר שלא יעלה על 90 יום ו / או קנס של לא יותר מ -1,000 דולר. במידת הצורך, יש לייעד מתקני שעשועים לילדים בחלק זה ולהציב שלטים שיודיעו לציבור על ייעוד זה.

אורבן פארק ריינג'רס מציעים תוכניות פופ-אפ בחינם עם מספר מוגבל של משתתפים, על פי המוטו "כל הקודם זוכה." הגן הקהילתי Greenthumb נתון לשיקול דעתה של קבוצת הגן והוא פתוח לחברי הגן המורשים ולציבור.

מגרש משחקים עצמאי הוא סגנון שכולל משחק עצמאי או מכשיר חניה שאינו מחובר למערכת גדולה יותר. במגרשי המשחקים הכלולים ציוד נגיש לילדים בכל יכולותיו, כולל מתקני חישה ונגישות לכיסאות גלגלים.

מגרשי משחקים טבעיים משתמשים בסלעים

קונסטרוקציות עץ והסביבה כדי ליצור מגרש משחקים. כדי להתקין ציוד משחק חיצוני לילדים אתה זקוק לזמן, כלים, צוות מתנדבים ובקיאים בעלי ידע. ישנם כללים אוניברסליים לאכיפת גני שעשועים, המקדמים משחק הוגן ומהנה ושימוש בטוח ומתאים בציוד המשחקים הן במסגרות והן בחוץ.

הגרסאות הקלאסיות של נדנדות ומגלשות ניתן לראות ב Hecksch Playground בסנטרל פארק, ב Playground בפארק יוניון סקוור (המוקדש לפעילות סופר כיפית), ב- Splash Pad בפארק פרוספקט וב- Slide Hill באי המושל.

ציוד משחק ציבורי יותקן על גני שעשועים בפארקים

בתי ספר, מתקני טיפול בילדים, מוסדות, בנייני דירות, מסעדות, אתרי נופש, מתקני פנאי ואזורים ציבוריים אחרים. מגרשי משחקים הם גם מתקנים למשחקים בלתי פורמליים ולספורט למבוגרים כמו יהלומי בייסבול, זירות החלקה על הקרח, מגרשי כדורסל וכדורים. מגרשי המשחקים המודרניים הנפוצים ביותר הם מבני משחק המחוברים למכשירים רבים ושונים.
כדי לקרוא עוד מידע על אלו את ניצן יש לבקר ב- elo-nit.co.il

מגרש משחקים מסוג זה נקרא נוף משחק ונועד לספק סביבה בטוחה למשחק בסביבה טבעית

יש הרבה כיף בפארקים הציבוריים הגדולים בניו יורק, וילדי ואני מסיימים לעתים קרובות טיולים לחוף אורצ'רד עם עצירה במגרש משחקים. עבור בטסי, המסע אל גן שעשועים בפארק הוא תחילתו של יעד מבדר.

כבר אמרנו לכם שמגרש המשחקים הזה

הוא אחד המקומות האהובים עלינו בסטטן איילנד. יש מבנה טיפוס ענק (שלא כמו מגרשי משחקים אחרים בחוף ברשימה שלנו) המוקדש לים, וחלק גדול מהאזור המתנדנד. בטיול המעיין ובמשטחי המים תוכלו לראות את הציפורים של הפארק.

פארק רוקאווי מציע שפע של הזדמנויות לשחק

אך אם משפחתכם חושקת בכיף בשמש ולא בגלישה, צאו לחוף בגן המשחקים ברחוב 30. מגרש ריסוס זה בסימן הים מציע כיף רב לטיפוס סירות, ספרינקלרים וריקודים. בין אם אתם רוצים לבלות יום במכשירי חוף או על מגבת חול, מגרש המשחקים הזה הוא יעד שווה.

קרטר סטריקלנד

מנהל הקרן לעמותות ציבוריות בניו יורק, מציין כי אפילו שטחים פתוחים שאינם בשימוש כמו מגרשי כדור ופינות ישיבה נותרים נעולים לבילוי פסיבי. "באמון אנו רואים חצרות בית ספר מרוצפות שוממות שאינן מוזמנות על ידי תלמידים ונסגרות מהקהילה, ואנו מכירים בהזדמנות המדהימה להפוך אותן לפארקים עירוניים תוססים. בשנות השבעים והשמונים בערים סובייטיות רבות לא היו בהן מגרשי משחקים או פארקים .

המושל נתן לעיר ניו יורק אור ירוק לפתוח מחדש את מגרשי המשחקים שלה

אך ראש העיר עדיין לא ממש מוכן. עברו כבר 10 שבועות מאז שהעיר סגרה אזורי בילוי בחמשת הרובעים, וסגרה שטחים ירוקים יקרי ערך. בכמה מהאזורים הצפופים ביותר בעיר, כך דיווח השבוע ה"ניו יורק טיימס ". האמון ללא כוונת רווח של אדמה ציבורית חשף כיצד סגירת הפארק השפיעה על הגישה לפארק בחלק גדול מהעיר, מה 10 הכי רחוקות. הליכה קצרה אל השטחים הירוקים בשכונה.

ב- 7 בינואר 2015

העיר הוליווד, פלורידה, הפכה לעיר האחרונה שעברה פקודה עירונית המביאה כנגד מבוגרים, קטינים בלתי מלווים וילדים להיכנס ולשהות בפארקים. מגרשי משחקים. מבוגרים רשאים להיכנס לגני שעשועים ייעודיים בעיר, אך עליהם להתלוות לקטינים. הפקודה, אשר הועברה פה אחד על ידי מועצת העיר הוליווד ב- 7 בינואר, מבוססת על פקודה דומה שהתקבלה במיאמי ביץ ', פלורידה בשנת 2010 (סעיף

באותה פעולה, בית המשפט אישר את חוקתיות הפקודה. , האוסר על מבוגרים להציב ילדים בפארקים ובמגרשי משחקים. זה חוקתי ודורש גילוי נאות של התנהלות אסורה.

התוכנית הלאומית לבטיחות במגרש המשחקים מרכזת את המחקר שלה

שיטות עבודה מומלצות והנחיות לאומיות, תקנים ותקנות כדי להבטיח בטיחות, גני שעשועים איכותיים וכוללים. בעת הערכת גני שעשועים וסביבות חוץ, ממליץ ה- CPSC לרכוש מיצרנים העומדים בהנחיות ותקנים. ניתן לקבל העתקים או הפניות לתקנים מטעם הוועדה לבטיחות מוצרים לצרכן של ארה"ב בטלפון 800-638-2772 או באתר www. .cpsc.gov.

כשאתה מחפש ציוד משחק מסחרי, אתה יכול לחפש צבעים, מידות וציוד ספציפיים המתאימים לסוג שונה. מספר קבוצות הגיל. מגרש משחקים שלם יכול לעלות בין 8,000 ל -70,000 $, אך רכיבים בודדים יכולים לעלות עד 200 $.
למידע נוסף על מתקני כושר ציבוריים וגני שעשועים ציבוריים עליך לבדוק כאן: elo-nit.co.il

מאז 1927, Miracle Recreation ידועה ביצירת ציוד משחק מרגש. הם הולכים צעד אחד רחוק יותר מהכיף על ידי יצירת ציוד משחק המעניק השראה ושומר על ילדים פעילים ועוזרים לקדם את התפתחותם הכללית ורווחתם.

מחלקת הבילוי והגנים הוקמה בשנת 1949 במטרה לספק את האיכות הגבוהה ביותר של בילוי ונופש לתושבי מחוז בולטימור

המחלקה אחראית על רכישה, פיתוח ותחזוקה של מגוון רחב של פארקים, שטחים פתוחים, מרכזי בילוי, מרכזי טבע ומתקנים מיוחדים אחרים. אלפי תכניות פנאי, כולל ספורט אישי וקבוצתי, עבודות יד, פעילויות מועדוניות חברתיות ואירועים מיוחדים, מוצעות באמצעות שיתוף פעולה של מתנדבים ומועצות הפנאי והגנים של המחוז.

דילוג לתוכן