דרופשיפינג מאמזון לאיביי

| | 0 Comments

מדריך זה מראה לך כיצד לרדת מאמזון, האם כדאי לעבור לאמזון וכיצד להתחיל למכור היום. אני אראה לך איך להרוויח כסף על ידי כניסה לאמזון ואיביי ולהרוויח מזה כסף.

בסופו של דבר

תדע איך להפעיל חנות דרופשיפינג מצליחה של אמזון ו- eBay בלי שום בעיות אחרות שיש לך בדרכים. אם תחליט לפתוח עסק עם אמזון או איביי, תצטרך לרשום כל מוצר באופן ידני בעתיד, אך אל תדאג. אם אינך בטוח אם הפריט מתאים לך, נסה למצוא אותו באופן ידני באמזון לאחר קריאתו.

דבר אחד שאתה צריך להתרגל אליו

הוא השלכות המס של אמזון ו- eBay דרופשיפינג. קרא מאמר זה על כמה עולה להתחיל dropshipping מאמזון ל- eBay כדי להבין טוב יותר את עלות הצילום ב- eBay. עכשיו שלמדת כמה מבעיות הלמידה שעלולות להתעורר אם תזרוק את אמזון או את eBay, בואי נגלה את כל התהליך של הורדת אמזון מ- eBay ושחרור של eBay באמזון.

אם אתה מתחיל שרוצה ללמוד עוד על Dropshooting ב- eBay באופן כללי

אתה עשוי למצוא את זה מועיל לקרוא מאמר זה. אם ברצונך לפתוח עסק עם משלוח סיטונאי ב- eBay עם סיטונאי, בצע את השלבים במדריך זה, שכן אלפי אחרים אחרים הועברו מאז לאמזון ל- eBay באמצעות מדריך זה. גם אם אינך יודע את כל הפרטים אודות אמזון ו- eBay מדיניות dropphipping ותמיכה ב- DropsHipping, עליך לחשוב פעמיים לפני שאתה מוכר באמזון או eBay.

הסיבה לכך

היא שיש יתרון במחיר אם המוכר לא יכול להציע ללקוח מחיר תחרותי ומחיר המוצר באמזון יהיה גבוה יותר מהמחיר באיביי, מה שמוביל לירידה של אמזון לאיביי. עם זאת, ההבנה שלי ב- eBay היא שהם חושפים כעת את אמזון עבור dropshippers שלהם שמתעללים במערכת האקולוגית ב- eBay וגורמים לחוויית קנייה גרועה. אינך רוצה לשלוח מאמזון לפייפאל או איביי אם ברצונך להזמין את הפריטים שלך מאמזון ולהימכר באיביי בשוליים גבוהים יותר, גם אם זה אומר שאתה רוצה להזמין את הפריטים מאמזון או למכור אותם באמצעות פייפאל. עם זאת, לאחרונה הם החלו לפעול בכדי לרסן את הנוהג הזה על ידי הגבלת יכולתם של המוכרים להגביל את חשבונותיהם לאמזון אם הם נחשדים בניכוי מגוגל פליי או מאתרי צד שלישי אחרים כגון איביי לאמזון.

אם ברצונך לבנות עסק דרופשיפינג כנה ושקוף

עליך להתרחק מנשירה מאמזון לאיביי ומאיביי לאמזון. אתה צריך להיות זהיר כיצד אתה מטפל בין אמזון לאיביי אם אתה באמת רוצה שזה יעבוד לטובתך. אם אתה חסר זהירות בנוגע לזריקת יריעות מאמזון לפייפאל או איביי, תקבל את האתחול מפייפאל ושפע ביקורות שליליות מלקוחות שאתה והלקוחות שלך תשכחו. אולי זו הסיבה שהחברה אסרה על המודל, ששימש מאות קמעונאים ישראלים, כבר בשנת 2017.

כשאתה מתחיל להפסיק את המשלוח מאמזון, אתה קונה את המלאי שלך ושולח אותו למרכז ההגשמה של אמזון (הידוע גם בשם FBA) באמצעות ספק צד שלישי.
למידע מורחב אודות דרופשיפינג מאמזון לאיביי יש להעיף מבט ב- fillva.com

אם ברצונך להשתמש באמזון כמקור לדרופשיפינג ב- eBay

הקפד להמיר את מספר המעקב של אמזון לוגיסטיקה (TBA) למספר ש- eBay רואה בתוקף. אם אתה מחפש מקור הכנסה משני, המשך לקרוא למידע נוסף על תוכנת Dropbox אמזון ו- eBay. Dropshooting מאפשר לך לרכוש את המוצרים שלך מספקים, יצרנים וסיטונאים כדי למכור את הפריטים שלך בפלטפורמת eBay. כל אחד יכול לחתום על חוזים עם יצרנים וכל אחד יכול לרשום את הפריט שלו באמזון או באיביי ככל האפשר. כעת תוכלו להבטיח כי לא מדובר במערכת מהירה – עשירה – אלא במחולל הכנסות פסיביות.

עכשיו

כשאתה יודע מה היתרונות והחסרונות של דרופשיטינג מאמזון לאיביי, בואו נבהיר כיצד ניתן להוריד לאמזון מאיביי. אם גם אתה חדש בקונספט של אמזון – דרופשיפינג ב- eBay, תן לי לספר לך איך נתקלתי בהזדמנות זו, למדתי ממנה ומקסם את התשואות שלי. אני לא יכול לחכות לשמוע על עלייתך להצלחה ואיך הועפת במסע שלך. בואו נתחיל ברשימת פרטי ההפלגה של אמזון ל- eBay כדי לעזור לכם לקבל את ההחלטה. אני # הדגשתי את רוב הכותרים מכיוון שרבים מהסוכנים נופלים מעתיקים ב- eBay ורק מדביקים את הכותרת מאמזון ו- eBay.

בהשוואה ל- Shopify ולאמזון, eBay מציעה הרבה אפשרויות ליצירת חשבון מוכר שם, כמו האפשרות ליצור שם חשבונות מוכרים ומספר תכונות אחרות.

דילוג לתוכן