האם סיגר דומיניקני טוב?

| | 0 Comments

בוטיק סיגר פינאר דל ריו, מפעל בטמבוריל, הרפובליקה הדומיניקנית, משתמש בטכניקת האנטובדו, מתחם שמשתמש בזרעים קובניים לגידול טבק כמו האבנו, וולטה ואבג'ו. המפיקים הקובנים והדומיניקנים משתמשים בטבק וולדו לייצור סיגרים.

סיגר זה מגיע מאריזת אקוודור מבריקה עם ליבה בשרנית וטבק מילוי ארוך של ליגרו הגדל בחווה דומיניקנית בבעלות גומז

לסיגר יש פרופיל מתון עם טעמים מתוקים ועשביים מתערובת של קלסר ומילוי דומיניקנים ועלה פוקר בלונדיני בקונטיקט. האריזה של סיגר זה מאקוודור וקונטיקט מורכבת אך ורק מטבק דומיניקני.

הסיגר

הוא דרמטי ועושה כבוד למורשת המותג הקובנית, שכן המייסדים דון ז'ימה פרטגאס ורמון סינפואנטה האב החזיקו במותג בקובה לפני שהלאים אותו תחת משטר קסטרו. רמון סינפואנטס ג'וניור ז"ל נמלט מקובה כדי להביא את המותג לרפובליקה הדומיניקנית.
למידע נוסף בתחום של יוספיטו כדאי לגשת לאתר josefito.com

סיגרים דומיניקנים נקראים לשנה שבה נוסדה תעשיית הסיגרים הניו יורקית האגדית ומאז הפכה למותג מפורסם וכוללת אריזות דומיניקניות

קלסרים הונדוריים, וחומרי מילוי דומיניקנים וניקרגואים המוסיפים תבלין לגימור. הסיגרים חזקים יותר ממקביליהם הקובניים הודות לשלוש שנות התבגרות וארגון מחדש קל של אותם מתכונים דומיניקנים לטבק, קלסרים וחומרי מילוי ששימשו בעבר. אניני טעם של סיגרים מעריכים את הסיגרים של הרפובליקה הדומיניקנית על פרופילי הטעם הייחודיים שלהם, שהם עשירים ואסתטיים יותר מכל סיגר אחר בעולם. אחת הסיבות מדוע סיגרים דומיניקנים בולטים היא האיכות הגבוהה של הטבק הגדל ברפובליקה הדומיניקנית. שני סוגי הטבק הנפוצים ביותר הגדלים בארץ הם אולור ופילוטו, המהווים את הרוב המכריע של הטבק בסיגרים דומיניקנים.

יש מגוון רחב של טבק דומיניקני המיוצר ברפובליקה הדומיניקנית על ידי חברות כגון La Flor Dominicana

La Canela Farms וסיגרים מונטקריסטו הדומיניקנים שיוצרו, עד כמה. יצרני סיגרים שאינם תושבי הארץ מדגישים לעתים קרובות כי מוצריהם מיוצרים עם טבק דומיניקני. אולי שמתם לב שחלק מהסיגרים הדומיניקנים מכילים טבק ממדינות שונות.

קובנים רבים נמלטו מארצם כשעלה קסטרו לשלטון

והביאו איתם ידע בטבק וזרעים, כך שלסיגרים רבים המיוצרים ברפובליקה הדומיניקנית יש שורשים קובניים. בעוד שניתן להכין סיגרים הן ברפובליקה הדומיניקנית והן בקובה, סיגרים רבים ואיכותיים מיוצרים מחתיכות מהרפובליקה הדומיניקנית, מתגלגלים ביד ומורכבים על ידי אומנים מיומנים המתגאים באומנות המסורתית של העולם הישן.

הרפובליקה הדומיניקנית מגדלת טבק במשך מאות שנים

וטבק מיוצא ברחבי העולם לייצור סיגרים. בעוד שסיגרים דומיניקנים נהנים מזמן ממוניטין שהם בין הטובים בעולם, משפחות סיגרים מוכשרים רבים עברו מקובה לרפובליקה הדומיניקנית ומדינות מרכז אמריקה האחרות לאחר האמברגו האמריקאי על קובה. מותגי סיגרים גדולים החלו להתבסס ברפובליקה הדומיניקנית לאחר שהוקמה אדמת הפוריות של האיים ומורשת הטבק של טיינו, ויצרו תערובות וטעמים מותגים גדולים לייצור סיגרים בהיקפים גדולים.

השוק החופשי של סיגרים דומיניקנים משך חברות סיגרים שעברו לרפובליקה הדומיניקנית בגלל האדמה הפורייה של האיים ומורשת הטבק של טיינו

במקרים בהם האמברגו מנע גישה לטבק קובני, יצרני הסיגרים עבדו עם זנים דומיניקנים. האפשרות השנייה הייתה להשיג את אחד הסיגרים המיוצרים ברפובליקה הדומיניקנית, שבשנים האחרונות הוכיח שהוא דומה לאיכות, לטעם ולניחוח, אם לא עדיף, לסיגרים הפרימיום המגולגלים ביד בקובה.

אין פלא שכל כך הרבה אנשים רוצים לדעת היכן ניתן לרכוש את ארטורו פואנטה

לה פלור דומיניקנה, וגאפינה, לה אורורה וכל מותגי הסיגרים האזוריים ברפובליקה הדומיניקנית. במדינה שאינה מעריכה את הפרטים המורכבים של ייצור סיגרים ואינה משתפת אותם בציבור, הרפובליקה הדומיניקנית בהחלט תוסיף לחוויית הטעם למי שחוצה את הגבול עם הומידורים, עלים וסיגריות. במהלך שהותכם ב- Barcelo Bavaro Grand Resort Occidental בפונטה קאנה, אוקסידנטל או הקריביים, תינתן לכם ההזדמנות לגלות את הסיגרים הטובים ביותר במדינה ולאחר מכן לגלות את תרבות הסיגרים הדומיניקנית והרבה סוגים של סיגרים דומיניקנים.

כפי שצוין במדריך שלנו לסיגרים הקובניים הטובים ביותר

הרפובליקה הדומיניקנית מייצרת פרוסות אך אינה מייצאת את הטבק שלהן. היו תקופות שהדומיניקנים הצליחו לייצר סיגרים יוצאי דופן עם מעט טבק איכותי כפי שנותר באי. סיגרים מהאי בולטים מהאפר ומעניקים לסיגר הקובני מבט אינטלקטואלי, אך אין עוררין על תנודתיות הסיגר והמשחק המייצג את גדולתו.

פרויקט 805 Petite Corona

שנמכר בפחות מ -5 $, הוא תערובת של עלים דומיניקנים המכילים טבק בשם אנדולו, וזה יוצא דופן ברוב הסיגרים. המיזוג הבלתי תחרותי של קלסר, חומר מילוי וטבק דומיניקני שדורג סיגר אפסיונאדו ב -94 נקודות ומדורג בעשירייה הראשונה מספק פרופיל עשיר של ארזים, קרקרים של גרהם, שומה ותבלינים דומיניקנים אופייניים. האשטון המקורי, הנקרא גם אשטון קלאסי, הוא התגלמות הסיגר הדומיניקני ונחשב למפורסם ביותר מבין אזורי הטבק.

הבעלים של Tabacos Dominicanos

הנדריק "הנקה" קלנר, נשיא פרוסיגר ומומחה בעל שם בסיגרים דומיניקנים, עבד למעלה מ -50 שנה בתעשיית הטבק הדומיניקנית והיה יזם הסיגרים הראשון שקיבל חוזה לייצור המותגים המפורסמים בעולם אוטינגר, דוידוף ואבו גריפין. . למידע נוסף על דוידוף בראיון שלנו לאגדת הטבק הדומיניקנית הנקה קלנר בסרט התיעודי שלנו דיווידוף סיגרים.

דילוג לתוכן