הגדלת תמונות

| | 0 Comments

כשמוסיפים או מחסירים פיקסלים לתמונה ב- Photoshop או ב- Lightroom, זה נקרא דגימה מחדש. צמצום מספר הפיקסלים נקרא דגימת הורדה ומסיר נתונים מהתמונה שלך.

הגדלת מספר הפיקסלים נקראת דגימת ups

שמוסיפה נתונים לתמונה. כאשר תוכנת עריכת תמונות מוחלת על תמונה מוגדלת, חלק מהפיקסלים נראים לעין, וכתוצאה מכך ראייה מטושטשת ומפוקסלת. אם מגדילים את מספר הפיקסלים בתמונה על ידי התאמת מידות, מוסיפים עוד פיקסלים לאותה כמות שטח, מה שמגדיל את הרזולוציה (כמות הפרטים שנשמרת באינץ ').

המפתח לפיצוי על פיקסלים מוגדלים

הוא התאמת המאפיינים של פיקסלים מוגדלים לפיקסלים הקרובים ביותר. כפי שאתה יכול לראות, ישנם כלים רבים להגדלת תמונות מבלי לפגוע באיכות. ישנם כלים מקוונים רבים בחינם המאפשרים לך להגדיל תמונה בדרגות שונות.

יש מספר אינסופי של כלים לבחירה בכל מה שקשור לגודל התמונות

אחד הטובים ביותר שתוכלו למצוא מוצע על ידי לא אחר מאשר אדובי, אך הוא לא הטוב ביותר עבור כולם, אז השתמשו בעורך התמונות הטוב ביותר עבור המחשב שלכם. היכנס לאתר Adobe Photoshop Express, העלה תמונה ובחר באפשרות שנה גודל תמונה.

לכלי שינוי גודל פשוט

אתה יכול לבחור ב Befunky, כלי גודל מקוון או ResizePixels, כלי ייעול תמונות בחינם מ- Crello. לכלי שינוי גודל תמונות ברשתות החברתיות, תוכלו לבחור בכלי שינוי גודל התמונות החברתי, כלי לשינוי גודל של תמונות עבור פייסבוק. כדי לשנות את הגודל של יותר מתמונה אחת בכל פעם, תוכלו לבחור את Birmes Love Img, תמונה בפורמט גדול.

בחר את הרוחב והגובה של כל פיקסל

בחר כיצד לדחוס את התמונה הסופית ללא אובדן איכות ושינוי גודל התמונה בקילו-בתים או מגה-בתים. באפשרותך לשנות גודל גודל מרובה של תמונות כדי לפשט את גודל התמונה. זכור שמצב הדחיסה האוטומטי מקטין את גודל התמונה ללא אובדן איכות גלוי.

זה אולי נראה אינטואיטיבי

אך סורקים ברזולוציה גבוהה מאפשרים לך להגדיל תמונות עד פי ארבעה מהגודל. סריקת תמונות ישנות מביאה שיקולים משלה, אך בניגוד לעמיתיהם הדיגיטליים, הגדלת תמונה מודפסת היא עניין של ה- DPI. סורק DPI פירושו שתוכלו לסרוק ולהדפיס הדפסה גדולה פי ארבעה תוך שמירה על איכות התמונה הסרוקה.

התוצאה של אובדן האיכות הזה

היא שתמונות מוגדלות נראות מטושטשות ולא מקצועיות. אחד המשתמשים שלנו שאל אותנו אם ניתן להגדיל תמונה קטנה מבלי לאבד את האיכות. במאמר זה נראה לכם כיצד להגדיל תמונה מבלי להפוך אותה לגדולה מדי ומבלי לאבד את האיכות.

בעת שינוי גודל התמונות בפוטושופ

הכלל הכללי הוא שהתמונה יכולה להיות קטנה מגודלה המקורי, אך לא גדולה יותר. כדי לשנות את גודל התמונה, על Photoshop לקחת ולהוציא כל פיקסל מהתמונה המקורית. במדריך זה אני אראה לכם כיצד להגדיל ולהתרחק מתמונה ב- Photoshop CC (2018) מבלי לאבד את האיכות, בעוד שפרטים ומרקמים נראים נהדר עם Preserve Details 2.0.

Bicubic

היא השיטה הטובה ביותר להחלקת שיפועים ושיטה מדויקת מאוד לחישוב ממוצע של הפיקסלים שמסביב. על ידי בחירת Bicubics קטנים יותר, אנו מורים לפוטושופ לשלב מידע זה וליצור פיקסלים חדשים המניבים את התוצאות הטובות ביותר בעת הגדלת התמונה. כאשר פוטושופ מנחש כיצד ייראו הפיקסלים החדשים, הוא ינסה למזג אותם עם המקור.

כתוצאה מכך, bicubic הוא חלק יותר, משמר פרטים באמצע ושומר על פרטים עד 20%. זה חד יותר מאפשרויות הצמצום והדגימה מחדש, שומר על מרבית הפרטים ושומר על גודל הקובץ למינימום.

כברירת מחדל

שיטת הדגימה מחדש (אלגוריתם) בה Photoshop משתמשת כדי להוסיף ולהסיר פיקסלים מוגדרת אוטומטית. המשמעות היא שפוטושופ בוחרת אוטומטית את האלגוריתם הטוב ביותר לעבודה. לדוגמה, רוחב התמונה וגובהה יורדים כאשר מוסרים מידע פיקסל מיותר.

זה מונע מהתמונות שלך להיות מטושטשות ומפוקסלות

כך שתקבל תמונה באיכות גבוהה שתוכל להשתמש בה באתר שלך. העלה את התמונה שלך ובחר אם ברצונך לשנות את גודל כל פיקסל באחוזים. אפשרות החדות בתפריט הנפתח כלים תסייע להבהיר תמונות מטושטשות ולשפר את איכות התמונה.

שינוי גודל התמונות שלך תומך בתוספים שונים עבור JPG

PNG, PDF ו- RAW. Photo Refiner משווק כמשדרג תמונות AI שמאפשר למשתמשים להתקרב לתמונות תוך עשר שניות בלבד. אתה יכול להשתמש באותו כלי כדי להסיר טשטוש מתמונות, לשפר את החדות ולמנוע חפצי JPEG המופיעים בעת דחיסת תמונות.

Photo Refiner יכול לשפר את איכות התמונה עד פי 16 על ידי הגדלת מספר הפיקסלים בכיוונים אופקיים ואנכיים

אם אתם מחפשים זכוכית מגדלת ללא אלגוריתמים מהודרים של AI, זה אחד בשבילכם. Vance AI Image Enlarge הוא מעלון תמונות המופעל באמצעות טכניקות יוקרתיות של AI.

כלים מסוימים משתמשים באלגוריתמים מהודרים

כדי ליצור גרסה מוגדלת שנראית טוב. בפוסט זה בדקתי חמישה מכלי ההגדלה הטובים ביותר ושיתפתי את תוצאות הבדיקות שלהם. מגדילי תמונות בחינם משתמשים בשיטות דגימה מחדש מסורתיות ומאפשרות למשתמש לבחור בין אפשרויות שונות כדי ליצור את הגרסה המושלמת של התמונה שלו.

בכל פעם שמצלמה דיגיטלית מתקדמת מצלמת תמונה ראויה להגדלה

מעבדת תמונות או סורק מגדילה אותה להדפסה. הצעד הראשון הוא לקבל תחושה של כמה גדולים אתה הולך לקבל את התמונה שאתה אוהב. כיום, כאשר לסמארטפונים ועדשות מודרניות יש 10 מגה פיקסל, לכל תמונה במצלמה יש פוטנציאל להפוך להדפסה יפהפייה בפורמט גדול.

זה מסתכם בנקודות לאינץ '(DPI)

שזה מספר הנקודות המודפסות לאינץ' של התמונה שלך. כל אלף פיקסלים מוקצים למיקום קבוע במפת סיביות, והתמונה נקראת על שם מפת סיביות זו. ניתן לשנות את גודל התמונה לגודל קטן יותר ללא אובדן איכות גלוי. מצד שני, כשאתה מגדיל תמונה, הפיקסלים המוגדלים הופכים לגלויים, מה שהופך את התמונה למטושטשת ומפוקסלת. צילומי פנים אנושיים מפורטים מאוד, מה שמקשה על הגדלתם כאשר גודל הקובץ קטן. מצד שני, תמונות לבנות טהורות אינן חוות פיקסלציה, מכיוון שאין הבדל בין הפיקסלים בעת התקרבות.

דילוג לתוכן