הדפסה על סוכריות – איך עושים את זה?

| | 0 Comments

ברלין – סטארט-אפ קונדיטוריה מבוסס ברלין, Katje, משתמש בטכנולוגיית הדפסת תלת מימד לייצור ממתקי גומי בהתאמה אישית. הנחשבת למכונת ההדפסה התלת ממדית הראשונה לממתקים, המכונה יכולה להקציף ממתקים בהתאמה אישית בפחות מחמש דקות. המכונה תוכננה במיוחד להטבעה של ה- "M" על ידי פריצת קערת ממתקים דקה, וכל חלק עובר דרך גליל תחריט גומי שנוגע בעדינות בממתק כדי להדפיס אותו.

לאחר שהאריזה מודפסת, אני מעדיף לחתוך אותה בעזרת חותך נייר ולא מספריים ידיים. אני משתמש במספריים, חותך נייר ופיסת מגבת נייר כדי להצמיד את האריזה לגב חפיסות השוקולד.

אני משתמש בנייר חלק של 100 גרם / מ"ר מכיוון שנראה שהוא עומד בתנודות טובות של הטמפרטורה והצבע מודגש

כך שהתווית לא מתקפלת כשהיא עטופה סביב חפיסת השוקולד. אני משתמש בנייר רגיל (80 – 90gSM) מכיוון שיש לי את כל זה, אבל אם אתה משתמש בו מכיוון שהצבעים שלך נועזים יותר, אתה יכול גם להשתמש בנייר 100GSM חלק יותר.

אם אתה רוצה עיצוב גדול עוד יותר ולא רוצה להתעסק בקלטת, אתה יכול ללכת למדפסות FedEx, Kinko או אחרות ולהדפיס אותן עבורך. אם אינך מעוניין במדפסת תלת מימד בהתאמה אישית, תוכל למיקור חוץ בחברה כמו Shapeways.

עם תיבת הפיתרון שלך

ההדפסה בחלק הפנימי של אריזת השוקולד מחוברת רק בתשלום נוסף ואתה מוכן לצאת לדרך. אם כבר יש לך קופסת שוקולד וברצונך להתאים אותה ללא עלות גדולה, החלק אותה לקופסה בהזמנה אישית שתוכל להדפיס איתה כל דבר. אתה יכול להיות יצירתי מבלי לדאוג לתקציב שלך, ואם יש לך שאלות או שאתה רוצה לבדוק שרוול לדוגמא מודפס לפני הקנייה, פנה אלינו לקבלת שרוול מדגם חינם או קופסה עם שרוול לדוגמא. אם כבר הייתה לך שאלה כיצד להשתמש בשרוול לאריזת השוקולד שלך, אל תשכח להתקשר אלינו ולבקש הצעת מחיר כדי שנוכל להדפיס אותה עבורך.
עבור מידע בנושא של הדפסה על סוכריות – איך עושים את זה? והדפסה על סוכריות ניתן לבקר באתר sweetlogo.co.il

אם עדיין לא עשית זאת, היכנס לאתר של yourboxsolution והורד את שרוול הדגימה והתיבה בחינם עבור קופסת השוקולד שלך או קופסת שרוולים לדוגמה.
על מנת לקרוא עוד מידע על סוויט לוגו והדפסה על סוכריות – איך עושים את זה? עליך להעיף מבט ב- sweetlogo.co.il

קובץ PDF זה מתאים על פיסת נייר בגודל 8.5×11 אינץ 'ויודפס ויתאים על גיליון 2×2 אינץ' של נייר בגודל 8×8 אינץ '. קובץ PDF זה מתאים לקופסה או קופסה בגודל 4×4 אינץ 'עם שרוולים לדוגמא, כך שהוא יודפס ויודפס עליו.

יש הזמנה מינימלית של 60 מחטיפי השוקולד המיניאטוריים הללו

אך כמובן שתוכלו להשתמש באופציות שונות אם אתם מעדיפים. רק חשוב על מידות הנייר והאריזה, יש הרבה גדלי נייר שונים בשוק, פשוט השתמש בחטיפי השוקולד של הרשי. האם אתה יכול לבחור סגנון גופן שונה, לשנות את צבע הגופן ולהשתמש בגרפיקה אחרת לעטיפת הממתקים? לפרויקט זה, הזמנות מינימליות של כ 60 גדלי חטיפי שוקולד זמינות, אז השתמשו בכולן, או השתמשו בכולן, אתם באמת רוצים להיות הבית הכי טוב בבלוק שלכם. אתה יכול להשתמש בחטיף שוקולד מיניאטורי של הרשי או רק בכמה מממתק השוקולד הרגיל שלהם.

חשוב על הצבעים

המרקמים והצורות שבהם אתה משתמש בעיצוב אריזות השוקולד ככה זה מושך לקוחות. השתמש בהם בכדי לתקשר ולהבטיח את הלקוחות שלך שהמוצר שלך הוא הבחירה הנכונה. קח את הזמן שלך, שלח הוכחה לאריזת הממתקים להזמנה המודפסת שלך והשתמש בה כדרך לתקשר עם הלקוחות שלך והבטיח להם שהם חלק מהמותג שלך, ולא רק פיסת נייר בקופסה.

לוקח שעה להדפיס ביס

שוקולד בגודל, כלומר אפילו לסוכריות הקטנות ביותר יקח זמן רב להדפיס. גם אם הפרויקט שלך מושך קהל אל ביתן הרשי, עליך לשקול האם העובדה שלוקח חצי שעה להדפיס סנטימטר אנכי היא שימוש טוב בטכנולוגיה שלך. אם חבילת הממתקים צריכה להשתלב בסרגל בגודל מסוים, חשוב שהיא תדפיס נכון. אני מניח שההמתנה הייתה שווה את זה, שכן הלקוח אכל קומץ M&M ו- S בזמן שצפה במדפסת התלת מימד בעבודה.

תוכלו למצוא אנשים שמוכרים אריזות ממתקים באופן מקוון

ואפילו כאלה שמציעים תבניות בחינם לעטיפות ממתקים להדפסה. השנה, טריק או טרטרים ימצאו בכך הפתעה מהנה למלא את הקערה שלהם בממתקים. אם כבר מדברים על מתנות, עיין במדריך שלנו להכנת אריזות להדפסה.

אם אתה מעדיף להדפיס את האריזות שלך ב- Staples, Office Max או Kinkos, תוכל להכין אותה בעוד כמה ימים. אם אתה עובד עם ניירות מיוחדים כגון Epson או Avery, כלול את הוראות המדפסת המורות לך באיזו הגדרת נייר להשתמש.

דילוג לתוכן