הדפסת תמונות על זכוכית

| | 0 Comments

בחודש שעבר שיתפתי דרך קלה להעביר תמונות לעץ והראיתי איך לשים אותם על זכוכית. היום אני אראה לך דרך אחרת להעביר תמונות לזכוכית כדי שתוכל ליצור לבני צילום מזכוכית בהתאמה אישית. אני # Ve העברתי את התמונות למוד-פוד והראיתי כיצד השתמשתי בהן במדריך הבא לגוש הצילום על ידי הכנסת והדפסת תמונות בזכוכית.

למד כיצד להעביר תצלום לזכוכית בשיטת מדבקות וכיצד להדפיס, לצבוע ולצבוע תצלומים בבלוק שלך.
למידע נוסף אודות תמונות זכוכית נא לבדוק ב- decormore.co.il

אם ברצונך להציג את ההדפסים שלך על זכוכית

גימור מט הוא בחירה טובה, אך אם מדפסת הזכוכית שלך במקרה אינה מסוגלת להדפיס את כל לוח הצבעים, בחר תמונה יפהפה בשחור-לבן והשתמש בה את הדמיון שלך ליצור תמונה ישירות על הזכוכית. תיהנו מהתמונות המודפסות שלכם ואפילו בחרו בצבעים שחור-לבן, כי יש סיכוי שמדפסות זכוכית אינן יכולות להדפיס לוח צבעים מלא.

למרות שמשטח זה אינו מומלץ לתמונות המודפסות בגווני שחור וספיה

הגימור המבריק יכול להוסיף אלמנט עכשווי לתמונות שלך. גימור מבריק גבוה יכול להיות בעייתי במיוחד אם ברצונך להציג את ההדפסים שלך על מסגרת זכוכית. ההגנה הטובה ביותר מפני הדבקת תמונות לזכוכית היא דיגיטציה לפני הכנסתם למסגרת תמונה, ולכן הקבצים כל כך חשובים. רזולוציה טובה היא שם המשחק כשמדובר בצילומי זכוכית והדפסים, אך לא כל כך הרבה הדפסי זכוכית.

אם ברצונך למכור פריטי זכוכית באופן מקוון בחנות אטסי שלך או במקום אחר

כדאי להשקיע במדפסת זכוכית. אם אתה מעוניין רק להדפיס 4×6 או 5×7, כמעט כל שירות צילום יכול לתת לך הדפס הגון. לחץ כאן אם אתה רוצה לראות מה הדפסתי על זכוכית בקנה מידה גדול באמת.

כאות אזהרה

לא אהיה מעורב בהדפסת תמונות ישירות על זכוכית, והתוצאות לא יכולות להימשך זמן כה רב. אם בכוונתך להדפיס תמונות רק פעם אחת על פריטי הזכוכית שלך, עליך להשאיר את ההדפסה לצוות הדפסה לפי דרישה מקצועי. לאחר שהחלטת אילו תמונות ברצונך להדפיס, צור הדפס וצור את ההדפסה.

אם אתה משתמש במדפסת לייזר או הזרקת דיו רגילה, אתה יכול להדפיס על זכוכית באמצעות מדפסת תלת מימד או מדפסת לייזר מהירה עם חותך לייזר.

תוכלו לפצל את התמונות למספר מסגרות קטנות

ליצור קולאז'ים מהדפסי זכוכית דיגיטליים, או ליצור במהירות ובקלות תצוגות יפות, מקצועיות ומדהימות. משמעות הדפסת תמונות על זכוכית היא שכמעט כל תמונה ניתנת להדפסה במגוון רחב של צבעים, גדלים, צורות, צבעים וגדלים. בעזרת הטכנולוגיה החדשה הזו להדפסת תמונות, תוכלו להדפיס תמונות ישירות על גבי זכוכית כדי ליצור תצוגה יפה, מקצועית ומדהימה. זהו תהליך מסחרי שאינו ארכיוני, הנוטה להגביל את הרזולוציה, דיוק הצבע ועקביות בעת הדפסת תמונות ישירות על המשקפיים.

משטח הזכוכית של מסגרת תמונה כבר רגיש מאוד להחזרת אור

כך שתוכלו להשתמש באטימות הזכוכית ליצירת תצלום זכוכית שנראה כמעט כמו ויטראז '. תמונות המוצגות על מסגרות זכוכית צריכות להיות מודפסות בצבע כהה כדי למנוע מהן להיצמד למשטחי זכוכית ולהחזיר יותר מדי אור. החלת תמונה מבריקה על זכוכית היא דרך נהדרת להוסיף שכבות השתקפות שמקשה מאוד על הערכת התמונה.

כאשר התצלום מודפס בגדלים גדולים מאוד, המשטח המבריק מעניק להדפסה את האפקט הברור והברור שאתה מחפש. עם זאת, כאשר אתה מדפיס תמונות ברזולוציה גבוהה, הברק של נייר מבריק עלול להיות בעייתי.

למידע נוסף על הדפסה דיגיטלית על זכוכית ומצעים אחרים

קרא את הבלוג שלי בשיטות טיפול לפני זכוכית. ישנם מספר סוגים שונים של תמונות הניתנים להדפסה דיגיטלית על גבי זכוכית, ולכן אני כאן כדי להראות לכם כמה תמונות קיר שעברו שינוי פנים. LED מאפשר לך ליצור טקסט, לוגו או תמונה משלך ולאחר מכן להדפיס אותו על משטח הזכוכית.

עכשיו, כשתדעו להדפיס על זכוכית, תוכלו להכין מתנות בהתאמה אישית והחברים והמשפחה שלכם יאהבו אותם. אז אתה יכול להדפיס תמונה שלך, משפחתך או אפילו כוס שתייה עם השם שלך עליה ואז להדפיס אותה על הזכוכית.

הפיזיות של כוסות זכוכית זרועות מקלה על הדפסת סמלי לוגו ועיצובים פשוטים עליהם

אך הם נשלחים ומשתמשים בכל אמצעי העברה. אם אתם מחפשים הדפסת כרית או מסך, הדפסת כרית היא הדרך הטובה ביותר להדפיס את התמונות המועדפות עליכם על גבי הזרקת דיו או מדפסת לייזר.
לעוד מידע בנושא של הדפסת תמונות על זכוכית ודקור אנד מור נא לבדוק ב- decormore.co.il

למרות שהדפסי הזכוכית זולים ויעילים יותר

האיכות של הדפסי אקריליק של פנים פנים היא הרבה מעל ערך זה. מסיבה זו, גלריות ומוזיאונים רבים משמשים לתהליך של יצירת פנים אקריליות. הלחץ המעולה על זכוכית הוא משום שהוא עקבי, מדויק וזול יותר מהאפשרויות האחרות.

דילוג לתוכן