הזרקת חומצה היאלורונית על ידי מנתח פלסטי בכיר

| | 0 Comments

התהליך כולל הזרקת חומרי מילוי, כמו חומצה היאלורונית, מתחת לעור כדי לעצב מחדש את האף באופן זמני. ההזרקה מכילה חומצה היאלורונית, שיכולה להגביר נפח ולהחליק קמטים על ידי מילוי והענקת לחות לקמטי הפנים והרקמות. ישנן מספר הזרקות חומצה היאלורונית שאושרו על ידי ה-FDA שניתן להשתמש בהן כדי לשפר את מראה הפנים, הידיים ושאר חלקי הגוף.

ניתן להשתמש בהזרקות חומצה היאלורונית

כדי לשפר את קווי המתאר של העור ולהפחית את שקעי העור עקב צלקות, פציעות או קמטים. סוג זה של חומר מילוי יכול למחוק סימני הזדקנות נפוצים, לרבות קפלי אף, קמטים ואפילו אובדן נפח באזור הלחיים. חומרי מילוי עוריים עוזרים להתמודד עם דלדול החומצה ההיאלורונית על ידי החזרת רמות נורמליות באמצעות הזרקות ג'ל.

עבור אנשים רבים

טיפולי בוטוקס ומילוי עור יכולים להאריך את הצורך בניתוח ולהגביר את הביטחון והשביעות רצון מהמראה שלהם. המנתח הפלסטי של בוסטון ד"ר וולפה והצוות המיומן שלנו של מנתחים פלסטיים וולפ יכולים לספק טיפול מעולה ואיכות מעולה לך ולמראה שלך.

הטיפול בקמטים בפנים השתנה באופן דרמטי במהלך 25 השנים האחרונות – יותר ויותר אנשים פונים כיום להליכים קוסמטיים זעיר פולשניים כגון הזרקות.

Restylane®

הוא השם למגוון של מוצרים להזרקת חומצה היאלורונית המשמשים בהליכים קוסמטיים לא פולשניים. חומרי מילוי פנים של Restylane® הם אחד מסוגי המוצרים בטווח זה, הזמין כעת במשרדי הניתוחים הקוסמטים שלנו בבוקה רטון, פלורידה. מוצרי Restylane® מוסיפים חומצה היאלורונית לעור, ממלאים קווים ומתארים את קווי המתאר של הפנים כדוגמת הלחיים.

מוצרי רסטילן יכולים לטפל בקמטים עדינים ולהפחית הופעת קמטים עמוקים יותר

ויכולים להגדיל משמעותית את נפח הפנים בדיוק כמו מוצרי Juvederm. רסטילן® הינו מילוי הזרקה על בסיס חומצה היאלורונית לתיקון קפלים וקמטים מתונים בפנים וכן הגדלת שפתיים. Perlane® הוא חומר מילוי להזרקה על בסיס חומצה היאלורונית לתיקון קפלים וקמטים מתונים וכן לשיפור שפתיים.

Restylane Refyne

הוא מילוי עורי בעל ניסוח מיוחד של חומצה היאלורונית שנוצר באמצעות XpresHAn TechnologyTM כדי לסייע בתיקון קמטים אלו ולהחזרת מראה טבעי יותר של הפנים. Restylane Defyne הוא מילוי עורי של חומצה היאלורונית המשתמש בטכנולוגיית תפירה חדשנית כדי לסייע בשיקום מראה צעיר וטבעי תוך שמירה על הבעה טבעית. ד"ר Mazza משתמש במשפחת הג'לים הניתנים להזרקה Restylane® כדי

לד"ר גרוליס יש מספר מותגים של חומרי מילוי עוריים פופולריים המכילים חומצה היאלורונית וחומרים טבעיים אחרים

כדי לעזור ללחיים שמנמנות, שפתיים שמנמנות ולהפחית את המראה של קפלים, קפלים וקמטים. טכניקות אחרות לטיפוח העור שד"ר וולס עשוי להמליץ עליהן כוללות פילינג כימי, הזרקות בוטוקס קוסמטיות ותוספות ריסים לאטיס.

כפי שהוזכר לעיל

חומרי מילוי הם אף פעם לא תרופת פלא, אך יש לשקול היטב את המטופלים על מנת לבחור רק מוצרים המתאימים לצרכיהם. מוצרים שונים יכולים למלא קמטים, קמטים ואפילו קווים עדינים בדרכים שונות. אתה יכול להעלים קמטים וקמטוטים באמצעות הזרקות ממוקדות ולהצעיר את העור שלך.
עבור מידע על הזרקת חומצה היאלורונית על ידי מנתח פלסטי בכיר ושגרת טיפוח לאחר הזרקת חומצה היאלורונית יש לבקר באתר orishulman.co.il

ה-Med Spa של Valley Plastic Surgery יעצב מחדש באופן אסטרטגי את מבנה התמיכה הבסיסי של העור

כדי להחזיר את השמנמנות הצעירה ללחיים ולשפתיים. חומרי מילוי עוריים והזרקות אחרות יכולות להחזיר מראה צעיר על ידי החלקת קמטים ושיקום הלחיים והשפתיים הצעירות. חומרי מילוי ניתנים להזרקה משמשים להגדלת נפח הפנים והחלקת הקמטים, הקמטים והקמטים הגורמים לפנינו להיראות מבוגרות יותר.

חומרי מילוי בהזרקה הם טיפול זעיר פולשני להגדלת שפתיים זמנית

החלקת קמטים וקפלים ומילוי אזורים עם נפח מדולדל כמעט בכל מקום בפנים. חומרי מילוי להזרקה הם תרופות חדישות המסייעות לשמור על עור צעיר על ידי החזרת נפח שאבד ומילוי קווים וחריצים עמוקים יותר. אם אינך מרוצה ממראה העור שלך עקב אובדן נפח הפנים, קפלים וקמטים ועור יבש ומחוספס, חומרי מילוי עוריים עשויים

הספא הרפואי הראשי שלנו לניתוחים פלסטיים יעזור לך להסיר קמטים עדינים

ולחדש את העור שלך על ידי החזרת נפח וגירוי ייצור קולגן. Radiesse ו-juvederm הם חומרי מילוי הניתנים להזרקה המספקים נפח זמני ושיפור קווי המתאר כחלופה לשיטות פולשניות יותר. כִּירוּרגִיָה.

ישנם מספר חומרי מילוי שניתן להשתמש בהם לשיפור שפתיים כגון רסטילן

רסטילן משי, ג'ובדרם והזרקות העברת שומן. חומרי מילוי אלו מוזרקים לרוב למשרדי המנתחים או למכוני הספא כדי להוסיף נפח ללחיים, להחליק את קפלי האף, לשיפור זוויות הפה הפונות כלפי מטה ולמילוי "קווי בובה".

הזרקו חומרי מילוי של חומצה היאלורונית לרקמות רכות כמו Juvederm® ו- Restylane® ישירות לאזור הספציפי שזקוק לנפח

והנח את הרכיב להזרקה דמוי ג'ל (בדרך כלל חומצה היאלורונית) מתחת לעור באזור שזקוק לקווים חלקים יותר. או נפח. חומצה פולילקטית היא חומר מילוי עורי סינטטי. לאחר ההזרקה לפנים הגוף מייצר קולגן וממזער אי נוחות.

דילוג לתוכן