הסיגרים המומלצים ביותר למתחילים

| | 0 Comments

הסיגר הטוב ביותר למתחילים הוא ה- Robusto הקצר במידות 470×46, יש לו אריזה חומה בהירה שמגיעה עם כמה ורידים ייחודיים.

זהו אחד הסיגרים הטובים ביותר למתחילים שלא רוצים להסתפק במוצר פשוט ומעוניינים במעט יוקרה נוספת. זהו סיגר פנטסטי והוא גורם לך לרצות עוד, חווית סיגר מעולה למתחילים, אך יתאים גם למעשנים מנוסים שנהנים מדי פעם מסיגר קל.

סיגר Robusto

הוא אחד מכמה אריזות קונטיקט המהוות בחירה מצוינת של טבק לסיגר למתחילים. סיגרים ידועים קשורים לעתים קרובות לטעמים המתונים של גוון האריזה בקונטיקט והעלה החיצוני ביותר. הערעור של סיגר מתחיל מעולה זה כל כך גדול שהוא אחד הסיגרים הנמכרים ביותר בעולם במשך יותר מעשור, הודות לתערובת המפורסמת שלו של טבק קובני איכותי.

רוב מעשני הסיגרים המתחילים

אינם רגילים לטעמים החזקים של סיגרים עם קיק. סיגרים עם טבק ממולא ואריזות מקונטיקט, הסיגרים האלה יכולים להיות מלאים וחריפים, אך העלה הבהיר מעניק לעשן מתיקות וקרמיות. למתחילים שעדיין לא רגילים לעשן סיגרים, עדיף להתחיל במשהו עדין.

סיגרים קלים הם הטובים ביותר למתחילים

מכיוון שאחד ההיבטים החשובים ביותר של עישון סיגרים הוא פיתוח חוש הטעם. למרות שבדרך כלל מומלץ למתחילים להתחיל בסיגרים קלים, ראינו שיש אנשים שמעדיפים משהו עם קצת יותר גוף. סיגרים מגנום 50 הופמן מתאימים למתחילים, מכיוון שהם בעלי טעם קל עד בינוני, חלקים וחריפים מעט.

ניתן להתחיל לעשן סיגרים קלים ולעבור לאט לאט עד לסיגרים משובחים או שניתן יכול ללמוד לעשן סיגרים פרימיום בעבודת יד.

קיק של סיגר Petit Coronations

הוא חווית עישון נפלאה ומתאים גם למתחילים בגלל העדינות שלו. פרופיל הטעם הבינוני עד המלא של הסיגר הקובני Vitola Montecristo מיועד למעשנים מנוסים, אך אנו רואים בו סיגר נגיש מאוד למתחילים ובחירה מצוינת אם ברצונכם להכיר כמה מהמותגים הטובים ביותר מבלי להציף אותם יותר אינטנסיביים. סיגרים. סיגרים פטיט רובוסטו הויו מונטריי הם הקבועים האמיתיים ברשימה זו, ובדומה לאמור לעיל, הם קלים עד קלים ומעניקים טעם כה מפואר וטעים עד שהם מושלמים למתחילים.

הגימור מצוין ומהווה תוספת מצוינת לטווח Hoyo de Monterrey והפך לחביב מועדף בקרב מתחילים וחובבי סיגרים

סיגרים נוספים שכדאי לנסות הם ה- Syncho Ritmo, JC Newman Brick House Nub Connecticut, Ramon Allones Superiore, LCDH Davidoff ו- Aniivesario Special. אחד שאנו מאמינים שהוא סיגר נהדר למתחילים הוא סיגר הקוהיה המתון יותר שנותן לך את הטעמים האופייניים לאחד ממותגי הסיגרים המוכרים והמצליחים ביותר בקובה, הסיגר הקובה הקובני והבנייה המומחית של סיגרים קובניים.

הסיגרים הטובים ביותר למתחילים הם הסיגרים הזולים הטובים ביותר

טעמי הסיגרים הקלים הטובים ביותר והם גם הסיגרים הקלים הטובים ביותר. בדוק את הרשימה שלהלן כדי לברר מה הסיגרים הטובים ביותר למתחילים, כך שתוכל לבחור את המתאים לצרכיך. הבחירה חשובה ולכן ריכזתי רשימה של סיגרים למתחילים – מתאימה למתחילים וגם למעשני סיגרים מנוסים שנהנים מהם.

אם אתה מעוניין לעשן סיגר אך אינך בטוח איזה מהם הכי מתאים לך

אתה יכול להיות בטוח שאף אחד לא יכול לנחש מה הכי טוב כי יש לך טעמים שונים. אם אתה היחיד עם בלוטות טעם, איננו יכולים לומר איזה סיגר הוא הטוב ביותר מכיוון שיש כל כך הרבה אפשרויות מצוינות. הסיגרים שאנו מציעים בדוגמת הסיגרים למתחילים שלנו הם סיגרים קלאסיים של יצרנים ומותגים מוכרים.

עצה זו אמורה לסייע לחדשים רבים לסיגר ליהנות מחוויית עישון עדינה ונעימה

זכור כי ישנם הרבה מועמדים מצוינים בגוף הביניים למעשני סיגר חדשים. כל האמור לעיל זמין בחנות שלנו, כך שאם אתה מתחיל שרוצה לטבול בעולם המופלא של הסיגרים, בקר באחת החנויות שלנו וייצא את עצותינו אם ברצונך לחתוך סיגר, להדליק סיגר או דגמו סיגר באחד הטרקלינים המדהימים. עישון סיגרים הוא הרבה יותר למתחילים, ואולי תגלה את הסטוגיה המתאימה לחיך שלך כמו הלראנגה שתמיד רצית לנסות.

אנו ממליצים על Macanudo Inspirado White Toro למתחילים המחפשים אפשרות נגישה שנותרה נכונה לחוויית הסיגר הקלאסית

Arturo Fuente מגיע מאמריקה הלטינית ומהווה המלצה מצוינת למתחילים שרוצים להביא קורס סיגרים קל. עם זאת, וויסקי אינו הטוב ביותר עבור סיגרים עדינים.

 

למידע נוסף בנושא של סיגרים מומלצים למתחילים והסיגרים המומלצים ביותר למתחילים ניתן לגלוש לאתר josefito.com

דילוג לתוכן