הפקת קורס דיגיטלי

| | 0 Comments

בקורס זה ישתתפו הסטודנטים באופן מלא בתהליך ההפקה, תכנון וביצוע הפקת פרויקטים קצרים המבוססים על סרטים או סרטונים דיגיטליים. באמצעות קורס זה, התלמידים יצברו ניסיון מעשי בהפקת סרטים ווידאו דיגיטליים. בלמידה דיגיטלית, אנו משלבים עיצוב קורס מקוון נתמך בהוראה עם הפקת מולטימדיה מקצועית כדי ליצור תוכן חינוכי מרתק, למקסם את ההשפעה של חומרי הקורס ולהעצים את חווית הלמידה של התלמידים.

קורס זה יעזור לך לזהות

לעצב, לעצב ולהפיץ ביעילות פרויקטים מקצועיים של ייצור דיגיטלי. קורסים אלו נועדו להכין את התלמידים לקריירות שונות בתחום ייצור מדיה דיגיטלית דינמית. קורס זה שימושי לסטודנטים המעוניינים להמשיך לתואר בתקשורת, עיתונאות קולנוע או הפקת מדיה, או התמחות/עבודה בתחום/תעשייה. מודול ייצור המדיה הדיגיטלית מפתח מיומנויות בתקשורת חזותית ועיצוב דיגיטלי, כולל וידאו, צילום, גרפיקה בתנועה, אפקטים חזותיים ותוכן אינטרנט.

DIGITALCOURSE מציע מגוון שירותים בנשוא קורסים דיגיטליים:

יצירת קורס דיגיטלי

הכנת קורס דיגיטלי

תלמידי הפקת מדיה דיגיטלית לומדים את המיומנויות הבסיסיות של צילום וידאו HD

הקלטת סאונד ושימוש בתאורה ליצירת אפקטים דרמטיים. זויה צ'ארלס, מדריכת השידור וההפקה והניהול של OPEN Media Hub, מלמדת את קורס המדיה הדיגיטלית המתקדמת הזו. מטרת הקורס היא להבטיח שלמשתתפים יש ידע בסיסי בתיאוריית וידאו וציוד להפקת טלוויזיה, ולהבין את הדרישות הטכניות המינימליות לייצור מוצרי Open Media Hub. מגמה זו תקנה מיומנויות כמו כתיבת מדיה, מחקר קהל, מחשוב, פרסום, הפקת וידאו, עריכת וידאו ותכנון מדיה.

קורס זה יספק לך מיומנויות מעשיות לפתרון בעיות וידאו ואודיו ב-Final Cut Pro X וב-Premiere Pro

קורסים הקורסים בקורס ייצור מדיה דיגיטלית מחולקים להפקה, שיטות, תרגילים וקורסי ליבה. למידע נוסף על ההוראה, הלמידה וההערכה של קורס זה, בקר בדף קורסי הצטיינות להפקת מדיה דיגיטלית ומדיה ותרבות.

קורס זה מציג לתלמידים את היסודות והשיטות המומלצות של הפקת וידאו במצלמה אחת

התואר שלנו בשיווק והפקת וידאו דיגיטליים יצייד אותך במיומנויות הדרושות לך ליצירת קמפיינים שיווקיים בווידאו אפקטיביים, מהפקת אודיו ועד להלחנה, עריכה והבמה. רבים מקורסי הפקת מולטימדיה מופיעים כהצעות לתואר ראשון ולתואר שני עם דרישות נוספות לתואר שני. התלמידים צוברים ניסיון בפרה-פרודקשן, הפקה ופוסט-פרודקשן באמצעות מצלמות וידאו דיגיטליות ועריכת וידאו דיגיטלית.

ההכנה והתכנון להפקה של הקורס הקודם מספקים לסטודנטים בסיס לצלם

לכתוב, לערוך ולהציג את הפרויקטים שלהם. תכנית הבוגרים של הפקת מדיה דיגיטלית מלמדת את הסטודנטים ליצור תוכן בדיוני ועיון סוחף למסירה בפורמטים המבוקשים ביותר של ימינו. התוכנית לדוגמה הבאה מוצעת כדוגמה להעמסת סטודנטים של קורס לאורך התוכנית. תכנית הפקת מדיה דיגיטלית מאופיינת בגישה מבוססת פרויקטים עם דגש על פיתוח תוכנה וכישורי בניית צוות הנדרשים בתעשיות אלו.

חקור את התיאוריה והפרקטיקה של פרסום וידאו

שיווק דיגיטלי והפקת וידאו בהקשרים שונים. קורס מבוא זה יציג בפני התלמידים את אמנות הקולנוע הדיגיטלי באמצעות מצלמות דיגיטליות לצרכן. BC 601 מחייב כל סטודנט להגיש סיפור עיון קצר באיכות מקצועית בסוף הסמסטר. סרטים והפקה דיגיטלית יספקו לכם ידע והבנה של תעשיית הקולנוע וההיסטוריה, כמו גם את הבסיס של תורת הקולנוע.

הסטודנטים יצברו כישורי הפקת אודיו ווידאו בסיסיים שיאפשרו להם לפעול כקריינים ואנשי צוות ברדיו ובטלוויזיה של המכללה

בנוסף לאלמנטים המסורתיים הללו, התלמידים גם לומדים להשתמש בתוכנות מודרניות לעיבוד מאוחר יותר, כולל Adobe Premiere Pro, Photoshop, Audition ו- AfterEffects, כמו גם חבילה של תוכנות אנימציה תלת-ממדיות. האפשרויות שנבחרו מתייחסות לכל הכישורים המעורבים בהפקת מדיה אודיו-ויזואלית כגון סרטים קצרים, קליפים ופסקול. באמצעות ניסיון תעסוקתי ותרגול מקצועי, תפתח מיומנויות הקשורות ליצירת סרטים ותסריטאות, כמו גם לענפי מדיה ופרסום קשורים.

התלמידים יכירו את התהליכים והנהלים של רדיו

קולנוע וצילום; משמש היום את אולפני המדיה הדיגיטלית ליצירת תוכניות. סטודנטים נרשמים לקורס הפקה דוקומנטרי זה לאחר יצירת עיבוד מפתח והצעת פרויקט ב-COM 430 (מחקר קהל). הקורסים התעשייתיים מוגבלים ל-20-25 סטודנטים, המעניקים לסטודנטים את תשומת הלב האישית של הפקולטה.
למידע נוסף בתחום של הפקת קורס דיגיטלי מומלץ לבקר ב- digitalcourse.co.il

טכניקות צילום כדי לעזור לך לבנות אמון במצלמה, תחקור את התפקיד החשוב של המשכיות בנרטיב וידאו ותלמד כיצד להשתמש בסוגי הצילום הנפוצים ביותר בהפקת וידאו.

אף מפיק דיגיטלי לא הוכשר כי אף אחד לא פיתח קורס ללמד אנשים איך להפוך למפיק דיגיטלי

קורס זה נוקט בגישה שיטתית לזהות ארגונית מהרעיון ועד לעיצוב והפקה. אבל הם מעולם לא למדו קורס על העקרונות והשיטות הבסיסיות של הפיכתם למפיק דיגיטלי. מספר פרסומות למפיקי סרטים, פחות ממחצית הצפיות, והדבר היחיד שאין לו קשר מועט לקורס המפיקים הדיגיטליים הוא פרסומי הדרושים ב-reed.co.uk.

לקולורדו יש ריכוז גבוה של מומחי ייצור דיגיטלי

חנויות קמעונאיות ויזמים. ישנן הזדמנויות רבות לשתף פעולה עם סטודנטים בתחומי התיאטרון והמחול, עיצוב משחקים, מדע, מוזיקה, אמנות, אופנה וטכנולוגיה בשידורי טלוויזיה חיים, סרטים קצרים, סדרות אודיו, סרטים תיעודיים ואנימציה.

הבנת איך המצלמה פועלת יכולה לעזור לך לקבל את התוצאות הטובות ביותר מפרויקט הווידאו הדיגיטלי שלך

אתה תכסה הכל, החל מסיפורים ויצירת יצירתיות ועד לשיטות ייצור, כולל מצלמות, סאונד, תאורה ופוסט-פרודקשן. למעשה, ככל שההפקה קטנה יותר, כך נדרש תכנון יצירתי יותר. צוות ניהול משותף המורכב מצוות בכיר מ-AU ו-CIC יפקח על תהליך ההערכה והתקדמות הסטודנטים.

העולם ניזון מטכנולוגיה, ואף אחד לא הכשיר בעבר יצרנים דיגיטליים שעובדים שם. לסטודנטים יש גם את ההזדמנות לעבוד עם פרקי קנט סטייטס טלפרודוקציות, התקשורת המוכרת לסטודנטים בבית הספר ואפילו עם WKSU, שהיא חלק מ-NPR.

 

דילוג לתוכן