השתלת שיער לנשים מחיר

| | 0 Comments

על מנת להשיג צפיפות שיער גבוהה יותר מקובל לכלול הליך שני בתוכנית הטיפול. סוג זה של ניתוח, שבו שיער מועבר מחלק אחד של הגוף לאחר, בוצע בארצות הברית מאז שנות החמישים ומשמש להתקרחות גברית. עלות השתלת שיער לנשים תלויה בכמות נשירת השיער, באיכות ובכמות שיער התורם ובמספר השתלות השיער המושתל בפועל.

כדאי לזכור שהשתלות שיער מסווגות כהליכים קוסמטיים ואינן מכוסות על ידי מרבית פוליסות ביטוח הבריאות

כך שעליך לשלם מכיסך. מרבית חברות הביטוח מתייחסות להשתלות שיער כאל הליך קוסמטי או אופציונלי. כתוצאה מכך עלות השתלת שיער לנשים לרוב אינה מכוסה על ידי חברות הביטוח, והתשלום מתבצע לרוב מכיסן האישי.

העלות שלך תשתנה בהתאם להליך שחזור השיער שתבחר. ב- Ohio Facial Plasticst אנו עובדים קשה כדי להבטיח שתפיק את המקסימום מההשקעה שלך. רופאים יציעו מחירי השתלות בין 2 ל -10 דולר להשתלה.

Ohio Facial Plasticst מכבד את התקציב שלך

את הצרכים שלך ואת הרצון שלך לשיער בריא ומלא. זו קריאתנו לטפל בנשירת שיער ובנשירת שיער ולהציע שיקום שיער במחיר סביר מבלי לוותר על בריאותך הנפשית או הכלכלית או של משפחתך. לנשים ולקוחות המעוניינות לעבור טיפול לשיקום שיער, אנו שמחים לדווח כי זו אפשרות קיימא.

טכניקת מיצוי יחידת הזקיקים (FUE) חסכונית יותר בהשתלות יחידות זקיקים זקופות יותר (FUT) או פעולת רצועה ויש לה כמה יתרונות

היא משתמשת במערכת הניאו-גראפט וזה הליך השתלת שיער מינימלי פולשני המביא לצלקות לא משמעותיות בשל גודל השתלת החור. מחירי ההשתלה של יחידת הזקיקים (FUT) נעים בין 2,000 $ ל -4,000 $, בעוד שהשתלת יחידת הזקיקים יכולה לעלות עד 10,000 $ בהתאם למספר ההשתלות הנדרשות. ניתן להעריך את FUT עם שתי שתלים או יחידות זקיק בלבד, כך שהעלות הכוללת שלך תלויה בכמה שתלים שאתה צריך כדי להשיג את התוצאות הרצויות.
למידע נוסף אודות השתלת שיער לנשים מחיר ניתן לבדוק כאן: dhihairtransplant.co.il

עלויות שיקום שיער מחושבות לכל שתל; כל שתל מורכב מ 1

2, 3 או 4 זקיקי שיער. מספר השתלים שתזדקק להם משתנה בהתאם למטרת שחזור השיער שלך – מ -600 לנשירת שיער מינימלית ל -3,000 לנשירת שיער נרחבת. כמה שתלים אתה צריך כדי להשיג את התוצאה הרצויה תלוי במידת נשירת השיער שלך. זה יכול לעלות בין 2000 $ ל -4,000 $.

מספר ההשתלות הכולל זהה

אך מספר השערות קטן יותר. אם הנשים מעוניינות, ניתן לגלח את שיער התורם שלהן בשכבות, אך שיערוך המקורי יכול להימשך עד שנתיים לאחר הגילוח. שיער סמיך לצמיתות יכול לנוע, וכל שתל מכיל בדרך כלל שערה אחת, שלוש או ארבע שמפוזרות אסתטית.

לדוגמא

הוספת זקיקי שיער בריאים לחלקים בקו יכולה לגרום לשיפור קוסמטי דרמטי אצל נשים עם שיער דליל. כיום המנתחים מרבים להשתיל קבוצות זעירות של שערה אחת עד ארבע (מה שמכונה יחידות זקיקים) למראה טבעי יותר הנוטה לסובב את הראש. למידע נוסף על אפשרויות השתלת השיער שלנו, צרו איתנו קשר בטלפון 513.894.14440, מלאו את הטופס בעמוד זה, או שאנו ניצור קשר עם משרדנו ונתקשר אליכם בהקדם האפשרי.

כל מטופל

הוא ייחודי והעלות האופיינית להשתלת שיער נעה בין 6,000 $ ל 10,000 $, אך עשויה להשתנות בהתאם לצרכי ההחלמה והיעדים שלך. השתלת שיער ממוצעת של NJ יכולה לעלות בין $ 4,000 ל- $ 15,000 תלוי בגורמים שונים, אך כפי שצוין לעיל, מספר השתלות השיער המושתל הוא הקובע הגדול ביותר לעלות הסופית. איפה שאתה נופל באזור זה תלוי במספר השתלות השיער שאתה צריך כדי להשיג את התוצאות הרצויות.

השתלות שיער הן שיטה יעילה להגדלת כמות ועובי השיער

אך הן יקרות מבחינת הטיפול וההחלמה. עלות השתלה מסוימת עולה ויורדת בהתאם למספר השתלים ולמספר השתלים הדרושים להשתלה, וכתוצאה מכך ניתוחים יקרים יותר והשתלות בעלות נמוכה יותר. גם לטיפול ולהחלמה יש מחיר, ואלו מספר גורמים המשפיעים על עלות ההשתלה הכוללת.

במדינה בה מתבצעת השתלת שיער עלות ההליך משתנה ממדינה למדינה עקב מחירים כלליים

פוליטיקה והתפתחות כלכלית. כשאתה נוסע למצוא את המומחה הטוב ביותר, עליך לשקול את העלות כשאתה מחליט אם אתה יכול להרשות לעצמך את ההליך. כמה מרפאות ומרכזים רפואיים פופולריים ומקדמים השתלות שיער נשיות, אך העלויות מושוות למרפאות המפורסמות.

חלק מהמרפאות מציעות לינה בהעברה ותמיכה בשפה במחיר השתלת שיער

בעוד שאחרות לא. עלויות הן שיקול חשוב שעליו ידון איתך הצוות הקליני של מרכז השיער במרילנד. גורם מפתח המשפיע על מחיר השתלות שיער הוא שנשים עם מומחים מיומנים יכולות לגבות תשלום גבוה יותר.

לאחר הליך FUT

אתה יכול להניח שאזור הניתוח שלך יבריא בעוד שבועיים ושלושה ותוכל לחדש פעילויות סדירות בזמן דומה. יש פחות נזק, ושיער בריא הוא הערעור של תהליך שיקום שיער דו-שלבי. תלוי בהטבה, אדם אחד עשוי להזדקק לפחות השתלות, ובהתאם לעבודה, ייתכן שיהיה זול יותר לשלם מחיר אחיד עבור הטיפול. מכיוון שהשתלת שיער כוללת מחזור צמיחת שיער ושלב החלמה, השיער המושתל יפיק רק צמיחת שיער חדשה לאחר מספר חודשים במחזור צמיחת השיער. על מנת להימנע מפעולות המכבידות על הקרקפת וגורמות לנשור השתל החדש, על המטופלים לבקש תספורת תוך 10 ימים ולהמתין לפחות ארבעה שבועות לאחר הניתוח לפני השימוש בצבע השיער. תספורת היא השמפו הראשון לאחר השתלת שיער, ומומלץ לחולים לטפל בראשם בהמתנה של 10 יום לפחות לאחר ניתוח נשירת שיער בכדי לשטוף ולצחצח את שיערם כרגיל.

ד"ר זיר מקפיד על המגמה של הכוונה רק לגברים לטיפול בנשירת שיער

ההשפעות הפסיכולוגיות של נשירת שיער יכולות להיות חמורות עבור נשים מכיוון שנשיות קשורה לשיערן שלהן. הליכי הסרת שיער מומלצים לחולים עם סדקים גבוהים בשיער וקרקפת גמישה.

דילוג לתוכן