חברת משלוחים קטנה במרכז למשלוח חבילות

| | 0 Comments

הוא משרת לקוחות קמעונאיים ועסקים קטנים עם צרכי משלוח המנות הקטנים שלהם, כמו גם שירותים מסוימים הקשורים לדואר ולמשלוח. ההתפתחות המתקדמת של מסחר אלקטרוני משחקת גם בידי עסקי הליבה שלה בנושא משלוח מנות.

הן חנויות UPS והן משרדי FedEx וחנויות קמעונאיות יוקמו כך ששתי החברות יוכלו להוציא הזמנות דואר בודדות עבור משלוחי החבילות והאספקה שלהן. קניית חנויות ומשרדים כאלה היא גישה שונה עבור UPS ו- FedEx לשרת את לקוחותיהם.

עסקים אחרים כוללים UPS Stores ו- UPS Capital

חנויות UPS נמצאות בחנויות קמעונאיות קטנות והן בבעלות זכיינים. בעוד שחנויות UPS ומשרדי FedEx מציעים משלוח, אריזות וציוד משרדי ושירותים מסוימים כגון צילום, הם מושכים לקוחות מסוגים שונים בשל האופי השונה של החברות המפעילות את עסק המשלוחים. הספק המשותף של UPS הוא FedEx, בעל יחידת משלוח חבילות דומה הנקראת FedEx Ground. המתחרים הגדולים בארצות הברית כוללים את שירות הדואר של ארצות הברית (USPS) ו- FedEx, כמו גם חברות תעופה אזוריות כמו אונטראק ו- LSO.

United Parcel Service (UPS

מעוצב כ- UPS) היא חברת ניהול משלוחים, משלוחים ושרשרת אספקה רב לאומית, שבסיסה בשנת 1907. החברה ידועה כיום בשל עסקיה של UPS Store, רשת קמעונאית המסייעת החברה עם משלוחים ומספקת כלים לעסקים קטנים. בנוסף, UPS מציעה שילוח אווירי לילה או יומיים ומספקת קופות, חברת בת של UPS המספקת חבילות קילומטר אחרון לשירות הדואר של ארצות הברית.

United Parcel Service (UPS

המסוגננת כ- UPS) היא חברת השליחים הגדולה בעולם בהכנסות, עם מכירות שנתיות של 8.5 מיליארד דולר בשנת 2020 לפני המתחרות כמו DHL ו- FedEx. Lone Star היא חברת משלוחי מנות אזורית מובילה בדרום מערב שבסיסה באוסטין, טקסס. החברה מציעה משלוח מהיר, אירוח מהיר ותעריפים נוחים.

שליח בינלאומי מציע שירותים ביבשה

באוויר, בים ובמשלוחי מנות והוא אופציה מצוינת למשלוח מטענים מחוץ לאירופה. חברת International Courier מתאימה באופן אידיאלי למשאיות מלאות (FTL) ו- LTL ומפעילה צי של למעלה מ -1,300 נגררים לטרקטורים. למרות שזו אופציה מצוינת למשלוח הובלה אווירית או ימית, היא לא האפשרות הטובה ביותר לשירותי LTL וחבילות מחוץ לאירופה, כך שעליך לדעת אם הוא מתאים לשוק המטרה שלך באירופה או לא.

למשלוחי הובלה בינלאומיים מהר יותר

ישנן אפשרויות משלוח מהירות כגון אחריות קריטית לעסקים R & L, שעות / אחריות עסקיות עם אחריות קריטית לעסקים, סוף שבוע אקספרס ו- R & L שעות קריטיות מובטחות לעסקים. ShipBob נותנת לך הצעות מחיר מכל חברות התעופה הגדולות כדי להקל עליך למצוא את תעריפי המשלוח הטובים ביותר. אתה מנהל משא ומתן עם USPS, UPS, FedEx ו- DHL ומחירים בכמות גדולה למשלוח מקומי ובינלאומי בפחות ממה שאתה יכול לעשות לבד.

יש לזכור כמה דברים בכל הנוגע למשלוח לעסקים קטנים

משלוח בינלאומי פירושו שאתה שולח חבילה לרוכש במדינה אחרת או חבילה שאינה ממוקמת בעיר גדולה. אם חיפשת רק כללי משלוח סטנדרטיים ב- FedEx, UPS, USPS או שירות הדואר של ארצות הברית, יתכן שאתה לא יודע את התשובות לתקני משלוח בסיסיים, וייתכן שיהיה קשה להחליט איזה ספק או שיטה מתאימים ביותר לעסק הקטן שלך.
למידע נוסף בנושא של leadeo באפשרותך לגלוש לאתר leadeo.co.il

נוח שיהיה סולם דואר למשלוח לעסקים קטנים. ללא קשר לתדירות המשלוח שלך, הדוורים מציעים מגוון תוכניות עסקיות כך שלעולם לא תצטרך להגיד "לא" למשלוח.

מלא טופס זה אודות פעילויות הקידום הנוכחיות שלך ובקש את ערכת החינם שלך

לאחר שתענה על השאלות הבסיסיות, תוכל להתחיל לחפש אחר הדוור הטוב ביותר שימסור לעסק הקטן שלך. כל שירות מציע תוכניות שונות למשלוח עסקים קטנים, אך הדרך הטובה ביותר להשיג כל מה שאתה צריך היא להתקשר ולדבר עם יועץ למשלוח עסקים קטנים.

הבנת היסודות

היא כל מה שאתה צריך לדעת כדי לעסוק בעולם משלוחי החבילות הקטנות ולספק את המודיעין המרכזי הדרוש למשלוח המוצרים שלך. חבילות קטנות אינן נשלחות על משטחים, אלא מועברות באמצעות מערכות משלוח חבילות קטנות ומובילים כמו UPS, FedEx, שירותי שליחויות ו- DHL International. הם בדרך כלל עולים בסביבות 70 ליש"ט לכל ספינה, עם קופסאות אריזה, הובלה ואספקה משלהם.

ככל שיותר ויותר אנשים עושים קניות באינטרנט וברחובות

הביקוש לשירותי שליחויות גדל. באקלים של תלות גוברת בשירותי שליחויות איכותיים ואמינים, הקמת חברת שליחויות יכולה להיות מהלך חכם עבור יזמים שרוצים להיות הבוס שלהם ולנהל עסק גמיש משלהם לפי דרישה. אם אתה חושב להקים חברה משלך כדי לספק חבילות וחבילות לעסקים פרטיים, עיין ברשימה הבאה של 20 נקודות כדי לפתוח עסק שליחים מצליח.

זכור כי הדרך שבה ערים פרושות, האזורים יוצרים מעגל מושלם. רוב שירותי השליחים דורשים מקום לאחסון חבילות וחבילות לפני מסירתם.

דילוג לתוכן