חוזים עתידיים וול סטריט בזמן אמת

| | 0 Comments

חוזי וול סטריט ריאל עולים בסין על רקע עלייה במקרי עיקול
לעוד מידע בתחום של חוזים עתידיים וול סטריט בזמן אמת וברוקר לשוק ההון עליך לגלוש לאתר okifinance.com

על פי כמה אנליסטים, המספר הכולל של הנפקות במניות הנדל"ן, כולל משכנתאות פרטיות ומשכירות, הגיע ל -10 מיליון וחומת הנדל"ן. הוצאת חוזה על ידי מוסדות תאגיד ופיננסים יהפוך למוקד החדש, ויעלה על סך הלוואות הדיור.

המלווים "הגדולים" בסין עומדים להתחיל לפרסם חוזי קיר לגל של פיתוחי נדל"ן מסחריים השנה לאחר שהודיעו על יותר מ -20 עסקאות כאלה בין פברואר לאפריל.

ארבעת הגדולים במדינה-בנק הבנייה הסיני (CIC), הבנק החקלאי של סין (ABC), בנק סין (BoC) והבנק התעשייתי והמסחרי של סין (ICBC)-צפויים גם הם להקים בנק חדש המחלקה לנהל את חוזי הנדל"ן שלהם השנה.

הנפקת המכשירים עדיין נדירה מאוד ואינה בשימוש נרחב במיוחד. ככל שמגמת העיור בסין מראה מספר גדל והולך של נכסי מגורים ברמה גבוהה או ממעמד גבוה ומרחב מסחרי עירוני.

הבנק התעשייתי והמסחרי של סין (ICBC), המלווה הגדול ביותר בסין, היה הראשון שהוציא חוזי נדל"ן לנכסים מסחריים מכיוון שהקים יחידת עסקי חוזה לנדל"ן עם עמיתים מקומיים.

קבוצת LianLian

חברה לייעוץ נדל"ן בשנחאי הודיעה כי שני פרויקטים ברובע הואנגפו-פרויקט מגורים ומסחר לשימוש מעורב עם כ -800,000 מ"ר קרקע ו -4.5 מיליון מ"ר קרקע ללוגיסטיקה ו שימוש במחסן – חתמו על חוזה קיר באמצעות חטיבת ICBC כדי לסייע בגיוס כספים לפיתוחים שלהם.
בכדי לבדוק פרטים נוספים אודות ביג שוט – גלובס באפשרותך לבדוק כאן: globes.co.il

על פי האנליסטים, כ -300 פרויקטים נמצאים בבנייה או כבר בתוכנית ערבות להלוואות. השוק צופה שההנפקה הכוללת של חוזי קירות תגיע לפחות ל -10 מיליארד דולר, או 4% מההלוואות שטרם תסתיים, עד סוף השנה הבאה.

אנליסטים אומרים כי המספר הכולל של חוזי קיר לנדל"ן שהונפקו עולה כעת על סך הלוואות הדיור במהלך שנות בועות הנדל"ן מ -2008 עד 2011.

חוזי קירות הם ניירות ערך, בדרך כלל לתקופה ארוכה- השכרה לטווח ארוך של נכסי נדל"ן כגון שטחי משרדים, מפעלים, מחסנים ואפילו מקומות ציבוריים.

זאת הפעם הראשונה

דילוג לתוכן