חידוש ספה

| | 0 Comments

היה לי העונג לשבת על הספה עם אדם וכריס אחרי הביקור האחרון שלי ואני חייב לומר שהם עשו עבודה מצוינת. הייתה לי ההזדמנות קצת זמן לחשוב על הספה החדשה שלי של איקאה KIVIK, אז רציתי לעשות סקירה יסודית היום.

אם יש לך רהיטים בבית שזקוקים לשיקום

אנא התקשר אלינו ואנחנו נדאג לכל דבר בשבילך. ברגע שספת העור היקרה של המשפחה שלך תתחדש ותרגיש חדשה, הצוות שלנו בתיקוני עור ניידים ייתן לבעלים את העצות הטובות ביותר כיצד לתחזק את הספה שלו לשנים הבאות. אם אתה מצויד במוצרי Sofolk שלנו, אתה יכול להשתמש במיומנויות שלנו ולשחזר את רהיטי העור שלך במהירות האפשרית. התארגן איתנו אם אתה רוצה שנתקן את ספת העור שלך שרוטה, סדוקה או מחוררת כך שתקבל את המוצרים שלנו בהקדם האפשרי.
למידע מורחב על חידוש ספה באפשרותך לבקר באתר doronclean.co.il

ריכזנו עבורכם כמה מהעדכונים הטובים ביותר שמצאנו שיעזרו לכם לפתור את בעיות הספה שלכם עם תיקוני עור ניידים, החברה המובילה בעולם לתיקון רהיטי עור.

אנו מקווים שהפוסט הזה יעזור לך באותה מידה כמו בחיפוש אחר הספה המסוגננת והנוחה של חלומותיך

כשהשתמשנו במוסך כחדר מדיה, הייתה לנו ספת KIVIK במשך כמה שנים והרגשנו שפשוט הספקנו לצאת מהבית. על הספה האחרונה של איקאה גילינו שהכי טוב לכבס אותה פעם ברבעון. אני חושב שיש לנו סיכוי טוב לקבל עוד כמה שנים מהספה המיקרו-סיבית הישנה שלנו על ידי ניקוי ממש עמוק מדי פעם.

מטעמי בריאות מצאנו שככל שהשתמשנו בספות זמן רב יותר, כך הכריות נעשו רכות יותר עם הזמן וגובה הספה היה נמוך יותר. כשהעונה הסתיימה, הסרנו את כיסויי הכריות ובילינו את כל היום בניקיון הספה.

אם אתם רוצים ספה נוחה במיוחד

פרט לריפודים, במצב טוב, תרצו להיפרד ממנה. אם מדובר בספה באיכות טובה מאוד ועלות מלאי המלאה נמוכה יותר מאשר אם תקבלו ספה בערך דומה, אז כדאי שתקחו אותה! אחת הספות בסגנון ג'ורג 'סמית' שמצאנו היא ספת מורגן של ג'ייסון הום, ואחרת בסגנון ג'ורג 'סמית'.

ניתן להחזיר את הספה לנוחותה של ספה חדשה לגמרי על ידי תיקון הישנים, התקנת קפיצים וצמר חדש והחלפת כריות הקצף.

על ידי שיפור הספה עם פרטים קטנים

ניתן ליצור אישיות על ידי הוספת כריות ושמיכות. זה לא לוקח הרבה זמן ולא עולה הרבה, ועם קצת חיפוש תוכלו למצוא דרכים רבות וטובות להכניס מחדש את הספה שלכם כמו גם רהיטים אחרים כמו כיסא, שולחן ואפילו מיטה. אם אתה אוהב את עצמות הספה שלך ומתכנן לשמור אותה לזמן מה, מומלץ למלא אותה באופן מקצועי. אם על הספה שלך חיפויי עץ או מסגרת עץ גלויה, ניתן לתקן את חיפויי העץ על ידי הסרת הבד הישן. עם זאת, אם אתה שונא את מרקם הספה וריפוד מחדש אינו אופציה עבורך, תוכל לצבוע אותו בתערובת של טקסטיל בצבע בינוני.

משרד זה ממליץ לחסוך אלפים על ידי קנייה של חדשים עבור הישנים שלך

כדי להחזיר אותם לחיים. זו הייתה ספה שבורה, מכיוון שהם נאלצו לתקן 3 ספות שבורות ולהסיר את הקפיצים ולהחליף את הקצף. הם ביצעו את העבודה ביעילות, נראו מדהימים כחדשים, נתנו לי רשימה של מה יתאים לספות מרופדות, גובה מוגבר וסידור. אני מרגיש טוב לשבת גם על זה. ואני נרגש מהפרויקט הקרוב שלהם למילוי הכריות.

סו צבעה את הספה הכחולה המוצקה שלה בשיטה אחרת והפכה אותה לספה ניטרלית גדולה

היא השתמשה בשיטות שונות לצביעתו, אך התוצאה הסופית היא ספה נמוכה ועמוקה בהתאמה אישית בהשראת האלמנטים האהובים עליי בספות מסורתיות. עם זאת, קחו בחשבון את סגנון הרהיטים שלכם: רוב הספות המודרניות נראות הכי טוב עמוק על הרצפה. ספה בצורת L עם גזרות נראית הכי טוב כשאתה מעוצב בסגנון פנים, או כשמדובר בחדר משפחה או בסלון עם הרבה מקום.

אם אתה רוצה תיקון מהיר, פוסקין מציע להוסיף תוספת כרית דקה וזולה לבסיס הספה ולכרית. איקאה Tidafors (למטה) היא ספה שיש לכסות אותה בכריות ומשענות תפורות.

אם יתמזל מזלך שהבד יושר ולא רוצה להשקיע ברהיט חדש, כדאי לך להסתכל על הכיסויים. אם עליכם להחליף בד רק על כריות נבחרות (למשל לאחר תאונת שארפי), תוכלו לכסות רק חלק מהכרית בבד מגניב.

דילוג לתוכן