טורבו

| | 0 Comments

זה נובע בחלקו מפיגור טורבו קל של ה -4 ליטר ביטורבו V-8 החדש יחד עם מערכת חשמלית של 4.8 וולט. כמו כן, קיים 330 כ"ס 2.7 ליטר טווין טורבו V-6 עם תיבת הילוכים אוטומטית.

כדי לגמול אותנו מהטורבו S של 640 כ"ס, פורשה שלחה לנו את טורבו של 572 כ"ס. למרות שהעוצמה והיקרה יותר מהטורבו S, זמן הטורבו לשבועיים של 171,150 דולר השאיר לנו הרגשה טובה.

הטורבו תומך במעקב אחר 4K, 120Hz אמת ומשחקים עם קצבי פריימים ללא הגבלה. אם יש לך את הבוחן על הסיפון, טורבו של 572 כוחות סוס יכולה לעשות את אותו הדבר לסינפסות ולאוזן הפנימית בחצי מהמחיר.

הפעלה במהירות שעון נמוכה יותר (מספר המחזורים שהמעבד מבצע בשנייה) מאפשרת למעבד לצרוך פחות כוח ולהפחית חום מבלי להשפיע על חיי הסוללה של המחשב הנייד

רוב המערכות מכילות שסתומים המכונים שערי פסולת. הם משמשים להסטת גז עודף ממגדש הטורבו כאשר המנוע מייצר ציפה רבה מדי בכדי למנוע נזק לטורבינה ולהגביל את מהירותו. טורבו יכול לפעול במהירויות גבוהות כל כך (250,000 סל"ד) שצריך לשמן ולצנן אותן על ידי מערכת כדי למנוע מהן לפעול חם מדי.

חותם זה מונע חדירת שמן לטורבינה דרך המדחס. גז הפליטה מהטורבינה מופק כאנרגיה ומשמש כאנרגיה כדי להניע את המדחס ולהתגבר על חיכוך. למגדלי הטורבו טמפרטורת גז פליטה גבוהה, כך שמותקן קירור באמצע הבית כאשר המנוע נדלק.

עיצובים רוטור גמישים מבטיחים שמגדש הטורבו יכול לפעול במהירות הקריטית שלו מבלי לחשוף את הרוטור לתנאים דינאמיים כגון מערבולות או תנודות סינכרוניות

למעט מגדשי טורבו גדולים ומנועים איטיים, המיסבים ופיר התמיכה ממוקמים בצמרת הגלגל.

פורשה שמחה לצייד את הטורבו שלך בבקרת שלדה דינאמית (PDCC) תמורת 3,170 $ נוספים

מתלי הספורט PASM האופציונאליים מפחיתים את הטורבו ב -0.4 אינץ 'ומגדילים את קצב האביב. Skidpad (1.07 גרם) ואחיזה לרוחב (0.03 גרם) נמוכים יותר מהטורבו S עם PDCC, אך זה סטנדרטי.

דגמי קאיין טורבו S ו- e-Hybrid משלבים ביצועים אולטימטיביים עם נוחות ומידע. השילוב של V8 טווין טורבו ומנוע חשמלי לא מותיר ספק לגבי ה- DNA של מכונית הספורט שלהם.

כנהגים, אנו מכורים למהירות שהטורבו 911 מספק מאז שנות השבעים. בדיקה שנערכה לאחרונה של 911 טורבו S גרמה לנו לרעוד מאדרנלין וצמא לעוד. התקשרנו לפורשה וביקשנו מהם לקבל מכה, והם עשו זאת.

טורבו הייתה הקרנת בכורה עולמית ב -24 ביוני 2013 ב- CineEurope

יריד הפצה וסחר של סרטים בברצלונה, ספרד. בצ'ילה, טורבו היה הסרט העלילתי הראשון בפורמט תנועה של 4DX עם סטרובוסקופ, ברקים, רוח, תרסיס מים ואפקטים של ארומה והוצג לראשונה בתיאטרון Cine Hoyts La Reina. טורבו שוחררה ב -22 באוקטובר 2013 והייתה השבוע הראשון שלה בקופות ביחידה הדיגיטלית של אנימציה של DreamWorks.

טורבו שחיין נלהב כבר יותר מ -60 שנה

בגן עגבניות בפרבר של עמק סן פרננדו בוואן נויס, לוס אנג'לס, תאו ("טורבו" המוצהר על עצמו) שותל חלזונות וחולם להיות נהג המרוצים הגדול בעולם כמו גיבורו גיא גאגי, אינדי 500 פי חמישה. אַלוּף. האובססיה שלו למהירות גרמה לו להיות מנודה בקהילת החלזונות האיטית והזהירה ולמבוכה מתמדת כלפי אחיו הגדול צ'ט.

לאחר תאונה בלתי צפויה תיאו

שאוהב לקרוא לו "הטורבו", צובר מהירות מדהימה והוא יורש את המאפיינים של מכונית אמיתית, מהפנסים ועד הרדיו. הוא שבלול גן וחי כזר מבחוץ בקהילת החלזונות שלו. חלומו להפוך לאלוף אינדיאנפוליס 500 גורם לו להיות מנודה והאובססיה שלו למהירות מביכה את אחיו צ'ט.

האטת טורבו היא האטה קצרה בתגובה ללחץ הגז, המתרחשת כאשר המנוע אינו מייצר מספיק גז פליטה כדי לסובב את טורבינת צריכת הטורבו מהר מספיק. האטת טורבו מתרחשת כאשר המכונית מונעת במצב מצערת סגורה.

על מנת להשיג את ערכי היעילות הנטענים

מנועי הטורבו זקוקים לבקרת גז קפדנית כדי שלא תלחץ על דוושת התאוצה חזק מדי. מנועי דיזל מסחריים דורשים טכנולוגיה מתקדמת בכדי להבטיח יעילות תוך עמידה בתקנות פליטה מחמירות. יצרניות רכב בעלות ביצועים גבוהים יכולות למנוע עיכובים בטורבו על ידי הוספת שני מגדשי טורבו עם גיאומטריות שונות (אחת גדולה יותר, אחת קטנה יותר) לטורבינה אחת.

גארט הוא חלוץ בתעשיית המירוצים והביצועים. אנו מוקדשים לפיתוח וייצור של מגדשי טורבו בטוחים וחזקים לתעשייה. חובבי שחייה, קנו את בגדי הים שלנו מכל רחבי העולם.

כאשר אנו מתייחסים למידע אישי במדיניות פרטיות זו

אנו מתייחסים למידע על המכשיר ולפרטי ההזמנה. אנו משתמשים במידע המכשיר שאנו אוספים כדי לזהות סיכון פוטנציאלי להונאה (בפרט כתובת ה- IP שלך), לשפר ולייעל את האתר (למשל על ידי יצירת ניתוחים של האופן שבו לקוחותינו גולשים ואינטראקציה עם האתר) ולהעריך את הצלחת השיווק שלנו וקמפיינים פרסומיים. אנו משתמשים גם במידע הזמנות שאספנו לביצוע הזמנות שבוצעו באתר שלנו, לרבות עיבוד פרטי התשלום שלך, ארגון המשלוחים ומתן חשבוניות ואישור הזמנות.

דילוג לתוכן