טיסות למינסק

| | 0 Comments

בחודש מאי הורו פקידים בלארוסים על טיסת Ryanair מאתונה לווילנה, ליטא לנחות במינסק על מנת שהרשויות יוכלו להסיר את העיתונאי ראמאן פראטסביץ' ולעצור אותו. בנוסף לפראצ'ט, שמנהל אפליקציית הודעות פופולרית ומילא תפקיד מפתח בארגון ההפגנות המסיביות נגד לוקשנקו, מנהיגי האיחוד האירופי הפצירו ברשויות בבירה הרוסית לשחרר את שותפו הרוסי אנדריי ספרגה שטס איתו. Ryanair מסרה כי בקרת התעבורה האווירית בבלארוס הפציצה את צוות הטיסה והורתה למטוס לנחות במינסק, שם הרשויות הוציאו אותו מהמטוס ועצרו אותו.

בתגובה לנחיתה הכפויה הדרמטית של מטוס האיחוד האירופי וחטיפת נוסעים במינסק ביום ראשון

אוקראינה, יחד עם המדינות החברות באיחוד האירופי, הטילה הגבלות טיסה מחמירות יותר על בלארוס. כמה חברות תעופה אירופאיות הודיעו ביום שלישי כי ישביתו את הטיסות בין בלארוס למינסק לאחר שמטוס ריאנאייר נחת שם חירום ועיתונאי מתנגד נעצר. חברת התעופה הבלארוסית Belavia טסה לבלארוס עם 20 שדות תעופה באירופה, כולל פריז וברלין.

וושינגטון

29 ביוני (רויטרס) – ארצות הברית אסרה ביום שלישי על מכירת כרטיסי טיסה לבלארוס לאחר שהרשויות עצרו אותו לאחר שמינסק אילצה טיסת Ryanair לנחות כדי לעצור עיתונאי מתנגד. על חברות תעופה בלארוסיות נאסר לחצות את המרחב האווירי של האיחוד האירופי או להשתמש בשדות התעופה שלהן על ידי בריסל לאחר שמינסק הסיטה מטוס נוסעים של Ryanair בחודש שעבר כדי לעצור את העיתונאי רומן פרוטסביץ'. ב-23 במאי, לאחר הנחיתה הכפויה של המטוס מאתונה לווילנה בדרך, המליצה ממשלת ארה"ב לנוסעים ולחברות תעופה לנקוט "זהירות יתרה" בעת טיסה מעל בלארוס.

ב-5 באוגוסט אישר משרד התחבורה העיראקי בהצהרה שפרסמה סוכנות הידיעות הלאומית העיראקית כי ב-5 באוגוסט ביטלה איראקי איירווייס את טיסותיה למינסק

על פי ההערכות, שתי המדינות הפחיתו זמנית את הטיסות למינסק וממנה עקב הברחה אפשרית של מהגרים עיראקים לליטא ולבלרוס. לרוסיה, בעלת ברית של בלארוס, נדרשו בין היתר מספר ימים כדי לאשר לטיסות אייר פראנס ואוסטריאן איירליינס למוסקבה להשתמש במרחב האווירי הרוסי לאחר שהן הופנו לבלארוס, וכתוצאה מכך הביטול.

מכיוון שמינסק כבר לא מסוגלת לספק קישורים בין רוסיה לאוקראינה

שדות התעופה הבינלאומיים במדינות הבלטיות קיבלו על עצמם תפקיד רווחי. אייר אמריקן איירליינס, דלתא איירליינס ויונייטד איירליינס מציעות טיסות לבירת בלארוס מינסק בשיתוף אירופין איירליינס בלוויה ובלארוסיאן איירליינס. בשנה שעברה חברת התעופה הלאומית של בלארוס בלוויה הייתה מספר שלוש באוקראינה מבחינת טיסות, לפני טורקיש איירליינס ואוקראינה אינטרנשיונל איירליינס.

ישנם 2 שדות תעופה בקזחסטן עם טיסות ללא עצירות למינסק

יש שדה תעופה אחד באוזבקיסטן עם קישור ישיר בין מינסק לטשקנט, ממנו ניתן לטוס ללא הפסקה עם בלוויה ואוזבקיסטן איירווייס. ישנם 52 שדות תעופה ברחבי העולם עם טיסות ישירות ממינסק לנמל התעופה הבינלאומי של מינסק [2], הפרוסים על פני 47 ערים ב-23 מדינות.

אם אתם מחפשים טיסה ישירה לג'ורג'יה, למינסק יש 3 שדות תעופה לבחירה. רוב הטיסות למינסק מופעלות מבלביה ומחברות בין 45 שדות תעופה ב-MSQ. אם אתם מחפשים טיסות ישירות ממינסק לאיטליה, יש 2 שדות תעופה לבחירה.

חברת התעופה הטורקית TK מספקת 30 טיסות ישירות בין מינסק לבאקו

ומספר חברות תעופה מציעות גם טיסות ישירות ממינסק לבאקו. עם זאת, ה-TK רשום עם ממוצע של שתי טיסות לילה ישירות בלבד בין שתי הערים. טיסה ללא עצירות מסין למינסק אייר צ'יינה היא חברת התעופה היחידה שטסה ללא עצירות ביניים בין סין למינסק.

רוסיה מחברת את Minsk MSQ עם 17 שדות תעופה ברוסיה

עם טיסות ישירות לכל שדה תעופה. מסלול היציאה הוא המסלול ממוסקבה SVO לפדרציה הרוסית עם ממוצע של 5.3 טיסות בשבוע למינסק (12 יציאות בשבוע). נתוני Flightradar24 AD & B מראים שאיראקי איירווייז לא רק מפעילה טיסות בין שתי הבירות וטסה לבגדד, אלא גם טסה ממינסק לבגדד, בצרה, ארביל וסולימניה.

להלן רשימה של ערים ומדינות עם טיסות ישירות למינסק, לפי סדר הפופולריות. מינסק הייתה מרכז המעבר המועדף בשש השנים האחרונות, לאחר שטיסות ישירות מאוקראינה לבלארוס ואוקראינה בוטלו בשנת 2015.

כלי השוואת טיסות Edreams יעזור לך למצוא את הטיסות הזולות ביותר למינסק למשפחה מהירה הפסקה מאתונה לחברים או נסיעת עסקים בסוף השבוע לאתונה

אם מדובר בטיול של הרגע האחרון, מנוע חיפוש הטיסות שלנו יעזור לכם למצוא את הטיסות אל ומינסק שיענו בצורה הטובה ביותר על צורכי הנסיעה שלכם.

דילוג לתוכן