טיפול רפואי עד הבית

| | 0 Comments

לאחר עשרות שנים של טיפול במשברים סביב חדרי מיון ובתי חולים, תעשיית הבריאות מעבירה את המיקוד שלה למערכת העדיפה בריאות ומניעה.

מודלים מבוססי עבודה ביתית של טיפול ראשוני

כמו אלה המופעלים על ידי מרכזים רפואיים אקדמיים, הופכים פופולריים יותר ויותר במטרה לספק טיפול מקיף לחולים עם מחלות קשות או כרוניות. תוכנית ההפגנה להתקשרות של בית הרפואה, שהחלה בשנת 2012, נועדה לבדוק את יעילותם של שירותי טיפול ראשוני ביתי בכדי לשפר את הטיפול, להפחית את עלויות הרפואה ולתמוך בחולים מורכבים בכל הגילאים והמיקומים. IAH פיתחה את תוכנית השיחות של Medicare House, הראשונה מסוגה בארה"ב, כדי לבדוק אם טיפול ביתי ראשוני יכול לייצר תוצאות קליניות טובות וחסכון בעלויות. כדי ללמוד עוד על היתרונות של תרגול רופאי משפחה, כולל הכשרה בה, הרחיבו המוסדות את מספר והיקף תוכניות הטיפול העיקרי שלהם וטיפול ביתי, השתתפו בפרויקטים של הפגנות של Medicare או יישמו תוכניות טיפול ראשוניות משלהם (HBS).

למרות מגבלות המחקר

יאו אומרת כי הממצאים שלה נוהגים הביתה – הביתה למקום בו רופא המשפחה נוהג. האקדמיה האמריקאית לרופאי משפחה (AAFP) מצפה שהביקוש לביקורי בית יגדל מכיוון שהתשתיות הסיעודיות הקיימות ותשתיות המגורים הסיוע אינן יכולות להכיל את המספר ההולך וגדל של חולים מבוגרים הזקוקים לשירותים אלה. בארה"ב, עם מחסור במתקני טיפול בבית, איננו יכולים לענות על צרכיהם של רוב החולים שכעת אין להם גישה לטיפול מבוסס ", היא אומרת.

חייגו ל Resurgia.com או התקשרו

1-84house-doc למידע נוסף על הפרקטיקה הרפואית שלנו, הנקראת Practice Medical in the House, וכיצד רופאים אורחים יכולים לעזור לך להשלים את מעגל הטיפול, להשיג תוצאות טובות יותר ולהוזיל את העלות הכוללת של הטיפול שלך. חייג 1-84house .org או ResURGIA (com) או התקשר לאחד מהרופאים שלנו בטלפון 888-884-488-CARE (888) כדי ללמוד עוד ולקבוע פגישה עם רופא אורח. התקשר לבית Resurgia, המכנה את עצמו "משרד רופא", ל למידע נוסף על הפרקטיקה שלנו, כיצד זה עובד ואיכות הטיפול הרפואי בבית שרופאים מבקרים יכולים להציע.
למידע נוסף בתחום של טיפול רפואי עד הבית מומלץ לבדוק כאן: ambulant-bikur.co.il

למידע נוסף אודות בית הרפואה המתקדם התקשר לטלמדיקטיקה, בקר בכתובת advancedmedicalhousecall.net. התקשר לבית מגנוליה לתיאום שיחה ביתית , לדבר עם רופא מהבית באמצעות וידאו, טלפון או אבטחה.

לאחר הערכה את הסימפטומים שלך

תאר את עצמך בפני הרופא שלך ותוכל לקבל אבחון ותכנית טיפול מהירה לצרכים הרפואיים הספציפיים שלך. אם יש לך רופא או אחות הביתה, התקשר לבית מגנוליה כדי לקבל מידע מראש. בפעם הבאה שתזדקק לפגישה רפואית מהירה, פנה לטיפול דחוף במקום לחכות בחדר המתנה במיון הרפואי המקומי שלך.

זה עוזר לך להתאושש במהירות לאחר ניתוח או מחלה קשה כגון התקף לב, שבץ מוחי, סרטן או מצבים חמורים אחרים.

כאשר מישהו זקוק לטיפול בהוספיס

קרובי משפחה בבית בטקסס יכולים לספק טיפול מיוחד בכדי להבטיח שאהובם יישאר נקי מכאבים ונוח בבית. אם אתה זקוק לטיפול רפואי בביתך, עומדים לרשותך אנשי מקצוע רפואיים מאומנים בתחום הבריאות הביתית של טקסס. אנו מציעים מגוון רחב של שירותים שיכולים להשלים את תרגול הבית שלך. קבעו ביקור וקבעו תור לסיוע, כגון טיפול בבית אבות או טיפול בבית.

פרויקטי הפגנה שונים הראו גם שביקורי בית הם חסכוניים בהשוואה לביקורים אצל רופאים או בבית חולים

הנוטים להניע אנשים קדימה. רופאי משפחה שמבקרים ביקורי בית גובים בדרך כלל תשלום על מנת להציע למטופליהם תוכנית חברות הכוללת ביקורי בית. בדרך כלל הם גובים תשלום עבור ביקורם בחולים, אך ישנם רופאים שמבקרים ביקור בית רק פעם או פעמיים בחודש. חוק הטיפול במחיר סביר סייע בהקמת עצמאות ביתית, המעודדת רופאים לערוך ביקורי בית נוספים. לפני 1 בינואר 2019, ספקי הבריאות היו צריכים לתעד מדוע נדרש ביקור בית במקום ביקור רופא. Medicare הקלה על ניהול הרשומות – הנטל נותר על רופאים המגיעים לביקור בית בכך שהם לא דורשים מהם להצדיק ביקורי בית.

נהוג הרופאים לבקר חולים בבית לצורך טיפול מונע ורפואי. על פי המרכז לבקרת מחלות ומניעתן (CDC), כ- 40 אחוזים מהטיפול הרפואי ניתנים בבית.

בשנות השמונים

מערכת רפואת החירום חשה במתח של שימוש יתר במיון, ומדיקר גבתה את החשבון למספר הולך וגדל של טיפולים רפואיים מתמשכים בבית חולים. קוננט הסביר כי התוכנית החלה כמתנה פילנתרופית ללמד סטודנטים לרפואה על בריאות ביתית, אך מהר מאוד התברר כי קבוצה שלמה של חולים אינם מקבלים טיפול ראשוני מתמשך משום שהם בבית ולא יכולים לנסוע למרפאה.

כאשר ניתן על ידי רשות הבריאות בבית, ניתן לקשר מצבים אלה למגוון מחלות, כולל סוכרת, מחלות לב, סרטן ומחלות כרוניות אחרות. השירותים כוללים בריאות גופנית, נפשית, פיזית והתנהגותית, כמו גם בריאות נפשית ורגשית.

דילוג לתוכן