כל מה שצריך לדעת על התוכנה אסאנה

| | 0 Comments

בעזרת כלי ניהול פרויקטים זה תוכלו ליצור משימות ומשימות משנה, להקצותם למספר אנשים, ליצור משימות חוזרות, להגדיר תאריכי יעד וזמן הערכה, לצרף קבצים ולהוסיף הערות למשימות במקום אחד. עם אסאנה יש מקום לכל הפרויקטים שלך, עבודת צוות וניהול וביצוע פרויקטים.

משתמשים יכולים ליצור משימות עם צעדים ניתנים לפעולה

כדי לבצע את הדברים, לקבוע מועדים, להוסיף קבצים ותגובות ולהוסיף חברי צוות ועובדים אחרים. משתמשים יכולים גם להקצות להם משימות המאפשרות להם לקבוע סדרי עדיפויות, לארגן את עבודתם ולנהל רשימת מטלות אישית. לאחר שהמשתמשים הקימו פרויקט, הם יכולים לארגן ולתזמן משימות הקשורות ליוזמות ספציפיות, עבודה, רשימות, טבלאות, לוחות שנה ולוחות זמנים.

נניח שאתה צריך להקים פרויקט עבור הצוות שלך בשיתוף פעולה עם לקוח לפרויקט שיווקי מקוון

תוכלו לפצל פרויקט ענק למקטעים לפעילויות שונות, ליצור משימות אישיות, להוסיף משימות משנה ומידע רלוונטי אחר ולהכין את הקרקע לארגון ביצוע בזמן של עבודת הלקוחות שלכם. למד כיצד להגדיר את הפרויקטים שלך, ליצור תבניות למשימות חוזרות, ולהשתמש בתכונות הדיווח לניהול הפרויקטים שלך.

משימות הן מדד גדול לפריון עבור עובדים מרוחקים שעובדים מהבית

ניתן לגשת לפרויקטים ולמשימות, לשתף פעולה עם אחרים בארגון ולנהל פרויקטים. עזרים חזותיים כגון תצוגות לוח שנה הם גם עזרה נהדרת בניהול פרויקטים, כך שתוכלו לזהות תלושים ולנקוט פעולה מתקנת יחד עם חברי הצוות המושפעים.

סוקרים הם עוקבים אחר המשימות שהם רואים בדוא"ל בתיבת הדואר הנכנס שלהם ויודעים מתי לבדוק את התוכן. אם הם לא מספקים משוב בזמן, מנהל הפרויקט יכול להציג את היסטוריית התגובות ולדעת אילו משימות מחכות לבדיקה.

השיטה הקלאסית לניהול פרויקטים

תוך שימוש בפתקים דביקים על גבי לוח הווייט למעקב אחר ההתקדמות, היא אחת השיטות האהובות עלי לניהול פרויקטים, ואני שמח שהיא נכללה כאן. אתה יכול לראות את מספר המטלות הצוותיות והפרויקטים שיש לך באסאנה ולעקוב אחר מחויבות הצוותים שלך לתוכנה. שדות מותאמים אישית מאפשרים לך לעקוב אחר סטטוס המשימות או הפרויקטים, בין אם הם טרם התחילו, נמצאים בעבודה, הם ממתין, או נדחה.

אפליקציית אסאנה נועדה לחסוך לך זמן וכסף על ידי ייעול זרימת העבודה שלך

ואחת הדרכים לעשות זאת היא להפחית את הצורך לתזמן פגישות ולעדכן פרויקטים ומשימות. לתוכנת אסאנה יש תצוגת לוח שנה משלה ומאפשרת לך להציג פרוייקטים ולוחות זמנים במבט חטוף כדי שתוכל לראות מתי משימות חופפות. בתצוגת לוח שנה תוכל לסמן משימות שהושלמו, ליצור משימות חדשות ולהגדיר צבעים למשימות שונות. — – תוכנת אסאנה היא שירות לשיפור עבודת צוות וניהול עבודה. מנהל המשימות של אסאנה מוכר היטב למשתמשים כמו GE, Uber, Slack, Google ואחרים. גם אפליקציית שולחן העבודה וגם אפליקציית הנייד Asana Software תוכננו להיות קלים להשתמש ולעזור לארגונים לשמור על ה צוותי eir התחברו והניעו פרויקטים קדימה.

אסאנה נוצרה כדי להחליף את השימוש במייל לתקשורת ולשיתוף פעולה במקום העבודה. במאי 2013 אסאנה הושקה על ידי ארגונים כדי לאפשר לחברות בכל הגדלים להשתמש באסאנה ככלי דיווח למעקב אחר התקדמות הפרויקט וככלי אדמיניסטרציה של אסאנה.

לפני ההקדמה הנרחבת של כלים לניהול פרוייקטים

היה מקובל להחליט החלטות ומשימות בעבודה בארגונים באמצעות דואר אלקטרוני. מכיוון שמיילים לא אפשרו לארגן מידע בהקשר למשימות הפרויקט, עיבוד ההערות והבקשות הנכנסות יכול להיות חוויה גיהינומית.

זה מושלם שיהיה לך פורטל מרכזי שבו הצוותים יכולים לראות מה מגיע

מה קורה ואילו משימות הולכות לאיבוד ברצף נפרד של הודעות דוא"ל. לתכונה הנקראת Workload, המספקת ייצוג ויזואלי חי של המשימות הנוכחיות של חברי הצוות ומראה מתי יש עומס יתר, יש יתרון כפול בכך שהיא מונעת שחיקה ומניעה את חברי הצוות לעקוב אחר עבודתם ולעקוב אחר מקורם. אל תשתמש בעומס העבודה אם הצוות שלך לא צריך לבזבז זמן בפגישות כדי לדון בנעשה וכיצד הוא עושה זאת.

אסאנה מתגאה בפיתוח תוכנה לניהול פרויקטים הנגישה עד כמה שניתן לאנשים רבים ומציעה אפשרויות ניהול משימות מרובות וכן שיתוף פעולה צוותי שימושי

אסאנה היא לדעתי אחד הכלים הבודדים לניהול פרויקטים שתוכלו לאסוף מהמוכר עם מעט מאוד הדרכה. לאסאנה יש מערכת ניהול משימות מובילה, אך אין לה הרבה מתכונות התקצוב שאנו רואים לעתים קרובות בתוכנות ניהול פרויקטים מובנות.

אסאנה

היא תוכנה לניהול משימות המשתמשת בפונקציות כגון אזורי עבודה, פרויקטים, מדורים ומשימות לניהול פרויקטים ולעבודה עם לקוחות וצוותים שונים. זה עוזר לאנשים פרטיים וצוותים לחלק משימות גדולות לחלקים הניתנים לניהול. אסאנה היא פלטפורמת ניהול עבודה מקיפה העוקבת אחר ההתקדמות שלך בפרויקטים ומשימות, מחליפה קבצים, הערות והערות ועוקבת אחר מועדיך.

פישוט הארגון הוא המטרה של אסאנה ואני שמח שהוא משיג את יעדיו. אסאנה היא תוכנת ניהול משימות המיועדת לצוותים לבלות פחות זמן בפגישות, לכתוב הודעות סטטוס ומיילים ולעשות את העבודה הנדרשת.

לאסאנה יש אחד מממשקי המשתמש הבולטים והיפים ביותר עם השיפורים האחרונים בשלוש עד חמש השנים האחרונות

אסאנה יכולה לעזור לך אם אתה רוצה רשימת מטלות פשוטה לכל הפרויקטים שלך. אנו מאמינים כי אסאנה פועלת בצורה הטובה ביותר כאשר שלושה מכל חמישה משתמשים נותנים תובנות לגבי הפרויקטים והמשימות שלהם.

אסאנה מספקת תוכנות לניהול עבודה ופרודוקטיביות לניטור עומסי עבודה

יעדים, לוחות זמנים ועוד במרחב פרויקט מקוון בו הצוותים יכולים להשתמש בכדי לעקוב ולעדכן מידע בזמן אמת. פייג 'קוסטלו, מנהל המוצר הראשי של אסאנה, אומר שהתוכנה נועדה לעזור לצוותים לתאם מי עושה מה, מתי, איפה ואיך. אסאנה היא דרך לתמוך בצוותים מפוזרים גיאוגרפית בתקשורת ובשיתוף פעולה.

דילוג לתוכן