כל מה שצריך לדעת על פראג

| | 0 Comments

כשגרנו חמש שנים בפראג, שנינו התרשמנו מיופיה של העיר ומתוסכלים מההתפתחות התיירותית הדורסנית שהציפה את העיר העתיקה. לאחרונה שמעתי ממטיילים שהתאכזבו ממהירות התיירים ומהקהל בפראג.

הרעיון

הוא למזער את שטף התיירים ולהחליף אותו בשכונות מקומיות כדי לחקור ולאכול בפראג בסוף היום. דף COVID-19 משאבי הנסיעות שלנו מספק מידע כללי ודף Covid-19 של משרד התיירות הצ'כי מספק את המידע העדכני ביותר על נסיעה לפראג וממנה (וצ'כיה).

לאור זאת

החלטנו לפנות לייעוץ והמלצות ממטיילים אחרים בפראג עבור ערך זה בבלוג. המטרה היא לתת לך את התובנות והמידע הדרוש לך כדי לקבל את החוויה הטובה ביותר בפראג. במקרה זה, ההמלצות שלנו הן על העיר העתיקה ומרכז העיר, אך לא עבור כולם.

אם אתם מחפשים סיור חלופי נוסף בפראג, אנו ממליצים על סיורים אלטרנטיביים בפראג. סיורים אלה מתמחים בסצנה האמנותית המחתרתית של פראג ומעניקים לך נקודת מבט מקומית על חיי העיר. לבסוף, תוכלו לחקור את מרכז פראג.

קפצו על סירה וחצו את גשר קארל כדי להגיע למצודת פראג. יש המכנים את פראג בוונציה של נתיבי המים, והעיר העתיקה היא חובה בביקור בעיר.

יום על נהר הוולטאבה הוא אחת הפעילויות המובילות בפראג אחר צהריים קיצי יפה. שאלו כל אדם שביקר בפראג והם יגידו לכם שזו אחת הערים היפות באירופה ובעולם. אגדות על עולם משופע בהיסטוריה, בירה, אדריכלות מדהימה ופרסים ברמה עולמית.

אביב וסתיו הם החודשים הטובים ביותר לבקר בפראג, למי שמחפש משהו צבעוני ומזג האוויר לא קר מדי והעיר לא צפופה.

בארצות הברית ישנן ארבע ערים שונות הנקראות פראג או פראחה. בצ'כיה נקראת פראג גם פראחה, העיר של מאות מגדלי הכנסיות. ישנם כינויים רבים אחרים, אך האהוב עלי ביותר הוא לב אירופה מכיוון שהוא נמצא במרכז אירופה.

פראג

היא העיר השישית המתויירת ביותר באירופה, עם הערכה של כ -4.1 מיליון מבקרים בשנת 2009, מה שמראה כי הנסיעות טובות עבורך. אם אתה מבקר באירופה, עליך לכלול את פראג ואת אירופה כולה במסלול הטיול שלך. אבל רק בגלל שהיא לא עיר נטולת תיירים, זה לא אומר שנוסעים עצמאיים צריכים להסיר אותה מהרשימה.

כאשר פראג מגיחה את צילה של הקומוניזם ומקבלת בברכה יותר מבקרים

התשתית התיירותית הולכת וגדלה וקל יותר מתמיד לחקור את העיר. למרות המוניטין של מסיבות בסוף השבוע, פראג מציעה שילוב של תחכום ואלגנטיות אירופית קלאסית. בין אם אתם מגיעים לסוף שבוע קצר או לכמה שבועות של הרפתקאות, יש לנו את כל מה שצריך כדי לחוות חוויה נהדרת – להלן 10 טיפים לביקור המושלם בפראג. הדרך הנעימה ביותר לצאת לטירת פראג מתחילה בצד ימין הקיצוני, כאשר מטפסים על החומות הארוכות אך הניתנות לניהול, משם נשקף נוף מעולה על העיר מעל הנהר.

מקורות מסוימים רואים בפראג עיר של מזרח אירופה

אך צ'כים רבים דוחים מיקום זה ומעדיפים להיות מסווגים כמרכז אירופאים. כאשר עוברים את העיר, קל לסווג את פראג כצ'כיה או כמרכז אירופה, ובכך להימנע מחלוקת בין תושביה. העיר ניתנת להליכה ויש לה מערכת מטרו מפותחת, בנוסף לחשמליות ולקווי אוטובוסים שמסיעים אתכם לכל מקום שרוצים להגיע אליו בתחומי העיר.

פראג הצטרפה לאיחוד האירופי בשנת 2004

אך טרם אימצה מטבע. היו תוכניות לשנות מטבעות בשנת 2010, אך הספקולציות התרחשו בין השנים 2015 ל 2019, כלומר תיירים עדיין יכולים ליהנות מטיולים זולים לפראג עוד כמה שנים. פראג היא אחד החלקים בצ'כיה שאנשים רבים אינם מתחשבים בהם בעת ביקור באזורים אחרים של המדינה.

האהבה שלי לפראג

היא הארכיטקטורה, האוכל הצ'כי הלבבי והתושבים הנחמדים. פראחה), בירת צ'כיה, שוכנת בלב אירופה והיא אחת הערים היפות ביבשת ומרכז כלכלי ותרבותי צ'כי חשוב. המורשת האדריכלית העשירה שלה משקפת את ההיסטוריה הבלתי ודאית של בוהמיה, שחייה העירוניים מתארכים יותר מ -1000 שנה.

התמונה לעיל צולמה בדצמבר, כאשר שוק חג המולד בפראג היה בעיצומו. הסיור החביב עלינו בפראג היה סיור ארוחת הערב הבוהמיינית שלנו, במהלכו נהננו מארוחת ערב נהדרת בעיר עם משפחות צ'כיות מקומיות.

צ'כיה לא ענקית

אז לא תבזבזו כאן הרבה זמן, אבל אם תיסעו לפראג, ישנם יעדים בכל רחבי הארץ. לטיולים מרובי-ימים לפראג וסביבתה, כולל תחבורה לפראג וממנה, אני ממליץ לבדוק את הפרטים לפני ההזמנה אם התנאים משתנים. ברגע שתגיע לעיר הבירה סביר להניח שהרכבת שלך תצא מפראג, הלבני נדרזי וכו '

דילוג לתוכן