כפפות חד פעמיות

| | 0 Comments

אנו מתארים את הסוגים הנפוצים ביותר של חומרי כפפות חד פעמיים וסוגים עבור מטבחים מסחריים, כמו גם את השימושים הטובים ביותר בכפפות חד פעמיות בחללכם. כפפות חד פעמיות של LaTeX עמידות וחזקות ומורכבות מחומר גומי מתכלה, המציע ללובש יותר נוחות ורגישות מישושית. כפפות מטבח ללא אבקה שכיחות יותר מאבקת טלק או אבקות אחרות המגורות את עורם של אנשים רבים, ולכן על המפעילים להימנע מקניית כפפות ללא אבקה אם יש להם תלונות בגירוי.

למרות שכפפות לטקס אינן עמידות בפני כימיקלים ויש בהן פוטנציאל לתגובות אלרגיות

יש להן עמידות מצוינת בקריעה וחתך ולכן הן מתאימות גם לבשלנים מקצועיים וגם לבשלנים מתחביב. כפפות LaTeX חד פעמיות של שף סטאר הן בחירה טובה להכנת אוכל ולמשימות ניקוי קלות אחרות. כפפות בדיקת הוויניל הרפואיות הטובות ביותר למרות שאינן גמישות כמו אלו העשויות מלטקס ניטריל, הן מהוות אפשרות זולה יותר.

כפפות חד פעמיות נועדו לספק הגנה נוספת על הידיים ללא עלות נוספת

הם מהווים אופציה אידיאלית עבור מתקנים רפואיים כגון בתי חולים, מרפאות שיניים ושיטות עבודה כלליות, והם אידיאליים גם למפעלי אוכל. כפפות יישום העשויות מחומר עמיד אינן הכרחיות, ולכן סגנונות ויניל, ניטריל או לטקס הם הבחירה האידיאלית.

כפפות חד פעמיות קלות ללבוש ולהורדה

מה שהופך אותן לאופציה טובה עבור אנשים שלא רוצים להתמודד עם אלטרנטיבות מסורבלות. כפפות אלה עמידות מספיק למשימות בסיכון נמוך וניתן לטפל בהן עם חומרים לא מסוכנים. כפפות ויניל לובשות פחות ומוחשיות פחות, אך זכרו שהן פחות עמידות מכפפות לטקס.

ישנם סוגים שונים של כפפות ללא לטקס וכפפות ניטריד מציעות הגנה טובה יותר מפני וירוסים מאשר הגנה כימית שהם מספקים

כפפות לטקס מציעות בדרך כלל את ההגנה הטובה ביותר מפני חיידקים ווירוסים ואילו כפפות סינטטיות מציעות הגנה כימית טובה יותר. כאשר מחליטים בין כפפות נטולות לטקס, יש לקחת בחשבון כמה הבדלים, כמו גם את ההגנה שמציע כל סוג חומר.

כפפות ניטריל חד פעמיות מאופיינות בעמידות לנקב גבוהה ועמידות בפני כימיקלים רבים. הם גמישים ועמידים ומציעים הגנה מפני חיידקים ווירוסים. כפפות ניטריל זמינות במגוון צבעים כדי לציין את השימוש בהן ורמת ההגנה שלהן.

למרות שכפפות ניטריל קיימות למעלה מ- 25 שנה

טכנולוגיות משופרות ושוק המוני מקובל יותר הפכו את כפפות הניטריל לבחירה הראשונה. כפפות לטקס הפכו לבעיה אצל אנשי מקצוע רבים בתחום הבריאות עקב הגברת האלרגיות לטקס, למרות יתרונותיהן. אנשי מקצוע רבים בתחום הבריאות בוחרים בכפפות שאינן לטקס כמו כפפות ניטריל ויניל. כפפות ויניל עשויות PVC (פוליוויניל כלוריד) הן הכפפות הזולות ביותר ללא לטקס.

כפפות לטקס עשויות שלא להיות מכשיר מטבח חיוני

עם זאת, כפפות מטבח מסחריות משמשות בכל שלב בתהליך הבישול, החל מהכנה והגשה ועד ניקוי צלחות. כפפות ניטריל עדיפות מכיוון שהן מרגישות נמתחות ואילו כפפות לטקס עמידות יותר ועמידות לנקב.

ישנם סוגים רבים ושונים של כפפות המשרתים מטרות שונות. כפפות חד פעמיות הן ציוד סטנדרטי בענף הרפואה, המזון והניקיון. יש צורך בכפפות חד פעמיות בכדי לבצע את העבודה בצורה מושלמת ככל האפשר, משטיפת כלים ועד ציפוי.

כפפות חד פעמיות הן דרך חסכונית להגן על הידיים מפני כימיקלים מזיקים

חיידקים, נגיפים, לכלוך ואיומים בריאותיים אחרים. שמור קופסת כפפות חד פעמיות בבית כדי לשמור על הידיים היגייניות וללא נבטים במהלך מטלות הבית השגרתיות, מניקיון ועד גינון. המשך להשתמש בכפפות רפואיות חד פעמיות שאושרו על ידי ה- FDA בהתאם לאמצעי זהירות תקניים המבוססים על העברה המצביעים על מתח אחר, כגון טיפול בכימיקלים לניקוי.

כפפות לטקס היו סטנדרטיות בפרקטיקות רפואיות במשך שנים רבות

ומותגים וסגנונות שונים של כפפות לטקס הם בעלי תכונות שונות. עובדי בריאות ואחיות לובשים כפפות בדיקה כדי להגן על עצמם מפני זיהום במגע ישיר עם חולים. כפפות בדיקה וכפפות כירורגיות מרגישות בנוח ואינן גורמות לאנשי מקצוע או לחולים להיות נוחים.

כאשר אתה לובש כפפות

זכור לא לגעת בפנים או בעיניים שלך, מכיוון שהדבר יבטל את המטרה של לבישת כפפות. כשמורידים את הכפפות, חשוב לא לגעת בהן בידיים חשופות, על פי ה- CDC. באופן כללי, יש להמשיך להשתמש בכפפות כחלק מהסדרי המגע כאשר מטופל מתנחל או נגוע באורגניזמים עמידים המתעוררים (סמלים עמידים לקנדידה אוריס קרבפנמז (קרבפנמים), עמידים בפני קרבפנסם אנטר-חיידקיים, Pseudomonas acinetobacter ואורגניזמים עמידים).

לדוגמא

בעוד שכפפות רפואיות חד פעמיות מוגבלות, יש לשקול כפפות חד פעמיות מחוץ למגזר הבריאות (למשל כפפות לאספקת מזון ועמידות כימית תעשייתית) במצבים בהם HCP אינו חשוף לפתוגנים. כפפות אלה זמינות בחומרים רבים ושונים כולל פוליוויניל כלורי, ניטריל ולטקס. הכפפה Microflex, שהייתה שם מוביל בתחום הגנת היד כבר למעלה משלושים שנה, פותחה בעצמה כפפה כפפה מיוחדת לשוק העבודה.

לאנשים שרוצים להצהיר הצהרה אופנתית עם הכפפות שלהם

ישנם מוצרים חד פעמיים רבים בצבעים שונים, משחור לכחול לסגול. כפפות לטקס – לטקס הוא החומר הסטנדרטי לכפפות חד פעמיות ולכן חשוב לשים לב אם אתם או העובדים שלכם אלרגיים, אך ישנן מספר אפשרויות. כדי להוריד כפפה פשוט מורידים אותה ליד פרק כף היד, מורידים את הכפפה השנייה, תופסים אותה ומורידים אותה.

 

דילוג לתוכן