לימודים בישראל

| | 0 Comments

השתמש בדף הניווט למטה כדי לגלות את כל מה שאתה צריך לדעת על לימודים בחו"ל בישראל וכיצד להגיש מועמדות. למדו איך זה ללמוד בישראל, מהטובים ביותר, כולל הקורסים המוצעים, לאוניברסיטאות והמכללות הפופולריות ביותר בארץ, כמו גם את החדשות והמידע העדכני ביותר על האוניברסיטאות, המכללות והאוניברסיטאות בישראל. למדו את הפרטים המדויקים של אשרת הסטודנטים שלכם, מה עליכם לדעת אודותיה, הדרישות הספציפיות של הויזה ואילו מסמכים מדויקים נדרשים בכניסה למדינה זו.

סטודנטים חייבים ללמוד לפחות באוניברסיטה זרה אחת או במוסד להשכלה גבוהה במדינת מגוריהם

הגש את בקשת הויזה שלך לקונסוליה הישראלית הקרובה ביותר בתוך 30 יום מהגעתך המתוכננת לישראל או תוך 60 יום ממועד הגעתך.

אם אתם מחפשים תואר ב- STEM

לימודים בחו"ל בישראל הם האופציה המושלמת עבורכם. אם אתם מחפשים השכלה בשפה שמגיעה ממזרח התיכון, אפריקה, אסיה, אמריקה הלטינית, אירופה או ארצות הברית, שהייה בחו"ל בישראל עשויה להיות הבחירה שלכם. סטודנטים העוסקים בקריירה בתחומי המדע, הטכנולוגיה, הטכנולוגיה והמתמטיקה (STEM) יכולים להפיק תועלת רבה מבחירת תוכנית לימודים – תכניות בחו"ל בישראל.

אם תבחרו ללמוד בחו"ל בישראל

תוכלו לבקר במספר מדינות שונות, כגון המזרח התיכון, אפריקה, אסיה, אמריקה הלטינית, אירופה או ארצות הברית. אם אתה מעוניין בחוויה חינוכית שיכולה להיות הגיונית עבורך, לימודים בחו"ל עם תוכנית בישראל הם הבחירה הנכונה.

אוניברסיטאות בישראל וממשלת ישראל מציעות מלגות לסטודנטים מקומיים ובינלאומיים מדי שנה

וניתן לראות כי רפורמות מספקות אפשרויות לימוד וטיולים נוספים בישראל. להלן מספר פרטים חשובים אחרים שיכולים להוביל אותך ללימודים בחו"ל בישראל. יש להם אפשרות ללמוד בכל אוניברסיטה במדינה ובמדינות אחרות, על פי אתר האינטרנט של המועצה הישראלית להשכלה גבוהה.

שכר לימוד בקורסי הלימוד בישראל יכולים להיות תלויים בגורמים רבים

אך ישנן אפשרויות מלגה רבות. מכיוון שרוב המוסדות בישראל הם אוניברסיטאות ציבוריות, יש לך הזדמנות מצוינת ללמוד בתשלום נמוך. ישנן מלגות לסטודנטים לדוקטורנטים ומלגות השתלמות לסטודנטים בינלאומיים. בין אם אתה לומד תואר בעיצוב אופנה או משהו יצירתי, לימודים בחו"ל תוכניות בישראל הן בחירה מצוינת. בין אם אתה מעצב אופנה, מעצב גרפי או סתם אדם יצירתי: תשמח ללמוד מה יש לישראל להציע מבחינת התמחות. אם אתה מעוניין בתואר שני או דוקטורט באחת האוניברסיטאות היוקרתיות בעולם, לימודים בחו"ל בישראל יכולים להיות הזדמנות לכל החיים.

לימודים בישראל ברמה הגבוהה ביותר

עם כל האופציות האלו יש לכם גם אפשרות לקחת את הלמידה שלכם לשלב הבא. אתם יכולים ללמוד אצל מירב המומחים ישירות מהבית שלכם. כל היתרונות באלו זמינים עבורכם עכשיו בפלטפורמה אחת של לימודים אונליין בישראל.

ללמוד בקצה הים התיכון זה הדבר הבא

ישראל מציעה נוף נדיר ועוצר נשימה, ובית הספר הבינלאומי ברוטברג באוניברסיטה מציע תוכניות לימוד קצרות טווח בחו"ל. האוניברסיטה היא אחת מקומץ האוניברסיטאות היחידות בארצות הברית עם תוכנית כזו, והיחידה בישראל.

השותפות הבינלאומית השנייה של המכון ללימודים אקדמיים

היא עם הטכניון – המכון הישראלי לטכנולוגיה, הממוקם בקמפוס אוניברסיטת קליפורניה, מכללת סן דייגו לאמנויות ומדעים. כאן, הטכניון והמכון הטכנולוגי הישראלי נתמכים על ידי מספר מכוני מחקר אחרים, כולל אוניברסיטת תל אביב והאוניברסיטה העברית. לימודי ישראל משתפים פעולה באופן קבוע עם אוניברסיטאות אחרות בארצות הברית, כמו גם בישראל ובמדינות אחרות.

דילוג לתוכן