מבוא: מהי אזרחות רוסית ?

| | 0 Comments

אזרח רוסי הוא אדם שהוא אזרח של הפדרציה הרוסית. אזרחות ברוסיה ניתן לקבל על ידי לידה או התאזרחות. 

האזרחות של הפדרציה הרוסית מבוססת על אזרחות של ברית המועצות, ועל היורש החוקי שלה. החוק "על אזרחות ברית המועצות" אומץ על ידי הסובייטי העליון ב-18 ביולי 1991. חוק זה היה בתוקף עד ה-25 בדצמבר 2006, אז הוחלף על ידי החוק החדש "על אזרחות הפדרציה הרוסית".

כיצד ניתן לקבל אזרחות רוסית? 

ישנן מספר דרכים לקבל אזרחות רוסית. אחת הדרכים היא לקנות נכס ברוסיה.

הצעד הראשון הוא למצוא נכס שתרצו לרכוש. זה יכול להיות דירה, בית או קרקע לבית שלך. לאחר שמצאת את הנכס המושלם, תצטרך לרשום אותו בשירות המס הפדרלי הרוסי ולשלם עבור ערכו ברובלים.

לאחר מכן, תצטרכו לעבור תהליך של קבלת תושבות זמנית ולאחר מכן תושבות קבע שיכולה להימשך עד שלוש שנים. לאחר חלוף פרק הזמן הזה, אתה יכול להגיש בקשה לאזרחות שלרוב אורכת כשישה חודשים.
למידע נוסף אודות מבוא: מהי אזרחות רוסית ? ניתן לבקר באתר

מהן הדרישות לויזה לרוסיה?

על מנת לבקר ברוסיה, תזדקק לויזה. ישנם מקרים מסוימים שבהם ייתכן שלא תדרשו ויזה לרוסיה, אך אלו נדירים.

תוכנית ויתור ויזה מיועדת לנוסעים המתכננים לשהות ברוסיה פחות מ-90 יום. על מנת להיות זכאים, מטיילים חייבים להיות בעלי דרכון מאחת מהמדינות הבאות: אנדורה, אוסטרליה, אוסטריה, בלגיה, ברוניי, צ'ילה, צ'כיה (צ'כיה), דנמרק (דנמרק), אסטוניה (אסטוניה), פינלנד (פינלנד) , צרפת (צרפת), גרמניה (גרמניה), יוון (יוון), הונגריה (הונגריה), איסלנד (איסלנד), אירלנד, איטליה (איטליה) יפן (יפן) לטביה (לטביה) ליכטנשטיין (ליכטנשטיין) ליטא(

 

שגרירות רוסיה בישראל

הקונסול הרוסי בישראל

שגרירות רוסיה בחיפה

הוצאת ויזה לרוסיה

יצירת קשר עם שגרירות רוסיה

קבל את הדרכון החדש שלך היום והפוך לאזרח חדש של רוסיה! 

 

מילות מפתח: אזרחות, לאום, איך מקבלים דרכון, איך מקבלים אזרחות, איך מקבלים אזרחות רוסית, מה התהליך של קבלת אזרחות רוסית, דרישות ויזה לרוסיה, תוכנית ויתור ויזה לרוסיה