מדריכות ריקוד היפ הופ

| | 0 Comments

ללכת לאולפן למחול היפ-הופ יכול להיות מאיים אם אין לך שום ניסיון עם זה.

אנחנו, "הללו" בית ספר למחול בניגון יהודי, מלמדות מגוון סגנונות ריקוד.

ריקוד בסגנון היפ הופ וג'אז, זה ריקוד מיוחד מאוד!

אנחנו גם מכשירות מדריכות ריקוד היפ הופ וג'אז כדי שיוכלו ללמד הלאה את הדור הבא

לכן אם תרצי ללמוד היפ הופ או ללמוד להיות מדריכת היפ הופ וג'אז אל תהססי ליצור קשר עם "הללו" או לבקר באתר שלנו

אם אתה רק רואה את בריטני ספירס

אתה חושב שההיפ הופ הוא ריקוד המבוסס על תנועות ייחודיות ואנרגטיות, אך הוא מעולם לא היה. ריקוד היפ-הופ אינו ריקוד מאולתר מטבעו, וכל מה שנראה כאילו הוא לא יורד מהרחוב או מאולתר הוא נכון לצורת הריקוד שלו. קבל אותו, יש לו לא רק את כל שאר צורות הריקוד אלא תרבות חזקה מאחוריו.

היפ – ריקוד ההופ הפך לאחד מצורות המחול המפורסמות והמוכרות בעולם וזהו נושא גלובלי המעצב את עתיד ריקוד ההיפ הופ ואת עולם הריקודים בכללותו.

ריקוד היפ הופ הוא ניואנסי, מקודד וקשה ומגיע לסוג המחקר, ההערכה והביקורת שמקבלים בדרך כלל צורות מחול אירופיות.

אם סטודיו או ארגון ריקודים מצפים לאריכות ימים

מתן תכנית לימודים למחול היפ הופ איכותית היא המפתח לשמירה על רלוונטיות, לא רק עבור תלמידיו, אלא עבור התעשייה כולה. היכולת של התלמידים להרגיש ולחוות ריקוד היפ הופ, עם תוצאות מדידות, מבדילה תוכנית לימודים נהדרת מזו הטובה. מגיע לסטודנטים טוב יותר, ועל אולפנים וארגונים להתחייב לייצג אותם. אימון לריקוד היפ הופ אינו אמצעי פשוט "לגייס כסף" – הוא חינוך לכל התלמידים.

הוסף תכנים והקשרים אותנטיים לשיעורי ריקוד ההיפ הופ האיכותיים שלך ולמד כיצד ללמד ריקוד היפ הופ אותנטי

כאשר אתה מציע קורס ריקוד היפ הופ, אתה משלב קורס ריקוד היפ הופ באיכות גבוהה בתכנית הלימודים שלך כחלק מתכנית הלימודים הכללית שלך ותהליך הלמידה.

לבסוף

תכנית הלימודים למחול של היפ הופ מוצגת בצורה הטובה ביותר על ידי מורים מוסמכים שהוכיחו הבנה של ריקוד ההיפ הופ המושרש בעולם האמיתי של מוסיקת היפ הופ, ריקוד וריקוד. היעדר תואר לא אמור לפסול אותך באופן מיידי ומורים איכותיים ימשיכו לשכלל את מלאכתם כשהם עושים את צעדיהם הראשונים לעולם ריקוד ההיפ הופ.

אם ברצונך ללמוד לרקוד היפ הופ, אנא קרא את הדפים הבאים וקרא עמוד זה למידע נוסף על ההיסטוריה של ריקוד ההיפ הופ בארצות הברית.

בקורס זה תכירו את התנועות

הטכניקות וסגנונות הריקוד הבסיסיים המרכיבים את ההיפ הופ. אם מעולם לא רקדתם היפ הופ בעבר ויש לכם רק מעט ידע מוקדם, אתם צודקים בשיעור למתחילים. שיעור למתקדמים, אם אתה יכול לעשות כמיטב יכולתך ולתרגל זמן מה, הוא גם נכון. עם זאת, ככל שיש לך יותר ניסיון בסגנון וסגנון הריקוד שאתה כבר מכניס את עצמך אליו, כך תרגיש טוב יותר.

אתה לומד לרקוד ולהרגיש מאסטר אמיתי בהיפ-הופ, לא רק עם הרגליים שלך, אלא גם בעזרת מדריך להיפ-הופ.

מכיוון שריקוד הוא צורת אמנות, שקוע בתרבות ההיפ-הופ ולמד בשיעור ריקוד של היפ-הופ. ניתן להתחקות אחר יותר מ -40 שנה וללמוד על היסטוריה, תרבות, מוסיקה, סגנונות ריקוד, סגנונות ריקוד ואפילו מוסיקה עצמה.

זו ההתחלה של שיעורי ריקוד היפ הופ ואחד הצעדים החשובים ביותר לפיתוח ריקוד ההיפ הופ שלך.

אני מתוסכל מכך שריקוד ההיפ הופ אינו מייצג את תנועתו ותעשיית המחול הגיבה בגרסה מבוססת אולפן של היפ הופ דאנס

המכונה לפעמים "הסגנון החדש" ומושפע מההיפ הופ, המכונה ג'אז / פאנק. סגנון ההיפ הופ הזה נחשב לסגנון חדש, אם כי התנועה המכוננת היא ג'אז. תכנית הלימודים מורחבת על ידי הפצצת מריה על ידי הורים המחפשים חווית ריקוד היפ הופ אותנטית לילדיהם וילדיהם.

תעשיית הריקודים הגיבה לריקוד ההיפ הופ על ידי יצירת גרסה מסחרית שלו

ורקדנים בעלי הכשרה קלאסית פיתחו סגנון סטודיו ליצירת סגנון שנועד יותר לרחוב מאשר לאולפן. הכוריאוגרפיה האורבנית של סטודיו היפ הופ, המכונה לפעמים "הסגנון החדש", היא סוג של ריקוד היפ הופ שניתן לראות ברחובות ניו יורק, לוס אנג'לס, שיקגו, ניו אורלינס וערים רבות אחרות. . האולפנים מבצעים ספירות המהוות אלטרנטיבה לריקודי רחוב מסורתיים – היפ הופ. אחד ההיבטים החשובים ביותר באימון ריקודי היפ הופ הוא נוכחותם של רקדנים המופיעים בכל רחבי העולם, כוריאוגרפיה לאמני ההיפ הופ ומופיעים בהופעות ובסרטונים.

זה ניכר מאיכות שיעורי ריקוד ההיפ-הופ, כפי שמראים מעלות הריקוד, וגם מנוכחותם של רקדנים מכל רחבי העולם.

 

כדי למשוך תלמידים, ישנם אולפנים שמציעים שיעורים בהשראת היפ הופ, שהם לא רק שיעורי ריקוד של היפ הופ, אלא גם שיעורי ריקוד לילדים. ישנם מומחים למחול שמציינים כי היפ הופ אינו זקוק לתכנית לימודים כמו בלט או ג'אז כדי להקים תוכנית לימודים אוניברסאלית ל"אוצר מילים בהיפ הופ ". לדוגמא, קורס ריקוד היפ הופ למבוגרים שונה מבחינת שיטות הלימוד והתכנים מזה של ילדים.

 

דילוג לתוכן