מה ההבדל בעלות בין מומחה לבין רופא רגיל?

| | 0 Comments

ישנן מספר דרכים לצרכני שירותי בריאות להשיג הערכה סבירה של מה יעלה ביקור אצל רופא המשפחה או המומחה שלהם. זהו מידע חשוב בהישג יד, שכן חלקם עולים פחות מהתשלום עבור חדר מיון או חדר מיון. צרכנים מנוסים מרוויחים מתקשורת עם המבטח שלהם או עם ספק שירותי הבריאות שלהם, כך שיהיה להם הערכה זמינה של ביקורי רופא, כך שהם לא יצטרכו לעשות זאת, וכך יקבלו את התמורה הטובה ביותר לכסף.

במקרים מסוימים

שימוש ברופא מחוץ לרשת עשוי להיות אומר לשלם עלויות רפואיות גבוהות יותר או לשלם את מלוא עלות הטיפול. תורים לרופא משפחה יש להם מוניטין של קבלת ביטוח גבוהה יותר וזולים יותר מטיפול חירום, מה שהופך את העלות להשוואה. ביקורים רפואיים בדרך כלל עולים בין 80 ל -280 דולר לביקור בכיוון אחד ובין 140 ל -440 דולר לביקור מתקדם.

כאשר אנשים בוחרים סוג של מומחה לבדיקה כללית, היא יכולה לצרוך חלק גדול יותר מתקציב הבריאות מאשר אם הייתה עוברת אותה בדיקה אצל רופא כללי.

אם כבר יש לך רופא ראשוני ויש לך מצב בריאותי כרוני

עדיף לפנות לרופא מאשר לפנות לטיפול דחוף. הרופאים הדחופים שאתה רואה אינם יודעים את ההיסטוריה הרפואית שלך, אך הם יכולים לטפל בך בגלל אותן בעיות כמו PCP. אם יש לך בעיה בריאותית מורכבת או קשה יותר, רופא המשפחה שלך עשוי להפנות אותך לרופא מומחה.

אם אתה זקוק לטיפול מיוחד למצב, רופא המשפחה שלך יכול להדריך את הצעדים הבאים שלך ולקשר אותך למומחה הנכון. מומחה הוא רופא שאכפת לו מהטיפול והטיפול במחלה מסוימת.

רופא כללי

הוא איש מקצוע רפואי הדואג לטיפול וטיפול במחלות כלליות. רופא משפחה או רופא כללי הוא האדם שתראה עבור רוב אמצעי המניעה והחששות הבריאותיים כאשר הם מתרחשים. המומחים חשובים מכיוון שרופאי המשפחה מפנים את המטופלים לעיתים קרובות למישהו אחר אם הבעיות הבריאותיות שלך נמצאות מחוץ לתחום ההתמחות שלהם, ולכן חשוב להעריך את היתרונות והחסרונות של כל סוג התמחות.

אם אתה בריא

עליך לפנות לרופא המשפחה שלך אחת לשנה, אך אם יש לך מצב כרוני כגון סוכרת, ייתכן שתצטרך ביקורים תכופים יותר. רופא המשפחה שלך יתאם את הטיפול שלך עם מומחה על מנת להבטיח שלא תעבור טיפול או תרופות מסוכנות עבורך עקב ההיסטוריה הרפואית, המרשם או סיבות אחרות שלך.

רופא משפחה

הוא הרופא הראשון שבא במגע עם מטופלים עקב גורמים כגון קלות התקשורת, נגישות, היכרות, בעיות עלויות וניהול צרכי הטיפול. באופן כללי, לאחר בדיקות אבחון, מומחה קובע את ההליכים הרפואיים הנכונים למצבו של המטופל, בעוד רופא כללי מאבחן מחלה על סמך התסמינים המתוארים או המוצגים. אם רופא המשפחה קובע שיש צורך בטיפול מסוים, המטופל מופנה למומחה. רופאי משפחה פועלים בשם מטופלים, עובדים עם מומחי הפניות, מרכזים טיפול באמצעות ארגונים שונים כגון בתי חולים ומרפאות שיקום, משמשים כארכיון מקיף של רישומי מטופלים ומספקים טיפול ארוך טווח במחלות כרוניות.

רופא משפחה מייעץ ומכשיר מטופלים בנוגע להתנהגות בריאות בטוחה

להסתפקות עצמית, אפשרויות טיפול ומציע בדיקות סינון וחיסונים. ההבדל העיקרי בין רופאי ילדים לרופאי טיפול ראשוני הוא שרופאי ילדים מתמקדים יותר בבריאות הילדים. ההבדל הגדול ביותר בין רופא כללי (שאולי עושה קצת טיפול פנימי או התמחות אחרת) לבין רופא משפחה.

בגלל המומחיות הענפה שלהם

הם יכולים להיות הרופא הראשי לכל המשפחה שלך או לצוות של מצבים רפואיים הדורשים טיפול מיוחד. רופאי קונסיירז 'יכולים לבצע בדיקות אבחון לשירותי טיפול דחוף קטין, עקיצות וטיפולים במצבי עור קלים. מחלקות החירום אינן מתייחסות למצבים מסכני חיים כפי שהן מטופלות במיון, אך הן יכולות לסייע למטופלים להימנע מלחכות כל כך הרבה זמן לפגישת רופא.

פוליסות ביטוח פרטיות דורשות לא פעם מבוטח לשלם עבור ביקורים רפואיים או שירותי בריאות אחרים. רק אנשים שנרשמו לתכניות ארגוני שמירה על בריאות (קופות החולים) יצטרכו לבחור רופא ספציפי כרופא העיקרי שלהם.

נתוני סקר פאנל ההוצאות הרפואיות של MEP מודיעים לצרכנים כי קיימים הבדלים גדולים בעלויות הטיפול בין משרדי הרופאים

מחקר שנערך בקרב מטופלים עם כאבי גב חריפים מצא כי רופאי משפחה מספקים טיפול איכותי שווה במחיר נמוך מזה מנתחים אורתופדים. אם אתה רואה אינדיקציה למומחיות של המצב הספציפי שלך, שיעור הריפוי מהיר יותר מאשר אם אתה רואה PCP או טיפול דחוף.

אם אתה צריך פגישה בודדת עם רופא המשפחה שלך בשעות דחופות כלומר לא קשור למחלה כרונית או ארוכת טווח, וודא שחדר המיון הקרוב מקבל את תוכנית הביטוח שלך.
עבור עוד פרטים מורחבים אודות מה ההבדל בעלות בין מומחה לבין רופא רגיל? וטיפול שורש מחיר כדאי לגלוש לאתר drluba.com

ביקורי משרד לחולים חדשים

רמה 1 (נושאים קלים הדורשים ייעוץ או טיפול ותיאום טיפול עם ספקים אחרים ) 10 דקות עם רופא: $ 68. מערכת יחסים אישית עם רופא המשפחה שלך: רופאי קונסיירז 'לא רואים הרבה חולים, אבל הם מבלים יותר זמן באופן אישי.

דילוג לתוכן