מה הוא מנעול ביומטרי ?

| | 0 Comments

מנעולים ביומטריים אינם אלא אגדה עתידנית בארצות הברית והם מצרך מודרני המספק לבעלי בתים ובעלי עסקים סוג של גישה ללא מפתח. באמצעות מנעולים ביומטריים, משתמשים יכולים לנעול ולפתוח את דלתות בתיהם ועסקיהם מבלי שייאלצו לשאת זוג מפתחות בכיסם או במגבת או לנגב את הדלת. – קשה לדמיין נעילת דלת ביומטרית או טביעת אצבע המשמשת לדברים ספקולטיביים ככל שהם בדיוניים, אך הם אופנתיים כפתרון אבטחה לבית ולעסק של המאה ה -21. רבים רואים במנעולים ביומטריים את מצרך העתיד, שיעזור להחליף את הצורך בנשיאת מפתחות.

אחד היתרונות העיקריים

הוא שלא ניתן לשכפל את טביעת האצבע, והיא מעניקה למשתמשים שכבת אבטחה נוספת, מכיוון שפורצים הופכים מתוחכמים יותר לפיצוח אפילו במנעולים החזקים ביותר. הרעיון של נעילה חכמה רגילה לוקח מסלול אחר, והפרט ללא תחרות של זיהוי אצבעות מעניק למשתמשים יותר ביטחון.

הקמנו את המנעולים הביומטריים הטובים ביותר לתקציבים שונים

כך שתוכלו לבחור את המתאים ביותר לדלתכם. עם זאת, אין שני מנעולי טביעות אצבע המציעים את אותן התכונות: חלקם טובים יותר לחנויות, אחרים טובים יותר לארוניות בבית או בחדר הכושר.

מנעולי דלתות טביעות אצבע הם אמצעי אבטחה שימושי עבור בתים

משרדים ועסקים בעלי ידע טכנולוגי יותר. הם מאפשרים לך להסתובב בחדר מבלי לחפש מפתח, והם יכולים לעזור לך לנהל סיכוני אבטחה על ידי מתן גישה רק לאנשים עם נתונים ביומטריים שאושרו מראש. Ultraloq הוא השם הגדול ביותר כשמדובר במנעולים ביומטריים מיוחדים, אך יש לו הרבה יותר מאפייני אבטחה מאשר סתם משחק עם סורק טביעות אצבע.

מנעולי טביעות אצבע מציעים אמצעי אבטחה וטיפול יעיל בסביבה המסחרית והעסקית

מאז תחילת שנות האלפיים, חברות קטנות, בינוניות וגדולות מצאו כי מנעולים ביומטריים הם גישה מעולה לביטחון ובקרת גישה. המוזרויות השונות של מנעולי דלת אלקטרוניים, ההשפעות המעשיות של שימוש בנתונים ביומטריים והמשיכה האסתטית של מנעולי טביעות אצבע יכולים לעזור לך להפיק את המרב מהם.

מנעול ביומטרי לוכד את טביעת האצבע או הקשתית של המשתמש ומשתמש בטכנולוגיית זיהוי פנים

כדי לאפשר גישה למשתמש ידוע. למנעולים ביומטריים איכותיים יש עלויות גבוהות יותר מהמקבילה המכנית ויותר תסכול בקרב המשתמשים. מנעולים ביומטריים מיוצרים לרוב על ידי חברות אלקטרוניקה שאינן מתמקדות בהיסטוריה של ההתמודדות עם אבטחה פיזית או מכנית.

לקוחות המחפשים בקרת גישה אלקטרונית עשויים להתעניין במערכות Abloy Protec2 ו- Cliq. מדובר במערכות נעילה אלקטרומכניות היברידיות המשלבות את היתרונות של מערכת גישה אלקטרונית עם אבטחה נוספת של מנעול מכני.

זה שונה מהנעילה הסטנדרטית שתמצאו בדלת הכניסה של רוב הבתים והעסקים. מנעולים אלו נועדו לשמש מדלת לדלת או מדלת לדלת בביתכם או בעסק שלכם. האבטחה משתנה ממוצר למוצר בשל סוג מנגנון הנעילה.

מנעול דלת ביומטרי דורש תכונה פיזית או התנהגותית מסוימת לאדם

כגון טביעת יד, סריקת רשתית או טביעת אצבע, כדי לפתוח או לנעול דלת. מנעולי דלת ביומטריים יכולים גם להשתמש בטביעות אצבע או אימות פנים כדי לאפשר לאחד או יותר לאנשים גישה לבניין. מנעולי דלת עם זיהוי פנים, כמו דגם זה מבית ZKTECO, מאפשרים פתיחה של דלת ביד אחת נקייה מהפנים.

בעת בחירת המנעול הביומטרי שלך, וודא שהוא מיוצר על ידי חברה אמינה המתמחה בטכנולוגיה ביומטרית. הסוגים הנפוצים ביותר כוללים דגמים המשתמשים בקורא טביעות אצבע כדי לפתוח את הדלת.

אפשרות נוספת

היא המנעול הביומטרי, שבמקרה מדובר במנעול טביעות אצבע ביומטרי. מנעולים ביומטריים בטוחים יותר ממנעולים מכניים או דיגיטליים קונבנציונליים. למעשה, הם כל כך מאובטחים שהם יכולים אפילו להשתמש בטביעת האצבע הייחודית שלך כדי לפתוח אותם.

מנעולים נועדו להגיב למגוון תכונות שונות אך מנעולי טביעות אצבע ביומטריים תוכננו במיוחד עבור ביומטריה טביעת אצבע

כדי לפתוח נעילת טביעת אצבע ביומטרית, השתמש בטביעת האצבע שלך כדי לתכנת אותה למנעול. כל שעליך לעשות הוא לסרוק או לנגב את טביעת האצבע שלך, והמנעול מזהה אותה כשאתה פותח את הכספת.

יתרון נוסף בשימוש בטביעת האצבע הייחודית שלך

הוא שכל אחד יכול לשכפל אותה, מה שמאפשר לו לגשת לתוכן היקר שלך. כפי שאמרנו, פולשים יכולים להיגנב ולשמש אותם לפורצים כדי לקבל גישה לרכוש שלך ולמשפחתך. כשמדובר במנעולי טביעות אצבע, פורץ עומד בפני משימה הרבה יותר קשה להשיג גישה. אחד החסרונות העיקריים של מנעולים אלה הוא שהמדינה תלויה בסוג סורק טביעות האצבע בו משתמשים.

כפי שדנו עם סורקי טביעות אצבע, סורקי רשתית אינם מיועדים לשימוש אישי. זה נשמע כמו מנעול לזיהוי פנים במטריצה, אך ישנן גם אפשרויות סריקת רשתית לשיפור האבטחה שלך. סורק אופטי בעצם מצלם את האצבע שלך ושומר אותה להתאמה.

למנעולים חכמים רבים יש גם אפליקציה שבה ניתן לנעול את הדלת בכל עת ולפתוח אותה. הבחירה המובילה שלנו היא נעילת הדלת ללא מפתח Ultraloq U-Bolt Pro, אך ישנן אפשרויות נהדרות רבות ברשימה זו.

מנעולים ביומטריים, כמו סוגים אחרים של מנעולים לדלתות, משתמשים בטכנולוגיה מודרנית כדי לתת לך גישה לבניין. אחד המוצרים הפופולריים ביותר הם Google Nest X ו- Yale Lock, המאפשרים לך לשלוט בגישה לבית שלך באמצעות הטלפון החכם שלך.
למידע בנושא של מנעולן ומה הוא מנעול ביומטרי ? באפשרותך להעיף מבט ב- manulan24-7.co.il

עם מערכות גישה לבית חכם

אתה יכול לנעול ולפתוח את הדלת באמצעות הטלפון החכם שלך. במערכות בקרת כניסה אלקטרוניות בסינגפור יש מערכות גישה ביומטריות המשתמשות בתבניות מתוכנתות כדי להגדיר תכונות המגבילות את אזור הכניסה. מערכות אלו מאחסנות נתונים כגון מידע ביולוגי, וכאשר מבוצעת סריקה, הנתונים מותאמים לנתונים המאוחסנים באופן מקוון כדי לאשר כי האדם מורשה לגשת אליהם.

דילוג לתוכן