מה יש לעשות במלטה עם ילדים?

| | 0 Comments

במאמר זה נחקור את הדברים הטובים ביותר שתוכלו לעשות עם ילדיכם ואת הסיבות לכך שמלטה היא מקום טוב לטייל בו עם ילדים. ריכזנו עבורכם את עשרת הפעילויות המובילות לילדים במהלך חופשת הקיץ כאן במלטה עם ילדים.

הלגונה הכחולה

היא אחד המקומות הטובים ביותר לבקר במלטה, אם כי ניתן לעשות את הסיור רק בסירה. אתה יכול לקחת את המעבורת מגוזו למלטה כדי להגיע לשם, או פשוט להזמין טיול יום שייאסף ישירות מהמלון שלך. תוכלו לארגן אותם בקלות בסנט ג'וליאן או לקחת מעבורת מנמל ולטה לעיירה סנט ג'וליאן ולצאת משם.

אם אתם מתכננים לבקר במלטה עם הפעוט או התינוק שלכם, לא כל החופים במלטה זהים ולא ניתן ליצור כל חוף במלטה ביום אחד.

חופשה זו מיועדת לכל המשפחה וכשאתם נוסעים למלטה יש הרבה מקומות לבקר בהם

דברים לעשות ודברים כדי לשמח את ילדיכם ואת הזיכרונות לעשות במלטה. יש כל כך הרבה דברים שאתה יכול לעשות עם ילדיך בזמן שאתה במלטה עם פעוט או תינוק באזור הטוב ביותר במלטה עבורך ועבור משפחתך. זה באמת תלוי מה אתה רוצה לעשות בזמן שאתה בעבודה ומתי אתה מחפש מקום טוב למשפחתך המלטזית. בחירת המקום הנכון ומה שעשית בתקופתך שם הוא החלק הקשה. חופשה זו תיהנה מכל המשפחה בחופשה עם ילדים ותינוק או פעוט ביום אחד. כשאתה נוסע למלטזיה, ודא שיש הרבה דברים שאתה יכול לעשות ולשמח אותם עבור הילדים שאתה מבקר במלטזיה, כמו גם את הזיכרונות שכל משפחתך תזכור באיסלנד ובמלטה!

שחייה היא בהחלט ברשימת המטלות שלך כשאתה בחופשה במלטה ובטוחה מספיק כדי ליהנות ממנה עם ילדיך. אם אי פעם תחזור למלטה ברגע שהילדים יהיו מספיק גדולים, זה יהיה בראש הרשימה שלך, כי אחד הדברים שאתה צריך לראות כשאתה רואה את זה.

קיאקים הם דרך נהדרת לבלות זמן במלטה שטופת השמש, ומעבורות אבסונס קומינו מציעות שירות הלוך ושוב. רק בעונה זו, עמותה לנוער ארגנה את אחת הדרכים הטובות ביותר לבקר ב- ComINO עם ילדים.

בני נוער וילדים יכולים גם ליהנות מחוויה קולנועית המתארת את האירועים במלטה בצורה משעשעת ומרתקת

אם אתם בחופשה משפחתית במלטה ואתם רוצים שילדיכם ישתתפו בחוויות חברתיות וחינוכיות, קורס BELS לילדים במלטה הוא דרך נהדרת להפיק יותר מהחופשה שלכם. גט מדריך מציע סיורים ופעילויות בקבוצות קטנות במלטה, כולל כרטיסים לאטרקציות פופולריות במלטה. מוצעים ילדים אנגלים, ואם תרצו שילדים ישתתפו כחוויה חברתית או חינוכית, תוכלו לצאת לטיול במוזיאון הלאומי של הכנסייה האורתודוכסית במלטה בוולטה.

הקפידו להתנהג והזמינו כעת את טיסתכם למלטה וודאו שאתם הולכים מרחק קצר מהאי גוזו. בהשוואה לאי הראשי של מלטה, הוא שקט, אך עדיין מציע שפע של הרפתקאות למשפחות פעילות.

יש כל כך הרבה דברים לעשות עם הילדים שלך בגוזו וכמה כיף לילדים יכולים לעשות במלטה

עם זאת, ייתכן שלא תבין שפעילויות וחוויות מוסתרים בארכיפלג היפהפה הזה. אם אתם באמת רוצים ליהנות ממלטה ולהירגע בשמש עם ילדיכם, עליכם לבקר בחופים היפים הרבים שיש לאי להציע. זה יהיה פשע לצאת לחופשה במלטה מבלי לבקר באחד מחופי החול הרבים הללו. אם אתם מבקרים במלטה עם ילדים לחופשה משפחתית, עליכם לבקר באתר הנופש צדפים ליד העיירה בוגיבה.

גוזו

הוא כנראה אחד היעדים הפופולריים ביותר לחופשה משפחתית עם ילדים במלטה. מעבורת או שייט בסירה יכולים להיות הרפתקה, מכיוון שהנקודה הצפונית ביותר של מלטה נמצאת ממש ליד המעבורת לגוזוס. אם משלבים את היום בו תרצו לבקר באיים האחרים, כדאי לשקול גם טיול לאי לובליאנה, האי השני בגודלו בים התיכון.

דילוג לתוכן