ניהול עובדים מרחוק

| | 0 Comments

הם יודעים שהביצועים שלהם יימדדו וכי עליהם להשיג יעדים במהירות ובדייקנות. ככל שהם יודעים כיצד למדוד את הביצועים שלהם, כך הם צריכים להיות מהירים יותר כדי להשיג מטרות אלה.

הפוך את העבודה מרחוק ליותר פרודוקטיבית על ידי שיתוף עובדים באמצעים אמפתיים ומעשיים

הגדל את הפרודוקטיביות על ידי צילום תמונות, מעקב אחר זמן ועלויות ואחריות הצוות שלך. העסקת עובדים המתקשרים ביעילות היא המפתח לצוות מרוחק מצליח.

אם אין לך אותו סוג של אינטראקציות אישיות שהיית עושה עם האנשים בצוות שלך

יש מקום לסוג חדש של תקשורת לא נכונה. ככל שאתה נהיה יותר ידידותי, אתה עשוי לגלות שהעובד המרוחק הראשון שלך מוביל למפל של בקשות מחברים אחרים בצוות שלך לעבוד מרחוק. אם אתם מתכננים ליישם את השיעורים שכתבנו היום לניהול מוצלח של עובדים מרוחקים, על העובד לעשות את שלו.

אם אתה עושה עבודה גרועה

המורל והתפוקה סובלים, אך אתה יכול להצליח עם כוח עבודה מרוחק על ידי בניית נאמנות וקידום מעורבות. ניהול עובדים מרוחקים יכול להיות מאתגר, אך עם גישה נכונה וכלים זה קל. קח דוגמה פשוטה לטיפים המוזכרים במאמר זה לניהול עובדים טוב יותר, פרודוקטיביות ושמירה.

ככל שמתפתח COVID-19

המצב של ניהול כוח אדם מרוחק הופך לנורמלי החדש עבור ארגונים רבים, לפחות בעתיד הנראה לעין. היתרון הגדול ביותר הוא שקיימים אתגרים חדשים וייחודיים בגיוס וניהול עובדים מרחוק שמנהלים מעולם לא ראו מגיעים. אך עם כל הגורמים הללו, המושגים עם הכלים הנכונים, הידע וכושר ההמצאה, זה יכול להיות משב רוח.

במהלך המגפה העולמית של COVID 19

ניהול עובדים מרחוק היה אתגר גדול עבור מנהיגי העסקים. ללא ניסיון קודם בשלט רחוק, יכול להיות קשה לחזות את האתגרים שעומדים בפניהם העובדים המרוחקים. תוכלו לחוות אתגרים חדשים וייחודיים רבים, הן בהעסקת עובדים בניהול מרחוק והן בניהולם, שמנהלים מעולם לא ראו מגיעים, במיוחד כאשר זמנכם במשרד נהיה דק בגלל COVID.

ניהול כוח אדם מרחוק

הוא הנוהג לניהול וניהול עובדים מרוחקים. המגמה לעבודה מרחוק החלה באמצע שנות השמונים וגדלה עד עצם היום הזה, אך ארגונים מעודדים עובדים לעבוד מהבית, אך רבים אינם מוכנים לתמוך בתהליכים ובתשתיות הדרושים לניהול כוח עבודה מרוחק. ניהול כוח אדם מרחוק כולל שילוב של תהליכי תקשורת וטכנולוגיות שנועדו לנהל כוח עבודה מרוחק יצרני. חברות שמשקיעות בניהול מצליח של כוח עבודה מרוחק מציעות למנהלים ולעובדים הכשרה מעמיקה בנושאי עבודה מרחוק רלוונטיים. הקורסים כוללים אפשרויות קריירה קשורות בשימוש מרחוק, כלים שניתן להשתמש בהם להצלחה, תוכנות לניהול צוות מרוחק וטיפים לניהול צוותים מבוזרים.

השתמש בטיפים אלה כדי להיות מודעים לגישה הייחודית שאתה נוקט בניהול עובדים מרוחקים. דברים שעובדים טוב במשרד לא תמיד מתורגמים טוב לעובד רחוק. התמקדו בשכירה והענקת מעבר לאנשים רחוקים שאתם סומכים עליהם לנהל את זה.

צוות מוקד טלפוני

מנהל גור, כותבים, קציני איסוף נתונים ועוד עובדים מהבית. ניהול כוח אדם נייד משקף את העובדה שעובדים ניידים רבים יכולים לבצע את כל עבודתם ממיקום מרכזי הודות לשילוב של תשתית ניידת, מכשירים ויישומים. העבודה מרחוק המשיכה לצמוח מאז שנות התשעים, מכיוון שחידושים כמו Wi-Fi ומרחבי העבודה המשותפים הראשונים יצרו מיקומים חדשים לעובדים מרוחקים.

מנהיגים עסקיים הניחו כי הצגת עבודה מרחוק תפחית את שטחי המשרדים ב -50%

מה שאומר הפחתה של 50% בעלות השהייה של עובדים במשרד מסורתי. אם העסק שלך מוציא פחות על שטחי משרדים פיזיים, סביר להניח שהוא מוציא פחות תלוי מה צריך לעשות עבודה מרחוק. עובדים מרחוק יצרניים יותר מעובדים שאינם משרד.

עבודה מרחוק יכולה להיות מאתגרת

אך ישנם דברים מהירים וזולים שמנהלים יכולים לעשות כדי להקל על המעבר. בנסיבות רגילות, הדרישות המשפחתיות והביתיות יכולות להשפיע על עבודה מרחוק, ומנהלים צריכים לצפות שזה יגדל עם המעבר הפתאומי לעבודה וירטואלית. במקרה של מעבר פתאומי, עובדים נוטים יותר להיאבק בעבודות לא אופטימליות, ובמקרים מסוימים, סגירת בית ספר או פעוטון או אחריות הורית בלתי צפויה.

שיחות טלפון יומיות עם עובדים מרוחקים יכולות ללבוש צורה של סדרת שיחות אחד על אחד בה העובדים שלכם עובדים יחד עם צוותים אחרים ומעודדים אותם לעבוד בשיתוף פעולה רב יותר

מאפיין חשוב בשיחות אלו הוא שהן פורום לעובדים לפגוש זה את זה ולהיפגש אתכם, כך שניתן יהיה לשמוע את חששותיהם ושאלותיהם כל עוד הם קבועים וצפויים.

אחת הבעיות החשובות ביותר שעומדות בפני הממשלות היא נטוורקינג של עובדים מפוזרים תוך שמירה על תקשורת פנימית. פלטפורמת התגמול וההכרה שלנו מגשרת על הפער ומגדילה את שביעות רצון העובדים בחברות עם צוותים מרוחקים.

על פי רב המכר האחרון של Gallup כיצד להיות מנהל IT

53% מהעובדים אומרים כי יש חשיבות בין איזון טוב בין עבודה לחיים כאשר שוקלים עבודה; 63% יחליפו עבודה עבור Flexitime וכאשר הם עומדים בפני בחירה בין גידול קטן או עבודה מרחוק, רוב העובדים בוחרים לעבוד מהבית. ההתמודדות עם עובדים מרוחקים מצריכה גישה המותאמת לעובד. לאנשים יש את ההשפעה הגדולה ביותר לטווח הארוך על חברה, ולעובדיה יש את ההשפעה המיידית ביותר, ללא קשר למקום עבודתם.

צפו בסמינר המקוון כיצד לנהל עובדים מרוחקים

כדי לשמוע מה יש למומחים שלנו לומר על החשיבות של תקשורת והפעלת עובדים מרוחקים. הירשם לקורס צוותי ביצועים גבוהים מובילים וקבל את כל הכלים והטכניקות הדרושים לך לפיתוח עובדים וליצור איתם קשר בכל מקום שהם עובדים.

דילוג לתוכן