עורך דין נדלן

| | 0 Comments

עורך דין נדל"ן

רק כאשר אנחנו נכנסים לעסקת נדל"ן אנחנו מגלים לפתע כמה אנשי מקצוע כרוכים בביצוע העסקה וכמה חשוב התפקיד של כל אחד ואחד מהם. יש צורך באנשי מקצוע מומחים שיודעים את התפקיד שלהם בצורה הטובה ביותר מהשמאי דרך המהנדס ועד הקבלן וזאת בכדי שהעסקה שתתקבל תהיה העסקה הטובה ביותר עבורנו. ועל כל התהליך מפקח עורך דין נדל"ן.

ברגע שמעורבת פעולה שקשורה במקרקעין יש צורך שיהיה מעורב עורך דין נדל"ן. הוא חייב להיות מומחה בתחום המקרקעין, להכיר היטב את כל שלבי המכירה או ההשכרה של השטח, בתים פרטיים ומבנים משותפים ולבדוק את עסקת הנדל"ן שאתם עתידים לבצע לעומקה ולרוחבה. עורך דין נדל"ן תפקידו ללוות אתכם מהרגע שחשבתם למכור או לקנות או אפילו לבנות או להשכיר ועד רגע החתימה על החוזה.

השירותים המוצעים על ידי עורך דין נדל"ן:

       ליווי מקצועי מרגע ההחלטה ודרך כל שלבי הביצוע עד לחתימה הסופית והשגת כל האישורים הרלוונטיים

       ייעוץ מקצועי מול אנשי המקצוע השונים ובהתלבטויות בתהליך

       ייצוג משפטי מול הרשויות, הגופים הרלוונטיים ובמידת הצורך גם בבית המשפט

       כתיבה ועריכה של חוזה ההתקשרות של העסקה ובדיקת חוזים והסכמים שקשורים אליה

       ייצוג קבוצות רכישה

       ייצוג וליווי של עסקאות התחדשות עירונית

       טיפול בתביעות בנושא פינוי מושכר

כמו כן עורך דין נדל"ן מתעסק במיסוי מקרקעין, ליטיגציה מסחרית ודיני חוזים בתחום הנדל"ן עבור תאגידים, ואפילו טיפול בענייני קרקעות כאשר מדובר בירושה או בחלוקת עזבון. העיסוקים הרבים של עורך דין נדל"ן מחייבים אותו להכיר את תחום המקרקעין ברמה הטובה ביותר ולדעת כיצד לבצע עסקאות שונות בתחום הנדל"ן. 

בחירת עורך דין נדל"ן בצורה הטובה ביותר:

הדבר הראשון שיש לבדוק לגבי עורך דין נדל"ן אותו אתם מתכוונים לקחת לניהול העסקה שלכם ולליווי המקצועי הוא הידע והניסיון שיש לו. עורך דין נדל"ן צריך להכיר את תחום המקרקעין עד לפרטי פרטים ועליו להיות מומחה בחוזי מכר. הוא יודע לבדוק אם נכס מסוים מעוקל או משועבד או נועד להפקעה וגם יודע להדריך כיצד לבטל את הפעולות האלה מול הגופים הרלוונטיים. עורך דין נדל"ן צריך להיות מקצועי ובעל ידע ללוות את הלקוחות שלו כבר מהשלב של בחירת הקרקע או הנכס ועד לחתימה הסופית על החוזה.

חשוב לבדוק את הניסיון ואת ההצלחה של אותו איש מקצוע ולקבל עליו כמה שיותר המלצות מאנשים אשר ביצעו איתו עסקאות. בדקו את הזמינות שלו שכן תאלצו להיות איתו בקשר אינטנסיבי בזמן ביצוע העסקה, את הידע המקצועי שלו ואת ההבנה שלו בתחום ואת היכולת שלו להסביר לכם באיזה שלב אתם נמצאים ומה השלב הזה. מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין נדל"ן אשר מגיע מגובה על ידי משרד של עורכי דין נוספים העוסקים בתחום או בתחומים חופפים וכך אם לדוגמא מדובר בנכס שקיבלתם בירושה תוכלו להיוועץ עם עורך דין צוואות וירושות במקביל לשירות שתקבלו מעורך דינכם תחת אותו משרד.

יכול להיות שאתם רגילים לקנות ולמכור נכסים ויכול להיות שזו הפעם הראשונה וגם היחידה שלכם- בשני המקרים יש לדאוג לשירותיו של עורך דין נדל"ן בעל הכרות מעמיקה עם עולם הנדל"ן, מומחיות בדיני חוזים ומיסים בתחום והכרות עם הרשויות הרלוונטיות. כל אלה יבטיחו לכם עסקה מהירה, מקצועית ומשתלמת ביותר עם כמה שפחות דאגות על הראש.

 

 

 

עבור מידע בתחום של עורך דין נדלן עליך להעיף מבט ב- guardianangel.co.il

דילוג לתוכן