פתרונות חימום מתקדמים

| | 0 Comments

הטכנולוגיה של משאבות חום אוויר כל כך מתקדמת שהיא מציעה אלטרנטיבה לגיטימית לחימום חלל באזורים קרים. ניתן להשתמש במקורות אוויר ומשאבות חום באזורים עם טמפרטורות ארוכות מתחת לאפס, וניתן להשתמש בהם גם במגוון אזורים אחרים בעולם, כמו המזרח התיכון וישראל.

באזורי אקלים עם דרישות חימום וקירור מתונות

משאבות חום מציעות אלטרנטיבה לחימום חלל ומיזוג אוויר. על ידי העברת חום במקום לייצר אותו, הם מקבילים למיזוג אוויר פנימי בעת הפעלת יחידות חימום או קירור קונבנציונאליות. משאבת החום היעילה ביותר יכולה להתייבש גם בחודשי הקיץ, ולהפחית את הצורך במיזוג אוויר ומערכות מיזוג אחרות. מצד שני, רווחי חום סולארי במעטפת הבניין תורמים להתחממות יתר בימי הקיץ שטופי השמש באביב ובסתיו. המשמעות היא שמבנים ומבנים יכולים לאגור חום סולארי בשעות שמש וחמימות ביום ולשחרר אותו בלילה כאשר הטמפרטורות בחוץ יורדות.

פנה עוד היום למומחים של חםחכם פתרונות חימום מתקדמים ונשמח לעמוד לשירותך בכל שאלה.

עם זאת

לעתים קרובות הקיבולת התרמית של חומרי בניין נפוצים אינה מספקת בכדי להבטיח אחסון חום, מכיוון שהדרישות לנוחות תרמית מגבילות את תנודות הטמפרטורה בחללים מקורים במהלך היום. אחסון חום סמוי הוא דרך יעילה בהרבה לשיפור יכולת האחסון התרמית במבנים ובמבנים.

HPWh יכולה לאגור מים חמים עד שלושה ימים

ומספקת יכולת להעברת עומס ומענה לביקוש, אשר חשובים יותר ויותר לאיזון אספקת האנרגיה מהרשת. הרשת – המחוברת ל- HPWH – יכולה גם לסייע בהגברת היעילות של מערכות אנרגיה מתחדשת מבוזרת כמו רוח, אנרגיה סולארית וגיאותרמית.

כדי לעזור לעצב את העתיד של שוק חימום המים, אתה יכול לתמוך ביוזמה זו על ידי השתתפות בקבוצות עבודה. AWHI מניע את הפיתוח של משאבות חום מודרניות ומערכות אחסון חום. כדי להצטרף ליוזמה או לקבל את החדשות האחרונות בדואר אלקטרוני, אנא הירשם למציאת משאבים עבור סדנת ה- SMUD והאקספו כאן. למידע נוסף אודות חברות בקבוצת עבודה, צרו קשר עם [email protected] או הירשמו לניוזלטר בדואר אלקטרוני (כל המקורות ב- SMud Workshop & Expo ניתן למצוא כאן).

תיאום מסרי עיצוב התוכניות והשיווק נועד לתאם את המאמצים להבטיח יצרנים ולעודד השקעה בפיתוח נוסף של טכנולוגיות אלה

מנהיגי ענף, בעלי עניין וקובעי מדיניות ממגזרים שונים יתכנסו כדי לחלוק ניסיון וללמוד זה מזה כדי להאיץ את פיתוח השוק. קבוצות עבודה מערבות יצרנים, פיתוח מפות דרכים טכנולוגיות, תיאום מאמצי מחקר, הכשרה וסנגור של קובעי מדיניות ומנהלי תוכניות, וקידום שיתוף פעולה ושיתוף פעולה עם בעלי עניין אחרים.

AWHI גם מסייע ביצירת מסגרת מדיניות שמאיצה את המעבר ל- hpwh ומאפשרת למדינות ולממשלות מקומיות להשיג יעדים אגרסיביים של הפחמן

זה עוזר למתקינים ובונים להבין את האפשרות לציין hpWH ומסייע לשרשרת האספקה להסיר חסמים המונעים את הכנסת hpWh לשוק. HPWHs להגדיל את נתח השוק של מוצרים אלה, וכן לסייע בפיתוח מסגרות מדיניות שמאיצות את המעבר ל- HPWh ומאפשרות למדינות או לעיריות להשיג יעדים אגרסיביים של הפחמן. בדו"ח זה אנו מתעדים את ההתקדמות שעשתה שלושת אזורי העדיפות האסטרטגיים של ה- WHI עד שנת 2020, אשר עוקבים אחר כל אחד מהאזורים הללו.

בסמינר מקוון זה

NBI ושותפינו ליוזמה יציגו את היוזמה, ואחריהם דיון פאנל בהנחיית מנהל המעבדה הלאומית לאנרגיה מתחדשת (NREL) במשרד האנרגיה האמריקני, ודיון על העבודה נעשה כדי להגדיל את הביקוש בשוק. התוכנית מציעה גם הזדמנויות להגביר את התמריצים להאיץ את המהפך הכללי של השוק.

הסוג הנפוץ ביותר של משאבת חום

הוא מקור אוויר, "משאבת החום", המעביר חום מהבית לאוויר החיצוני. בעונת החימום משאבות חום מוליכות חום בין החוץ הקריר לבית החם, ובעונת הקירור הן מוליכות חום אל החוץ החם יותר. גישה זו ישימה רק בימי שמש, אך הגרף הבא מראה את הפוטנציאל להפוך את hpwh הנורמלי החדש ליותר יעיל פי 10 מהרגיל הישן בעשור הבא.

מקורות אוויר למשאבות חום זמינים גם בגרסאות ללא צינורות

המכונות משאבות חום מיני מפוצלות. הם מייצרים מים חמים וקרים במקום אוויר, וניתן להשתמש בהם במגוון רחב של יישומים כגון מקררים, מיזוג אוויר ומיזוג אוויר. יש גם משאבת חום ספיגה, המכונה גם משאבת חום גז, אך זו משתמשת במקור אוויר מסוג אחר מאשר משאבת האוויר במקרר. כמו מקרר, גם משאבת החום משתמשת בחשמל להובלת חום מהקור לחדר החם, מה שהופך אותו ליעיל וחסכוני יותר ממקור חום קונבנציונאלי.

 

דילוג לתוכן