פתרונות עבודה מרחוק לעסקים

| | 0 Comments

בית הספר למבדה מציג עבודה קבועה – מכל מקום – ותוכניות לעבודה מרחוק, בה עובדים יכולים לעבוד מכל מקום בארה"ב, מתוכננות לעובדים, אך לא לשאר החברה. בית הספר למבדס הציג את מדיניות "העבודה בכל מקום" הקבועה עבור עובדיו בצפון אמריקה.

עובדי טוויטר יכולים לבחור לעבוד מכל מקום בארה"ב

קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, דרום אפריקה או בריטניה מבלי להצטרך למשרד. לוחות זמנים לעבודה מרוחקים מתוכננים לעובדי טוויטר, אך לא לשאר החברה. עובדי טוויטר יכולים לעבוד מרחוק מכל מקום שבחרו מבלי ללכת למשרד, למעט מדינת מולדתם.

עובדים בכיכר יכולים לעבוד מהבית לצמיתות גם כשהמשרד פתוח

לוחות זמנים מרוחקים מתוכננים לעובדי טוויטר, אך לא לשאר החברה. עובדים מרובעים מתכננים עבודה מרחוק ויוכלו לעבוד מהבית, לצמיתות – גם אם וכאשר נפתח משרד בפועל. לוחות זמנים עבודה מרוחקים לטוויטר, פייסבוק, גוגל, אמזון, אפל, מיקרוסופט ואחרים. עובדי הכיכר מתכננים לעבוד בבית לצמיתות.

עובדים בתפקידים שמאפשרים להם לעבוד מהבית יכולים לעשות זאת עד ה -8 בינואר 2021

ובעלי תפקידים שמאפשרים להם לעשות זאת עד ליוני 2021. לעובדי כוח המכירות תהיה אפשרות לעבוד מהבית עד לפחות אוגוסט 2021 ולתכנן את כל העבודות מרחוק. עבודה מרחוק מתוכננת עבור אנשי מכירות, אך לא עבור שאר החברה. SalesForce וחברות אחרות עם לוחות זמנים מרוחקים צפויות לקבל עובדים שעובדים מהבית עד ה -20 במאי 2020. עבודה מרחוק היא תוכנית למוכרים שיש להם אפשרויות תכנון מרחוק לתפקידים שלהם. עובדים בעלי תפקידים המאפשרים להם לבצע את עבודתם בבית, והם יכולים לעשות זאת עד יוני 2020 וכן הלאה.

זו יכולה להיות אפשרות טובה עבור חברות שמעוניינות להציע הזדמנויות עבודה מרוחקות לעובדיהן כל עוד מכשירים מרוחקים מאובטחים ועוקבים אחר פרוטוקולים

כדי להצליח בעבודה מרחוק עבור מנהלים מרחוק, חשוב ללמד כיצד ליצור תרבות דיגיטלית מפותחת המאפשרת ותומכת כראוי בעבודה מרחוק ובהזדמנויות החדשות שהיא מספקת. למדו ויצרו תרבויות ביתיות מהעבודה בפועל, תוך הקפדה על העובדים להרגיש בנוח עם כלים מרוחקים, לגשת למידע עסקי חשוב, ולדעת את יסודות התקשורת המרוחקת בעבודה מהבית, מה שהופך את זה לחובה שיש לרבים כבר.

צור מדיניות עבודה מרחוק שמונעת מעובדים וקבלנים להרגיש כמו חברי צוות סוג ב 'מרחוק

צרו תנאי עבודה מפורשים – מהבית – שמרחיבים את היתרונות של עבודה מרחוק לכל העובדים המרוחקים. מדיניות טובה של עבודה מרחוק יכולה להתוות את חזון החברה לעתיד החברה ועובדיה, כמו גם את תפקיד העובדים בחברה.

עם כלי עבודה מרוחק בכיס, סביר להניח שעובדים מרוחקים יישארו פרודוקטיביים ויבטיחו את אושרם של העובדים. בסך הכל תוכנת עבודה מרחוק נועדה לאפשר לצוותים להשיג רמה גבוהה יותר של שיתוף פעולה ופרודוקטיביות.

מייסון צופה כי עובדים ימשיכו לקבוע שיטות עבודה טובות יותר לעבודה מרחוק וארגונים יציידו את עובדיהם בכלים חדשים וטובים יותר לעבודה יעילה

חברות שמנהלות מדיניות מרחוק חייבות להשקיע בכלים מקיפים יותר המסייעים לעובדיהם לשמור על קשר ולפקח על התפוקה.

חברות שהסתגלו היטב לעבודה מקומית ומרוחקת תחת COVID 19 יכולות לשקול לעבור מרחוק

עסקים שמרגישים מרוחקים לחלוטין צריכים להיות מסוגלים לטפל בנקודות הכאב הפוטנציאליות בעבודתם ולקבל שעבודה מרחוק טובה אוטומטית מכוח עבודה ריכוזי. לקבלת פרטים נוספים, בקר באתר Atlassian.com ובמרכז העבודות המרוחק החדש שהושק לקבלת מידע נוסף.
בכדי לראות פרטים נוספים אודות שירותי מחשוב לעסקים באפשרותך לבקר באתר activate.co.il

כלי השלט הרחוק הרצוי צריכים להשתלב היטב במערכות הקיימות שלכם ולכלול מגוון כלים התומכים בעובדים מרחוק במגוון דרכים, כולל רשת, מובייל וענן.

חשוב לזכור כי לעבודה מרחוק יש יתרונות משלה לעסק שלך

כולל הטבות כגון מענקים למשרד הביתי ונסיעות עובדים מוגדלות. בנוסף לתוצאות הטובות ביותר שניתן להשיג מהבית, עובדים יכולים למצוא גם תוכנות עבודה מרחוק שעוזרות להם להשיג יעדים חשובים. מצד שני, הנהגת מדיניות עבודה מרחוק יכולה לחסוך כסף לחברה שלך בכך שהיא כבר לא מאפשרת לעובדים לקבוע את שעות העבודה שלהם ולעבוד איפה שהם רוצים. פתרונות ענן לעבודה מרחוק עשויים להציע יתרונות נוספים ועלויות, אך הם טומנים בחובם סיכונים הדומים למדיניות BYOD, מכיוון שקשה יותר לשלוט במה שעובדים עושים עם החומרה שלהם.

לעבודה מרחוק יש את היתרונות שלה

אבל אתה צריך לוודא שהעובדים שלך נמצאים באותו דף. מכיוון שעבודה מרחוק חדשה יחסית לרוב העובדים והעסקים, חשוב לפתח תוכנית המשכיות עסקית לעובדים מרוחקים בכדי שתוכלו לכוון את העסק שלכם בכיוון הנכון. אחד הדברים החשובים ביותר שיש לזכור בעת קביעת מדיניות של עבודה מרחוק עבור החברה שלך הוא להבטיח שהחברה תוכל להמשיך לפעול גם אם עובד עובד מהבית. תוכנית ארוכת טווח – בריאות ובטיחות כוח האדם שלך היא קריטית בכדי להבטיח את שלומם ורווחתם של העובדים שלך.
למידע מורחב בנושא של פתרונות עבודה מרחוק לעסקים ופתרונות מחשוב לעסקים עליך לבקר באתר r-net.co.il

דילוג לתוכן