צלם מגנטים

| | 0 Comments

דולי דלונג היא צלמת משפחתית ומותגת מבוססת נאשוויל עם תשוקה לחנך בעלי עסקים יצירתיים כמעט בכל מה שכיף בעסקים. למד להפוך חלקים מהעסק שלך לאוטומטיים כדי למשוך לקוחות אידיאליים על ידי יצירת מגנט מוביל. רציתי לדעת למה לכוון במגנט עופרת, מה לשים בו ואיך הוא מספק את מה שאנשים מבקשים ממנו – אבל לא היה לי מושג מאיפה להתחיל.

איך אתה מציג את צילומי החתונה שלך כמראה מקצועי, אך גם מדגיש אותו בגישה ייחודית הייחודית לך?

עם קצת מאמץ

אתה יכול להשתמש במגנטים מובילים לשיווק בדוא"ל עבור צלמים כדי להרחיב את הרשימה שלך ולהגיע. בדוק את חמשת המגנטים הראשיים השונים שיגדילו את נוכחותך ברשתות החברתיות ויעוררו אותך לעבוד במגוון דרכים עם היבטים שונים של העסק שלך. תפוס את הדוא"ל שלך ובדוק את חמשת הקסמים הראשיים הפופולריים ביותר שלנו כדי לקבל השראה ולשלוח. יצרנו ספריית משאבים מהמשאבים העשירים במשאבים שלנו כדי לעזור לך לנהל עסק קטן משלך בעזרת חמשת הקסמים המובילים המובילים שלנו.

אתה יכול וצריך גם ליצור עמוד נחיתה משלך שיעודד את המבקרים להירשם למגנטים המובילים שלך

החל מווידג'טים בסרגל הצד הפסיבי ועד לחלונות קופצים אגרסיביים. דוגמה למגנט עופרת יכולה להיות כל דבר, החל מתכנון חתונה וכלה ב -10 $ שאתה צריך כדי לבקש מצלם החתונות שלך להיראות טוב בתמונות. אם אתה משתמש בהם בטוב טעם, יש לך סיכוי נהדר לפתות את הכלה הבאה שלך.

כשמדובר במגנטים מובילים לצלמים

ההצעה שלך צריכה להיות קשורה לחברה שלך, וזה יהווה תמריץ למישהו להירשם לרשימת הדוא"ל שלך. בין אם אתה קורא לצילומים, חתונה או אפילו סתם פגישת צילום בחינם, הדרך הטובה ביותר להוסיף מישהו לרשימות הדוא"ל שלך היא להציע לו משהו בעל ערך. שיווק רעיון הצלם שלך באמצעות מגנט עופרת כמו זה שהוזכר לעיל יעזור לך לפתות את הלקוח האידיאלי שלך ללמוד יותר עליך באמצעות הצילום באתר שלך.

אז כשמדובר במגנטים של עופרת, דאג שתתן לאנשים תיבה לבדוק לפני שתתן להם אישור לשלוח להם דוא"ל רגיל.

כרטיס הביקור מכיל קישור לגלריה בו תוכלו להעלות תמונות מהאירוע

לאחר איסוף התמונות, הם מועברים לצוות ההפקה המקומי שלנו, שמעביר את התמונות למגנטים איכותיים שהאורחים יכולים לקחת הביתה כמתנות למסיבות. מגנטים לצילום מיוצרים באתר ומוצגים על גבי הלוח המגנטי כדי שהאורחים שלכם יוכלו לעיין בהם, לבחור את מגנט הצילום שלהם ולקחת אותו הביתה למזכרת. אנו עובדים בזמן אמת עם צוות צלמים וצלמים מקצועיים מכל רחבי העולם, מכל רחבי העולם.

בעזרת המגנטים והתמונות תוכלו ליצור מגנטים ליומן המאפשרים לכם לחפש במהירות את החודש

אם הצוות שלך תומך בך ואתה איש חינוך, הדבק תמונה מגנטית על לוח לבן או ארון תיוק כדי להראות את עבודתו של סטודנט לאמנות קלאסית. עם מסגרות מתכת לשולחנות עבודה, לוחות וארונות תיוק, מגנטים יכולים להיות סיכוי במשרד שלך, בין אם לחדר המורה ובין אם לשולחן של עמיתך.

לתמונות והדפסים מרגשים יותר תוכלו להראות את עבודת הצלמים המקצועיים שלכם ואת עבודתם בעזרת מגנטים לצילום

מגנטים של פלאש מספקים הזדמנות ייחודית לצלמים ברמה עולמית להתערבב באורח דיסקרטי עם האורחים ולצלם את בני המשפחה והחברים בזמן שהם מבלים יחד. אנו מציעים לצלמים מקצועיים אפשרות להתערבב עם האורחים שלכם ולצלם תמונות מדהימות באירועים מיוחדים.

כצלם חתונות אתה יכול להרוויח יותר כסף ולהחזיר משהו למשפחה

לחברים ואפילו לקהילת הצלמים המקומית שלך. הצלמים המועדפים עליכם ואלה שמעניקים לכם השראה בעבודתם יציעו כנראה גם חונכות, סדנאות, מאמרים שימושיים וטיפים. למרות שכתבתי רבות כיצד לבחור צלם לחתונה שלך, יצרתי ספר אלקטרוני בתחילת מאמר זה בנושא. הקישור בפסקת הקלט מיועד למידע נוסף על הספר האלקטרוני, כמו גם קישורים לחלק ממאמרי האחרים בנושא זה.

זהו למעשה החלק השני של סדרה קצרה שיעזור לך להשתמש במגנטים המובילים שלך בצורה נבונה לבניית מערכות יחסים יצרניות יותר עם לקוחות פוטנציאליים

מגנטים של לידים הם כלי שיווק וצילום מקוון כדי למשוך לידים, כלומר להניע את המבקרים באתר שלך לתת לך את כתובת הדוא"ל שלהם. הרעיון הבסיסי מאחורי מגנט להוביל הוא להציע להם משהו שימושי וחינמי בתמורה לכתובת הדוא"ל שלהם, כמו תמונה שלהם, קישור לבלוג שלך או אפילו מאמר על הצילום שלך.

על מנת לבדוק עוד מידע בנושא של צלם מגנטים עליך לבדוק כאן: magnet4ever.co.il

דילוג לתוכן