קורס בניית אתרים בוורדפרס

| | 0 Comments

קורס שיתוף מיומנויות זה של כריס דיקסון, מפתח אתרים ומורה מקוון שאוהב לחלוק את התשוקה האישית של אנשים, נותן את כל המיומנויות שאתה צריך כדי לשלוט בוורדפרס מהיסוד עם גישה מבוססת פרויקטים משעשעת. קורס זה מתאים בעיקר למי שרוצה לבנות קריירה על ידי בניית אתר וורדפרס או נושא, או לחובבים שרוצים ללמוד מיומנויות חדשות.

בקורס וידאו וורדפרס מעולה ומבוקש זה

המיועד למתחילים מלאים, התלמידים לומדים את היסודות של וורדפרס בצורה קלה להבנה ומובנית. לקורס זה המורה שלך הוא כריס דיקסון, מעצב אתרי וורדפרס ומורה מקוון עם למעלה מ-30 שנות ניסיון. החל מקורס בן שמונה שעות, תתחילו במהירות ותכירו את וורדפרס.

בקורס זה תלמדו כיצד ליצור כל סוג של אתר מסחרי עם וורדפרס וכיצד למכור אותו ללקוחות. בנוי כקורס וידאו וורדפרס מעולה לפי דרישה המיועד למתחילים מלאים, התלמידים יעברו צעד אחר צעד את תהליך הקמת חנות חולצות מסחר אלקטרוני.

קורס ההכשרה החינמי הזה של וורדפרס מיועד למתחילים כדי לעזור לך להוציא את פלטפורמת האינטרנט שלך לדרך אם אתה רוצה לפתוח בלוג אישי, ליצור אתר מסחר אלקטרוני או ליצור עסק מקוון.

הקורס הזה לא יעלה לכם אגורה

ותקבלו את כל המידע הבסיסי שאתם צריכים כדי לבנות אתר וורדפרס מאפס. קורס פיתוח וורדפרס חינמי זה נועד להכיר לך את היסודות של אופן הפעולה של וורדפרס כמערכת טכנית. זה גם תוכנן כדי ללמד אותך איך להפוך לגורו של וורדפרס תוך כמה שעות בלבד בלי יותר מדי ז'רגון.
בכדי לשמוע מידע אודות קורס בניית אתרים בוורדפרס ניתן לבדוק ב- digup.co.il

בעבר שיתפתי כמה מהקורסים הטובים ביותר ללימוד HTML

CSS, JavaScript, Bootstrap ופיתוח אתרים, והיום אחלוק את קורסי ההדרכה המקוונים הטובים ביותר ללימוד וורדפרס. בין אם מגישה קלה להוראות ועד לקורסי וורדפרס המקוונים הטובים ביותר בחינם ומידע נוסף, רבים מהקורסים הללו יתנו לך את כל מה שאתה צריך כדי להיות מצויד היטב כדי לנצל את וורדפרס. הקורס המקוון הטוב ביותר ללימוד וורדפרס הוא הטוב ביותר ואני ממליץ עליו Udemy ו- Coursera כדי שתוכל להשתתף וללמוד מיומנויות שימושיות מהבית.

במאמר זה נסקור את 10 קורסי עיצוב וורדפרס הטובים ביותר באינטרנט על מנת לעזור לך לשפר את כישורי עיצוב האתרים שלך

כדי לעזור לך, ריכזתי רשימה של ספקי ההדרכה הטובים ביותר בוורדפרס. אם אתה מעוניין לקחת קורסים לשיפור כישורי עיצוב הוורדפרס שלך, בוודאי תמצא משהו שיעבוד עבורך ברשימה זו.

קורסים קצרים המכסים נושא מסוים תוך שעה או שעתיים הם לא קורסים ארוכים שמלמדים אותך כל מה שאתה צריך לדעת

כדי להיות מפתח וורדפרס, אבל אתה יכול להשתמש בהם כדי ללמוד כמה מיומנויות. הדרכות וורדפרס מובנות מציעות הדרכה ותמיכה שלב אחר שלב כדי לעזור לאורך הדרך.

הקורסים הטובים ביותר ללימוד וורדפרס למפתחים מתחילים ומנוסים נוצרים על ידי מומחים ונוסו על ידי אלפי מפתחים מכל העולם. אלו הם קורסי הוורדפרס הטובים ביותר ב-Udemy ו-Coursera, פלטפורמות ההדרכה המקוונות הפופולריות ביותר.

זה עשוי להיות מועיל ללמוד HTML ושפות תכנות אחרות בעתיד, אבל אתה לא צריך אותם כדי ליצור אתר למתחילים עם וורדפרס.

למטרה זו זמינים פורומים רבים

בלוגים, סרטונים וקורסים מקוונים ללימוד פיתוח וורדפרס. חלק מהאתרים מציעים הכשרה מקצועית בתחומי פיתוח שונים של וורדפרס. בפרט, WPShout וקורסים אחרים מאורגנים כדי לעזור לך ללמוד נושאי פיתוח וורדפרס חשובים צעד אחר צעד.

זה דורש פוטושופ ו- Axure RP (ניסיון חינם) ומלמד יסודות UX

HTML, CSS, ארכיטקטורת מידע, ניהול פרויקטים, ניווט, wireframes, יסודות וורדפרס, עיצוב אתר B2B, עיצוב בלוג, בניית אתר מסחר אלקטרוני ועוד הרבה יותר. קורס מתחיל זה מלמד עיצוב וורדפרס מתחילתו ועד סופו. קורס זה מועבר על ידי מרטי דרד, בעלת ניסיון של שש שנים בבניית אתרים, מתאים לעסקים קטנים, סטודנטים ומשווקים שרוצים לשפר את כישורי הוורדפרס שלהם.

האתר מכסה מגוון רחב של נושאים כגון בניית אתר באמצעות PHP

פיתוח תוספים וערכות נושא באמצעות HTML, CSS ו-JavaScript ושימוש ב-WordPress API עבור מפתחי ומעצבי אתרים. הוא מראה כיצד לעצב אתר באמצעות תוכנה כמו פוטושופ, להמיר אותו ל-HTML ו-CSS, ליצור תבנית ולהמיר אותו לנושא וורדפרס.

אם המטרה העיקרית שלך בעת השימוש בוורדפרס

היא ליצור אתר אינטרנט למכירת הסחורה והשירותים הפיזיים או הדיגיטליים שלך, הקורס המהיר הזה יראה לך כיצד לעשות זאת. קורס לימוד פיתוח וורדפרס המלא שלנו עודכן והורחב למהדורה שלישית, ועזר למאות קונים מרוצים ללמוד פיתוח וורדפרס במהירות, בצורה חכמה ויסודית. קורס פיתוח בסיסי זה של וורדפרס לא מלמד אותך איך לתכנת בשפה לעומק, אבל הוא מלמד אותך אילו שפות ללמוד ומה הן.

מיטב ההדרכות

הקורסים, הקורסים, ההדרכות וההסמכות של וורדפרס יהיו זמינים בשנת 2021. חבילת ההדרכה של WordPress Business Blueprint Ecommerce הוא יותר מסתם קורס למתחילים, הוא סוג של חומר ביניים. אני רוצה קורס שיעבוד עם ערכות הנושא והתוספים של וורדפרס שאני משתמש בהם.

דילוג לתוכן