שואב אבק אלחוטי

| | 0 Comments

זהו שואב אבק אלחוטי אלגנטי וקל לשימוש המספק את התוצאות הטובות ביותר עבור רצפות קשות, שטיחים וניקיון חיות המחמד שלכם. אופציה נוספת לשואבי אבק אלחוטיים של דייסון היא Dyson Stick Vacuum Shark Vacuum Vacuum, המציעה ניקוי עוצמתי בעיצוב פרקטי וקל משקל.

זהו מנקה היחפים הטוב ביותר שבדקנו בקרב שואבי אבק אלחוטיים

והמקל מגיע עם גליל רך משני לניקוי משטחים קשים בהתאמה אישית. אם אתה מוכן לזרוק קצת כסף לניקוי מכונות אוטומטיות במקום לסוללה, ניתן לשדרג רבים משואבי האבק התוספים של המותג האחרים שבדקנו לדגמי Dyson איכותיים יותר כגון Dyson V15 Detect, שהוא גם גדול. תכונות גדולות מאין כמוה בשואבי אבק אלחוטיים: חצי ליטר אבק ושתי סוללות נשלפות מספקות עד 60 דקות של כוח ויניקה, ארוכות יותר מכל ואקום אלחוטי אחר, על פי דייסון.

תיקון ליקויים בלתי צפויים

הוא מהיר ויעיל יותר מניקוי רצפות עץ, שטיחים ושטיחים שבדרך כלל יישאבו עם שואב אבק או שואב אבק. לשואב האבק Tineco Pure One Smart Cordless Stick יש שילוב אפליקציות תוך כדי תנועה שמעלה את סמארט לרמה חדשה עם בקרת יניקה חכמה, ניהול סוללות, ניהול רעשים ומסנן לניקוי עצמי. שואב אבק הוא כלי מושלם לניקוי רצפות חשופות ושטיחים בערימה נמוכה כאשר אין לך זמן או כוח לסחוב את המכל הכבד והגדול שלך אנכית.

שואב האבק האלחוטי Tineco Pure One Smart מתעורר לחיים כאשר

הוא מופעל על ידי מתג הזרבובית, כך שתוכל להפעיל אותו בקלות גם אם אינך מתכוון. בדקנו את כל סוגי שואבי האבק, כולל שואבי אבק לחיות מחמד, שואבי אבק לשיער ומקלות, וחיפשנו את רובוט הוואקום הטוב ביותר שיעזור לכם למצוא את האפשרות המתאימה ביותר לביתכם. לשואב הצרים הקטן Upright יש שביל קטן, צר ונקי ובעיצוב אלחוטי, בעוד שואב האבק לחנקן מתאים לחללים קטנים כגון דירות ומעונות.

למעשה

האזור היחיד שבו ה- Dyson V11 נמצא בשואבי האבק הטריים ביותר הוא על שטיחים בעלי ירידה נמוכה. שדרוג לבחירה כמו דייסון V15 שמזהה מאפייני ניקיון יוצאי דופן (תכונה חכמה של דייסון ברמה גבוהה מנקה שטיחים הרבה יותר טוב משואב אבק לתוספת) ובעל חיי סוללה ארוכים עבור רוב משקי הבית. בערך בגודל של ואקום זקוף גדול, סוללה ושואב יד הם תכליתי וקל משקל, מה שמקל על הנשיאה מהרצפה לרצפה.

ה- V11 ו- V15 הם שואבי האבק היחידים הנבחנים בבדיקות שלנו המגלחים כמויות יוצאות דופן של פסולת שטיח סופר דקה

מתקלפת ואבקה-מסוג סיגים שאתה אפילו לא יודע שאתה משתמש בהם טוב. לִשְׁאוֹב. ברצפות עץ, Dyson Vacuum מנקה רצפות חשופות מאבק ולכלוך. מעט שואבי אבק אלחוטיים יכולים לעמוד בקצב הניקוי של ההגדרות בעלות הביצועים הגבוהים, ואף אחד מהם לא מתקרב להגדרות הנמוכות שלהם.

שואבי אבק הם הכרחיים לשמירה על ניקיון הרצפות והשטיחים והסרה מהירה של הלכלוך והפסולת שנותרו מחיי היומיום

צוות המומחים שלנו במעבדת הניקיון בדק והמליץ על כל סוגי שואבי האבק, החל משואבי אבק רובוטיים וידיים ועד שואבי אבק ושואבי שיער לחיות מחמד לרצפות עץ ועד שואבי אבק זולים מתחת ל -100 $. אנו רואים גם שואבי אבק חנקן קלים לשואב אבק משני, אך שואב אבק החנקן שבדקנו כיום הוא השואב הטוב ביותר במעבדת הניקיון וטוב יותר מכל דגם אחר שבדקנו בעבר.

ואקום קרקע קשה הצליח לספוג בממוצע 98% מהחול שהזרנו

למי שאוהב להחזיק ואקום מקל של דייסון תמורת קצת פחות כסף, V8 Absolute שווה צפייה. בעוד שרובם עוברים לשואבי אבק ביד, שואבי אבק חנקן קלים הם תכליתיים מספיק לניקוי ריפודים, מדרגות ואפילו מכוניות.

חישבנו את אחוז הלכלוך והפסולת על ידי חישוב כמות הקרקע הממוצעת שכל ואקום יכול להסיר

ואקום דייסון הראה קליטה מושלמת של דגימות חול ואורז שחור (99.6% ו -100%, בהתאמה). למי שגר בחדרים קטנים או בבתים עם רצפות חשופות או שטיחים שטוחים, זה עשוי להיות הוואקום היחיד שאתה צריך.

העברנו את הוואקום בקו ישר על שלושה משטחים שונים

עץ קשה, ערימה נמוכה של שטיח וערמה בינונית של שטיח. ה- Dyson מופעל על ידי סוללת ליתיום-יון נטענת לזמן פעולה מעולה. אהבתי במיוחד את העובדה שקיר Rocket Pet Pro, כלי ריפוד, עמד זקוף בפני עצמו מבלי להיפרד מיחידת הוואקום הראשית.

עבור עוד פרטים נוספים בתחום של שואב אבק אלחוטי מומלץ ושואב אבק אלחוטי יש לבקר באתר vacuums.co.il

דילוג לתוכן