שלבים בבניית בית פרטי

| | 0 Comments

מכיוון שקבלנים כלליים בונים בתים כדי להתפרנס, הגיוני שפרויקטים שנבנו על ידי קבלן לא לוקחים את אותו זמן כמו פרויקטים שנבנו על ידי הבעלים, כאשר אתה, כבעל קרקע, עשוי להיות בעל ניסיון מועט או ללא ניסיון בניהול דיור. זה לא. אולי אתה חולם להיות בעל בית, אבל רוב הבנקים לא מממנים פרויקט עשה זאת בעצמך. האנשים שלוקחים הלוואות דירות יכולים להיות בעלי נכסים שמתכוונים לפעול כקבלנים של עצמם או להשתלט על חלק הארי בבניין בעצמם.

לדעתנו

גם עם חוזה בנייה "משוריין", יש מאות דרכים שבהן יזם יכול לנצל את היתרון של קונה בית. לאור היתרונות והחסרונות הללו, ראינו שהקורס המוצלח ביותר עבור קונה המעוניין לבנות בית בהתאמה אישית הוא לבחור תחילה בונה לעבוד איתו, ולאחר מכן לעבוד עם אותו בונה כדי לזהות ולרכוש את האתר ולבנות את ביתו. בית אישי משלו. גם אם תתחילו לחפש בית כדי למצוא את הנכס הקיים המושלם, ייתכן שבסופו של דבר תחליטו לבנות כדי להשיג בדיוק את מה שאתם רוצים. להיפך, אפשר לתכנן את הבנייה ובהמשך להחליט שהבית הקיים מתאים יותר.
בכדי לבדוק פרטים מורחבים בתחום של שלבים בבניית בית פרטי ניתן להעיף מבט ב- amitdar.co.il

"במקרים מסוימים

אדריכל יכול לעזור לך למצוא קרקע לסוג הבית שאתה רוצה. כשאתה מחפש את חלקת האדמה המושלמת לבנות עליה את הבית שלך, אתה צריך לשקול אם המיקום הגיוני לך. קבלן הבונה בית על המגרש שלך חשוב כמעט כמו בחירת חלקת האדמה הנכונה.

אם תבחר את הבנאי או הקבלן המתאים לפרויקט שלך ותבנה את ביתך בצורה נכונה

אין כמעט הפתעות שליליות בלתי צפויות. התהליך פשוט כל עוד יש סוכן נדל"ן מהימן, חברת כרטיסי אשראי ו/או בונה בתים צועדים לצידך כדי להדריך אותך בדרך הנכונה. בדרך כלל, בניית בית על קרקע שרכשת בעבר כרוכה במספר שלבים בסיסיים.

בניית בית על הקרקע שלך עשויה להיראות כמו פוטנציאל יקר

אבל היה סמוך ובטוח שניתן לבנות בתים חדשים על המגרש שלך או קרקע במגוון רחב של תקציבים. צור איתנו קשר עוד היום כדי לדבר עם יועץ לבעלי בתים ולהתחיל בתהליך בניית הקרקע שלך בוושינגטון די.סי. מזמן חלמתם לבנות ולהחזיק בית משלכם. לא רק שאתה מקבל את התוכנית שלך נכון בראש שלך ועל הנייר, אלא שאתה גם ממקם את הבית המיועד שלך במיקום המיועד.

לבנאי שלך יש שרטוטים, אבל לפני שאתה יכול להתחיל לבנות את הבית שלך, אתה צריך להכין מקום על המגרש שבו יש למקם את הבית וכל שאר האלמנטים. לאחר בניית הבית, סביר להניח שתרצו להתחיל בגינון, כולל שתילת דשא ושתילת עלווה.

אתה יכול לקבל עזרה מהאדריכל, מעצב הפנים שלך, או לקשט את הבית שלך בעצמך. עבור אנשים רבים, בניית בית משלהם פירושה עבודה עם אדריכל כדי לקבל את העיצוב והבנייה המדויקים שהם רוצים.

בדרך כלל, כאשר אנשים הולכים לאדריכל לתכנן את ביתם החדש, הם כבר קנו נכס. כלומר, רוכש הבית בוחר את הבונה, ואז יחד קובע את המגרש ובונה את הבית. פרויקטים באיחור ולאחר חוזה עשויים להתבצע על ידי בעל הבית ולא על ידי הקבלן.

ישנם מאות (אם לא אלפי) שלבים והחלטות שצריך לקחת

תקצוב, מציאת אתר, קבלת אתר חוזה, מציאת אדריכל, מציאת בנאי, עיצוב בית, בחירה, בחירת צבע צבע. , ביצוע הזמנות שינויים וכו'. זה כולל סיוע במציאת קרקע מתאימה לבניית ביתך, בחירת תכנית קומה, התאמה אישית של הבית, הבטחת מימון, קבלת חוזים, הבנת לוחות זמנים לבנייה וסיוע בהרבה אבני דרך קטנות אך חשובות.

אם אתה מוכן להתחיל לבנות בית על הקרקע שלך

רוב הבונים יכולים להמליץ על מספר מלווים עם ניסיון במימון בנייה, והם יכולים לעבוד איתך כדי לממש את בית החלומות שלך על אדמת החלומות שלך. אם אתם מתכננים לבנות את בית חלומותיכם מאפס בוורמונט, הלוואות לבנייה/בנייה של Union Banks יספקו מימון סביר וייחודי מתחילתו ועד סופו.

בכל מקום בו אתה נמצא בשלב התכנון

המדריך הזה יספר לך את כל מה שאתה צריך לדעת ולמה לצפות בעת בנייה או קנייה של בית חדש. רשימת בדיקה זו בת שלושה חלקים נועדה להביא אותך למסלול ולספק סקירה כללית של התהליך. ניתוח זה אינו מרמז שהוא מכסה כל בעיה ומצב אפשרי, אך הוא מספק סקירה כללית של מה שתעשה בעת בניית בית חדש. לא נדבר על עיצוב או בניית הבית במאמר זה.

כמובן

בהתאם למקום מגוריכם ולשיטת בניית הבית שלכם, תוכלו לעבור במהירות חלק מהשלבים הללו של בניית בית. אז בואו נבין כמה זמן לוקח לבנות בית, לפי סוג הבית והאזור. זה לוקח ארבעה עד שישה חודשים לבנות בית חדש אם בונה הבית שלך כבר השלים את תוכנית הקומה, אבל זה יכול לקחת הרבה יותר זמן אם יש לך עיצוב חדש לגמרי או אם אתה מבקש התאמה אישית נרחבת.

אם יש לך לוח זמנים ספציפי

רכישת בית במקום לבנות אותו היא בדרך כלל הבחירה הבטוחה יותר. בניית בית חדש אינה מספקת את אותה נוחות כמו רכישת בית קיים. החסרונות הגדולים ביותר של בניית בית נוטים להיות עלויות גבוהות יותר וזמני אספקה ארוכים יותר, שניהם יכולים לעלות במהלך תהליך בניית הבית.

רוב הקבלנים הכלליים גובים בין 10% ל-20% מהעלות הכוללת של בניית בית, כולל היתרים וחומרים. זהו פרס שרוב בוני הבתים התחביבים מוצאים מתגמל, במיוחד אם יש להם רקורד מוכח של מיקוח גרוע.

אם אתם בונים בית בהתאמה אישית מלאה

מומלץ להזמין קבלן כללי שירכז את כל קבלני המשנה והנושאים המשפטיים הנדרשים לביצוע העבודה. בקשו מאדריכל ובנאי לעבוד יחד על מנת לפתח תכנית בנייה ותכנון לביתכם. בדרך זו, הקבלן שלך יכול להטיל על האדריכל שלך אחריות לשרטט משהו שהוא ריאלי לבנייה ולא יגרום לשינויים ועיכובים עצומים בתהליך.

למרות שאינך צריך להבין את התקנות בעצמך

הבית החדש שלך חייב לעמוד בתקנים או לחרוג מהם, ולכן בחירת בנאי שמכיר את תקנות המדינה והעיר היא קריטית לשמירה על התקציב והשלמת הבנייה בזמן. אופן בגלל בעיות הרשאה. כמובן שאם אתם בונים או משפצים בית, יש צורך בהיתר בנייה ועליכם להגיש את התכנית שלכם למשרד הרגולציה המקומי לאישור. תצטרך לקבוע את דרישות הייעוד של הבית שלך, כולל כמה גדול השטח והגובה של הבית אתה יכול לבנות, כמה גדולה החצר שלך צריכה להיות, וכן הלאה. כאדריכל, אני רוצה לומר שמכל השלבים בבניית בית, עיצוב הוא הצעד החשוב ביותר כדי להבטיח שתקבלו את מבוקשכם.